سفیر رابرت جوزف ـ ما نباید برسر راه مردم ایران قرار بگیریم ـ در یک نگاه

سفیر رابرت جوزف، ما نباید برسر راه مردم ایران قرار بگیریم ـ در یک نگاه ـ ۲۷مرداد۱۴۰۱

کنفرانس دفتر نمایندگی شورای ملی مقاومت ایران در واشینگتن به‌مناسبت بیستمین سالگرد افشای پنهانکاری اتمی رژیم در نطنز و اراک با حضور شخصیتهای سیاسی و کارشناسان هسته‌یی برگزار شد.

در کنفرانس واشینگتن پیامدهای افشای سایتهای اتمی نطنز و اراک توسط مقاومت ایران و آخرین تحولات و اقدامات اتمی رژیم آخوندی و مذاکرات اتمی مورد بررسی قرار گرفت.

جان بولتون، مشاور سابق امنیت ملی آمریکا:  در انتخابات ۲۰۲۴ اگر یک دولت جمهوریخواه روی کار بیاید از برجام خارج خواهد شد و من به ‌شرکتهایی که می‌خواهند در رژیم سرمایه‌گذاری کنند هشدار می‌دهم.

سناتور جوزف لیبرمن ـ کاندیدای معاون ریاست‌جمهوری آمریکا(۲۰۰۰): رژیم ایران یک رژیم تروریستی و افراط‌گراست که از مذهب سواستفاده می‌کند. ولی فقیه رژیم ایران از مقاومت ایران می‌ترسد و به همین جهت رئیسی را که یک جلاد است انتخاب کرد. بنابراین سیاست ما باید حمایت از مردم ایران باشد.

اولی هاینونن - معاون پیشین مدیرکل آژانس بین‌المللی اتمی: اروپاییها از مماشات با رژیم نفع اقتصادی می‌برند اما آنها باید متوجه باشند که رژیم ایران یک تهدید فوری و  جدی است.

سفیر رابرت جوزف ـ معاون پیشین وزیر امور خارجة آمریکا: ما می‌دانیم که اگر توافقی صورت بگیرد، چه اتفاقی خواهد افتاد. ادامه تروریسم و سرکوب و جنگ افروزی.  ما نباید بر سر راه مردم ایران قرار بگیریم.

ژنرال چاک والد ـ جانشین پیشین فرمانده نیروهای آمریکا در اروپا: سپاه پاسداران باید در لیست قرار بگیرد.

سان اسکاتلند: اسناد محرمانه فاش کرد که چگونه خمینی در یک فتوا دستور قتل ۳۰هزار زندانی سیاسی را صادر کرد، در آن فتوا، او زندانیان را به جنگ علیه خدا متهم کرد و از هیأت مرگ خواست ترحم نکنند.

سناتور جوزف لیبرمن، رئیس  و سفیر مارک والاس، مدیرعامل اتحاد علیه ایران اتمی طی بیانیه مشترکی  خواستار نامگذاری خامنه ای، به عنوان یک تروریست جهانی شدند.

بارت مارکوآ یک مقام سابق دولت بوش: تحریم‌ها علیه رژیم ایران باید تا زمانی که توسعه موشک‌ها و کلاهک‌ها را ادامه می دهد، اجرا شود. هر شرکتی که با رژیم ایران تجارت می کند باید تحریم شود.

رئیس انجمن پولطلای رژیم : پس از جراحی اقتصادی دولت، حدود ۱۵درصد از ارزش ریال کاسته شد.

عباس‌زاده عضو کمیسیون امنیت مجلس رژیم: تبادل زندانیان با آمریکا امر بعیدی نیست. در طول مذاکرات به صورت غیرمستقیم پیامهایی رد و بدل شده است.

دلخوش، عضو مجلس ارتجاع: یک سوی مذاکرات و برجام، مجلس است و توافق باید به تصویب مجلس برسد. ایسا، کاتسا و یوترن هم باید لغو شوند.

دهباشی، مستندساز به دلیل این که مرگ گرگزاده خمینی معلون را مصرف بی‌رویه مواد مخدر اعلام کرده بود به شش ماه حبس محکوم شد. وی اسناد محکومیتش توسط قضائیه خامنه‌ای را منتشر کرد. حسن خمینی شاکی وی بود.

رسانه‌های حکومتی از اختلال در شبکه‌های اجتماعی خبر دادند و نوشتند، کاربرانی که از پلتفرمهای توئیتر و تلگرام خارج شوند امکان بازگشت به‌راحتی ندارند. در برخی استانها کد تأییدیه اینستاگرام‌ و واتساپ نیز با اختلال همراه است.

لیلاز کارشناس حکومتی: آرامش از لوله توپ درمی‌آید نه از توافق. دانش بمب اتمی سیر ژئوپولیتیک ایران است. تمام دستاوردهای احتمالی احیای برجام موقتی است.

کارکنان شرکت معدنی و صنعتی گل‌گهر سیرجان در اعتراض به پرداخت نشدن حقوق عقب افتاده  اعتصاب کردند.

دژخیمان خامنه ای یک زندانی را در بیرجند اعدام کردند. وی متأهل و دارای ۴فرزند بود.

خبرهایی از دیگر نقاط جهان

به گزارش کی یف ایندیپندنت‌ نیروهای مسلح اوکراین، تخمین می زنند تلفات روسیه در جنگ به ۴۴هزار و ۱۰۰نفر رسیده باشد. بنا به این گزارش ۱۸۸۶تانک،۴۱۶۲خودروی زرهی، ۲۳۳ هواپیما و ۱۹۶هیلکوپتر منهدم شده اند.

گرمای شدید و بی‌سابقه در چین باعث بسته‌شدن کارگاهها و کارخانه‌ها در استان سیچوان شد.

به گزارش سی.ان.ان، موج گرمایی که امسال چین را فراگرفته، در شصت سال گذشته بی‌سابقه بوده است.

 

مطالب مرتبط

گزیده کنفرانس دفتر نمایندگی شورای ملی مقاومت ایران در واشنگتن در بیستمین سالگرد افشای نطنز

کنفرانس در واشنگتن برای بررسی اهداف برنامه هسته‌یی رژیم در بیستمین سالگرد افشاگری نطنز + عکس