کرونا، مسیر معکوس با جهان چرا؟ ـ تیک تاک

تیک تاک ـ کرونا، مسیر معکوس با جهان چرا؟ ـ ۱۷مرداد۱۴۰۱

گفتگو با دکتر یوسف لسانی

سیاست جنایتکارانه و چپاولگرانه رژیم آخوندی درباره واکسن کرونا بار دیگر باعث افزایشی قربانیان شده است.

وزارت بهداشت رژیم روز گذشته اعلام کرد: «فوتیهای کرونا از ۲۰۴نفر در هفته اول مرداد به ۳۴۱نفر در هفته دوم، بستریها از ۷۳۷۶ به ۱۰۶۳۴بیمار و موارد سرپایی نیز از ۴۶۱۷۱ به ۵۳۴۳۸بیمار رسید».

خبرگزاری حکومتی ایسنا امروز نوشت: «افزایش بارز بیماران بستری در ۲۹استان و موارد فوتی در ۱۹استان گزارش‌شده است. شهرهای قرمز از ۱۲۰شهر به ۱۳۰ و شهرهای نارنجی از ۱۱۲ به ۱۲۹ افزایش یافته است. ۱۵۴شهر در وضعیت زرد قرار گرفتند»

در تهران، «موارد بستری و مرگ به‌سرعت رو به افزایش است. در هفته اخیر ۲۵۰۵نفر بستری و تعداد بستری جدید ۱۴۸۳نفر و تعداد فوتی ۸۶نفر بوده است»

در خوزستان، رئیس بیمارستان رازی اهواز گفت: «در حال حاضر ۹۵درصد تخت‌های عادی و ۹۰ تا ۹۵درصد تخت‌های ویژه بیمارستان اشغال است. همه بیمارستانهای دانشگاهی و دولتی بیمار مبتلا به کرونا پذیرش می‌کنند» 

در سمنان، فرماندار گرمسار گفت: «نتیجه آزمایش کرونای بیش از ۵۰درصد از مراجعه‌کنندگان مثبت است که نشان‌دهنده وضعیت نگران‌کننده می‌باشد» 

در هرمزگان، دانشگاه پزشکی با توجه به افزایش بیماران مبتلا به کرونا اعلام کرد: «اکنون سه هزار و ۴۸۸بیمار مبتلا به کرونا در هرمزگان در قرنطینه خانگی هستند»

مطالب مرتبط

آینده ایران چیست؟ ـ تیک تاک

طبق آمار رسمی شمار درگذشتگان در اثر کرونا از اول تا ۱۴مرداد ۵۴۵نفر است

لطفا به اشتراک بگذارید: