زوزه‌های رئیسی در وحشت از قیام و مجاهدین ـ قسمتی از پیام مسعود رجوی ۱۸اسفند۱۳۹۹

زوزه‌های رئیسی در وحشت از قیام و مجاهدین

آن چه در آن بهم ریختگی و اغتشاش باشد وضعیتش متفاوت است با اعتراض!

برای سازمانی که ۱۷هزار ترور انجام دادند چرا کشورشان را برای اینها مأمن کردند چرا اینها دو مرتبه باید برای فعالیت میدان پیدا کنند؟

ترور حاج قاسم سلیمانی یعنی ترور قهرمان مبارزه با تروریسم. من سؤالم از آمریکا آن است که مگر شما مدعی مبارزه با تروریسم نیستید؟

در مذاکرات اتمی رفتاری که تاکنون شده رفتاری متفاوت با دولت گذشته آمریکا نبوده و تحریم‌ها افزوده شده

رئیسی جلاد در کنفرانس مطبوعاتی خود در نیویورک، وحشت آخوندها از موقعیت ارتقایابنده مجاهدین را  ابراز کرد و شگفتی خود و رژیمش را به نمایش گذاشت.

در حالی‌که سراسر شهرهای میهن در آتش قیام توفنده جوانان و مردم ایران شعله‌ور است و توجه مقامات دولتی و رسانه‌ها را برانگیخته‌، دار و دسته رئیسی جلاد به خبرنگاران حاضر در کنفرانس تأکید کرده بودند که از طرح سؤالات در مورد قیام در ایران خودداری کنند اما با وجود این اقدامات رسوا، جلاد قتل‌عام ۶۷ نتوانست وحشت خود را از قیام و مجاهدین پنهان کند.

اعتراضات صنفی اعتراضات به یک تصمیم اعتراضات نسبت به یک موضوع همواره بوده هست، اعتراضات هم شنیده می‌شود منتهی مراتب باید تفاوت گذاشت بین اعتراض و اغتشاش این دو تا متفاوتند طبیعتاً اغتشاش یا بهم ریختگی رو هیچکس قبول نداره اونی که درش بهم ریختگی باشد اغتشاش باشد طبیعتاً اون وضعیتش متفاوت است با اعتراض.

جریان تروریستی که در سال۶۰ در جمهوری اسلامی ایران دست به ترور زد و اقدامات نظامی علیه جمهوری اسلامی انجام داد، ۱۷هزار نفر رو به‌شهادت رساند رئیس‌جمهور را به‌شهادت رساند نخست‌وزیر رو عالی‌ترین مقام قضایی کشور رئیس دیوان عالی کشور را شهید کرد امامان جمعه را در خیلی از استانها به‌شهادت رساند و ناامنی بسیار ایجاد کرد در کشور چه اتفاقی افتاد که سازمانی که آنها به‌عنوان سازمان تروریستی اعلام کردند دو مرتبه این سازمان را با آن دارند همکاری می‌کنند و بعضی از عناصرش را در کشور خودتان جای دادند و آنها دست زدن به ۱۷هزار شهید و تروری که در کشور انجام شده که یکی‌اش رئیس‌جمهور و نخست‌وزیر بوده خوب این هموناستانداردهای دوگانه است که ما در شگفتیم که اینها چه جوابی داره چرا کشورشان را مأمن کردن برای اینها و اینها بتوانند در ان کشور فعالیت داشته باشند این سؤال جدی است که نه فقط ملت ایران ملت‌های آزاده جهان دارند! از کشورهای غربی که چگونه کشور خودشان را اجازه دادند پناه برای اینها بشه و اینها در آنجا جای بگیرند و فعالیت خودشون را علیه جمهوری اسلامی ایران ادامه بدهند چرا اینها دو مرتبه باید میدان پیدا کنند برای فعالیت این سؤال جدی هم هست که باید نسبت به این سؤال پاسخگو باشند چرا!؟

ترور حاج قاسم سلیمانی یعنی ترور قهرمان مبارزه با تروریسم من سؤالم از آمریکا آن است که مگر شما مدعی مبارزه با تروریسم نیستید آیا حاج قاسم سلیمانی جایزه داشت یعنی باید به او جایزه می‌دادیم مدال می‌دادیم مدال قهرمانی این تروریسم دولتی است رسماً هم رئیس‌جمهور سابق آمریکا اعلام می‌کند که به دستور من این کار انجام شده من در سازمان ملل اعلام کردم که ما از طریق حقوقی و بین‌المللی با جدیت دنبال می‌کنیم برای رسیدگی به این پرونده و محاکمه آمران و مباشران این جنایت و این کار رو حتماً دنبال می‌کنیم که اینها به دست عدالت سپرده بشن

سیاست دولت ما آن است که ما در مذاکرات شرکت بکنیم توافق خوب هم ازش استقبال بکنیم اما ارتباط دادن به اقتصاد کشور به مسأله برجام مشکلاتی رو برای اقتصاد کشور ایجاد می‌کند رفتاری که تاکنون شده رفتاری متفاوت با دولت گذشته نبوده یعنی در عمل و اجرا ما دیدیم که اتفاقاتی که توقع می‌رفت اون اتفاقات بیفته، یعنی رفع تحریم‌ها تاکنون اتفاق نیفتاده. بلکه برخی از موارد جدید به تحریم‌ها افزوده شده.

مسعود رجوی ـ ۱۸ اسفند ۱۳۹۹

بار دیگر از خامنه‌ای و روحانی و رئیسی دعوت می‌کنم اگر جرأت دارند با ما به یک دادگاه بین‌المللی بیایند.

این ۱۷هزار نفر را که آمار می‌دهند و آن ۱۷هزار نفر فروغ جاویدان را هم که در آمارشان محسوب نمی‌کنند، و ۱۷هزار نفر بعدی را هم که قرار است وارد کنند، همراه بیاورند!

این روشن می‌کند که ۴۰سال است در ایران یک جنگ عظیم بین خلق و مجاهد خلق با رژیم دجال و ضدبشر جریان دارد.

در آذر ماه ۱۳۸۶ گفتیم:

«سردمداران رژیم آخوندی از ترس فراخوانده شدن به دادگاههای بین‌المللی نعل وارونه می‌زنند. یک روز بر روی کاغذهای فرم انتِرپل برای ما حکم جلب می‌نویسند!

یک روز در میان در پی محاکمه ما در عراق هستند و هرازگاهی در فرانسه ناپرهیزی نموده و در مورد صیاد شیرازی و دیگر عملیات اعلام شدهٔ ستاد فرماندهی مجاهدین در داخل کشور، عرض حال می‌دهند.

گمان می‌کنند که مجاهدین را از دادرسی و دادگاه هراسی است.

از این حقیقت و از این قانونمندی به‌کلی غافلند که هر کجا قطره‌ای قانون و ذره‌یی عدالت و انصاف وجود داشته باشد، و در هر دادگاهی که بطور نسبی هم که شده، دادگری و قانون حکومت کند، بدون تردید، مجاهدین و مقاومت ایران برنده‌اند.

به آخوندها و پاسداران دور و نزدیکشان می‌گویم که در تاراج و تجارت شما برنده‌اید اما در قانون و عدالت ما برنده‌ایم.

به تاراج دادن بیت‌المال ملّت ایران و تجارت نفت و خون حیطهٔ شما و انصاف و قانون قلمرو ماست».

......

مطالب مرتبط

مسعود رجوی: دعوت از خامنه‌ای، روحانی و رئیسی برای شرکت در دادگاه بین‌المللی

کمپین و آکسیونهای اعتراضی علیه حضور رئیسی جلاد در نیویورک

 

لطفا به اشتراک بگذارید: