تظاهرات ایرانیان مقیم آلمان و فرانسه در همبستگی با قیام سراسری در رسانه‌های بین‌المللی

رویترز: تظاهرات ایرانیان مقیم آمریکا در مقابل کاخ سفید در همبستگی با تظاهرات خونینی که ایران را فراگرفته است. تظاهر کنندگان خواهان سرنگونی خامنه‌ای و رئیسی شدند و از مریم رجوی حمایت کردند

تظاهر کنندگان که هواداران سازمان مجاهدین هستند با سردادن شعارهایی خواستار محکومیت رژیم تروریستی ایران و سرنگونی خامنه‌ای و رئیسی شدند.

یک هوادار مجاهدین: آنها می‌گویند مرگ بر خامنه‌ای و رئیسی، مرگ بر روحانی. آنها خواهان رفتن (سرنگونی) تمامیت رژیم هستند.

رامش سپهراد: این آزمایشی برای جامعه بین‌المللی است که در کنار مردم ایران بایستند. پیام ما به کاخ‌سفید این است که از مردم ایران حمایت کنند. رژیم ایران را رد کنند و حقوق مردم ایران برای سرنگون کردن این رژیم را به‌رسمیت بشناسند.

یک هوادار دیگر: من برای همبستگی با قیام ایران و خانواده مهسا امینی به اینجا آمده‌ام. می‌خواهم به آنها بگویم که من با آنها هستم، از آنها حمایت می‌کنم و این کمترین کاری است که می‌توانم انجام دهم.

خبرگزاری فرانسه: ایرانیان مقیم استکهلم در مقابل پارلمان سوئد تظاهرات کردند و حمایت خود را از موج تظاهرات در داخل ایران اعلام کردند.

تظاهرات ایرانیان بیانگر اعتراض فزاینده علیه نیروهای سرکوبگر امنیتی است.

خبرگزاری رسمی آلمان – dpa تظاهر کنندگان در مقابل سفارت رژیم در برلین و سایر شهرهای آلمان تجمع کردند و علیه رژیم ایران و تبعیض سیستماتیک علیه زنان شعار دادند

تلویزیون آر ب ب ۲۴ برلین: تظاهر کنندگان ایرانی حمایت خود را از تظاهرات علیه آخوندها اعلام کردند و خواستار تغییر رژیم شدند.

 

مطالب مرتبط

حمایت ائتلاف ملی سوریه، آنتونی بلینکن و کلودیا وبی از قیام سراسری مردم ایران

تظاهرات دانشجویان دانشگاه تربیت مدرس در حمایت از قیام سراسری

 

لطفا به اشتراک بگذارید: