وحشت از مجاهدین و قیام سراسری در جمعه‌بازارهای خامنه‌ای

آخوند احمد خاتمی امام جمعه خامنه‌ای در تهران ۱مهر ۱۴۰۱

 این روزها در جهان اسلام و در ایران اسلامی حوادث مهمی اتفاق افتاده... ... . دشمنان درصدد این بودند که این توفیقات تحت‌الشعاع قرار بگیره. با این اغتشاشها در پی تحت‌الشعاع قرار دادن این موفقیتهاست که رئیس‌جمهور منفور آمریکا در سازمان ملل روی این اغتشاشات مانور می‌کنه.

... ... . اون اغتشاشاتی که حداکثر آمارشون را دارم ولی نیازی به گفتن نیست. بسیار اندکند... ... . از مدتهاست دشمنان شما مردم، در پی اغتشاشند. دنبال سوژه بودند... ... . سوار بر این موج شدند. اینها دلشان برای آن خانم نسوخته بود. اینها دلشان لک زده بود برای مقابله با نظام... ... . .

دلشان لک زده بود برای مقابله با شما مردم. عقده گشایی کردند. مسأله‌ای که اصلاً برای این اغتشاشگران مطرح نبوده، همان مسأله اون خانمه. به‌دلیل این‌که مسئولان ما به جد تو صحنه هستند دیگر چی می‌خواهید غیر از بررسی دقیق و دارند بررسی می‌کنند. قصه قصه چیز دیگر بود ... ... . این اغتشاشات علیه شما مردم بود به‌دلیل این‌که بیش از ۶۰ آمبولانس را تخریب کردند تعدادی را هم سوزاندند... ... . بانکها، بانکها را آتش زدند یعنی سرمایه مردم را به آتش کشیدن، شرمتان باد (جمعیت: مرگ بر منافق).

پس قصه این اغتشاشات، قصه اعتراض نبوده و نیست. اغتشاشاتی که بحمدالله لحظات پایانی‌اش را می‌گذرانه... ... .

در این اغتشاشات دو گروه بودند. یک گروه برخی جوانهای نپخته، فریب خورده، گول خورده، که تحت تأثیر شبکه‌های ماهواره‌یی بیگانه، تحت تأثیر فضای مجازی بیگانه آمدند و سران اغتشاش استفاده ابزاری از اینها کردند... ... .

دوستانه به همه آنهایی که صدای مرا میشنوید به پدر و مادرهاشون، چون شاید برخی شاید که نه یعنی قطعاً برخی از نوجوانان هم باشند می‌گم اینها را نصیحت‌شان کنید سرنوشت خودشان را تباه نکنند... ... .

گروه دوم سران اغتشاش هستند آنهایی که خط می‌دادند اینها تحقیقاً هم از بیگانه خط می‌گرفتند و می‌گیرند هم پول می‌گیرند، که این اغتشاش را به‌وجود بیاورند... ... .

اینجا رئیس محترم قوه قضاییه هم همیشه بحمدالله اهل نماز جمعه هستند امروز هم هستند از زبان شما مردم می‌گویم مردم می‌خواهند با سران اغتشاش، قاطع‌ترین برخورد عبرت آموز صورت بگیرد. (جمعیت: الله اکبر... مرگ بر منافقین...)... ... .

اشک تمساح منافقین ۱۷هزار بی‌گناه را این جنایتکاران ترور کردند... ... .

این خیلی خنده‌دار است که اینها به حمایت از یک خانم برخاستند. اصلاً به قامتشان نمی‌آید به قیافه‌تان نمی‌آید... ... .

این بسیار هشدار دهنده است. آنهایی که در آنها و با آنها و گاهی با قلم شان با فضای مجازیشان، حمایت می‌کنند از آنها بدانند هم‌پیمان با چه کسانی هستند (جمعیت: تکبیر: الله اکبر... مرگ بر منافقین... .)... ... .

حفظ نظام اسلامی خط قرمز مردم ماست ما در حفظ نظام اسلامی با هیچکس تعارف نداریم. در مسیر حمایت از نظام اسلامی تا آخرین نفر، تا آخرین نفس، تا آخرین قطره خون ایستاده‌ایم که متأسفانه باید بگم در این حادثه هم کسانی که نون نظام را خوردند برخی از اونها همصدا شدند با اغتشاشگرها، همصدا شدند با دشمنان این ملت، هنوز هم دیر نشده شما که به‌راحتی بیانیه می‌دهید بیانیه بدهید محکوم کنید اغتشاشات را. والا همسوی اونها هستید (جمعیت: الله اکبر. خمینی رهبر مرگ بر منافقین...).

جمعه بازار تهران اول مهر ۱۴۰۱

 جو بایدن رئیس‌جمهور آمریکا... ... . در ادامه اظهارات پوچ و مداخله‌جویانه‌اش به حمایت از آشوبها در ایران پرداخت و گفت امروز ما در کنار شهروندان و زنان شجاع ایران هستیم که همین الآن در حال تظاهرات برای رسیدن به حقوق اساسی‌شان هستند... ... . ما نمازگزاران تهران ضمن اعلام بیزاری از شیطنت ها و مداخله گریهای سران شیطانی کاخ‌سفید در دیگر کشورها فریاد بر می‌آوریم مرگ بر آمریکا... مرگ بر منافق

آخوند شاکر امام جمعه خامنه‌ای در اردکان اول مهر ۱۴۰۱

وقتی منافقان می‌آیند از این معترضان حمایت می‌کنند مریم رجوی خیرخواه ما شده منافقان ای که در ابتدای انقلاب ۱۷هزار نفر حدوداً از مردم ما را قتل‌عام کردند... ... . همین منافقان امروز وسط میدان آمده‌اند تمام قد دارند از این آشوب و اعتراض حمایت می‌کنند ما نباید شک کنیم... ... . .

در مقابل این برخوردها ما وظیفه داریم فریاد بزنیم هرکس اعتراض دارد باید اعتراضش را قانونی پیگیری کند... ... .

دیگر آتش زدن اموال عمومی رعب و وحشت و همدست شدن با اراذل و اوباش و بیگانگان چه معنایی داره... ... . همه کسانی که در این یک هفته اجتماع کردند اعم از فریب خوردگان اعم از کسانی که دست دارند با بیگانگان ارتباط دارند با بیگانگان اراذل و اوباش همه کسانی که در این اجتماعات جمع شدند در سراسر کشور و دارند به همه دنیا مخابره می‌کنند به وسیله رسانه‌های خودشان که ایران مضطرب است امنیت آن سلب شده همه اینها را جمع کنید تعداد شان به ۲۰هزار نفر نمی‌رسه... ... . آمار دادند بیشتر فریب خوردگان در این اعتراضات و آشوبها جوانان هستند جوانی که نه جنگ دیده نه اول انقلاب دیده ... ... . باید هوشیار باشیم مواظب جوانانمان باشیم... ... . جهاد فوری همه ما جهاد تبیین هست اگر ما نگیم برای جوانان اینها چیزهای دیگری در مغزشان می‌رود اهل مطالعه و اینها هم که نیستند توی فضای مجازی هم که چیز های دیگری می خوانند این خطری هست احساس خطر کنیم

  

مطالب مرتبط

زوزه‌های رئیسی در وحشت از قیام و مجاهدین ـ قسمتی از پیام مسعود رجوی ۱۸اسفند۱۳۹۹

مغولان امروز تبهکارتر از اجداد دیروزشان

لطفا به اشتراک بگذارید: