دولت خبیثی و اعلان وضعیت خراب این دولت توسط استبل نظام ـ موشکاف

موشکاف ـ دولت خبیثی و اعلان وضعیت خراب این دولت توسط استبل نظام ـ۱۲مرداد۱۴۰۱

موشکاف: سلام به همه رفقای با مرام! رفقا دیروز یکی از این اعضای استبل عظما، اومد حال و روز و سگ دو زدن دولت خبیثی رو با یه تشبیه خیلی شیک و مجلسی روی دایره ریخت. ملاحظه بفرمایید:

آخوند ذوالنور ـ عضو مجلس ارتجاع ـ۱۱مرداد

امروز حرکت دولت مثل حرکت کسی ست که روی تردمیل می‌دود! مسافتی طی نمی‌شود

امروز آقای رئیس جمهور یک چهارم فرصت خدمت شما گذشت آیا یک چهارم اهدافی که باید طی کنید وصول شده و به اون رسیده اید؟

موشکاف: تا اینجا وضعیت دلنگون دولت خبیثی رو گفت. حالا بقیه شو گوش کنید که دلیل پاچه‌گیری خودش و باقی مجلسیا از خبیثی رو قشنگ مقر اومد:

آخوند ذوالنور ـ عضو مجلس ارتجاع ـ ۱۱مرداد

اگر پای صحبت تک‌تک نمایندگان محترم بنشینید جز اندکی شاید رضایت وجدانی از حضور شان در مجلس نداشته باشند هر روز در حوزه انتخابیه با انتقاد و پرخاش مردم روبه‌رو هستند

موشکاف: عظما به اینا سپرده بود که دولت خبیثی رو حلوا حلوا کنن اما این یارو میگه مردم بلایی سرمون آوردن که جرأت نداریم از خبیثی تعریف کنیم. حالا خبیثی چی میگه؟‌هیچی طبق معمول مشغول باید درمانیه. هرجا میره یه دور تسبیح، دو تا دور تسبیح انشاء‌الله هم می‌بنده تنگش تا به خیال خودش سر و ته قضیه رو هم بیاره:

آخوند رئیسی در فیروزکوه ـ ۸مرداد

این حادثه بعد از امداد و نجات و اسکان و تغذیه و همه اینها تازه کار شروع میشه باید به این مردم روستا کمک کرد که زودتر خانه‌هایشان انشاالله سامان پیدا کند.

آخوند رئیسی در  همدان ـ ۶مرداد

باید سالی یک میلیون مسکن ایجاد می‌شد برخی به من گفتند که از کجا می‌گویی شما سالی یک میلیون مسکن؟ هم نیاز کشور هست هم وعده ما است و هم حکم و وظیفه قانونی‌ست این پس یک میلیون مسکن حتمی است باید بشود.

موشکاف: پاسخ مردم هم به این اراجیف خبیثی چیزی جز مرگ بر خامنه و مرگ بر خبیثی نیست. اینجاس که مصیبتهای عظما همینطوری تلمبار میشه و اوضاع میرسه به نقطه جوش. تو یه چنین وضعیتی نوچه‌های عظما هم از فرط پیسی و بدبختی از این حرفا میزنن:

 صباغیان بافقی ـ عضو مجلس ارتجاع ـ ۱۱مرداد
 دشمن بداند اگر گستاخی و تهدید او ادامه یابد در زمینه سلاح هسته‌یی که زورگویان دارند و از مقام معظم رهبری خواهیم خواست که اگر صلاح بدانند استراتژی و فتوای ساخت سلاح هسته‌یی تغییر یابد و این برای جوانان ایرانی بسیار آسان خواهد بود.

موشکاف: این ابله خیال می‌کنه که بمب اتم میتونه جای آب و نون و شغل و آزادی رو برای مردم بگیره. این حرفا نیست. با بمب و بی‌بمب عظما از رپتو پتو خلاصی نداره. به‌قول هموطنان با برجام، بی‌برجام رژیم نداره فرجام! هاهاها. مرحمت زیاد دوستان.

 

مطالب مرتبط 

اعتراف آخوند تقوی به کسادی نماز جمعه‌ها و ریزش معنادار خودهای نظام

چرا کرونا بار دیگر در ایران قربانی می‌گیرد؟