به صحنه آمدن خامنه‌ای علیه قیام و مجاهدین پس از ۱۸روز سکوت مرگبار

تهدید به سرکوب خلق و قیام‌آفرینان بپاخاسته همراه با روحیه دادن به نیروهای سیلی خوردهٴ نظام از شورشگران جسور ایران

نسبت دادن قیام سراسری در ۱۷۲شهر و ۳۱استان ایران به خارجیها همانند دعاوی روزهای آخر رژیم شاه علیه انقلاب ضدسلطنتی:

بنده به صراحت می گویم این برنامه‌ریزی کار آمریکا کار رژیم صهیونیستی است. نشستند برنامه‌ریزی کردند، این اغتشاش برنامه‌ریزی شده بود.

ترفند تکراری خامنه‌ای و اطلاعات منفور آخوندی با قرار دادن مجاهدین و مردم کردستان در کنار بقایای شاه و ساواک برای حمله به قیام و انقلاب دمکراتیک مردم ایران:

بعضی از اینها بازمانده‌های عناصر ضربت خورده ۴۰سال گذشته هستند. مجاهدین، تجزیه‌طلب ها، بقایای رژیم منحوس پهلوی، خانواده‌های ساواکی ها که بیانیه اخیر وزارت اطلاعات تا حدود زیادی برخی از این مطالب را روشن کرده است.

خلیفه ارتجاع:

در این حوادث چند روز اخیر بیش از همه به نیروی به سازمان انتظامی کشور ظلم شد! به بسیج ظلم شد! این حادثه‌یی که پیش آمد دختر جوانی درگذشت خوب حادثه تلخی بود. دل ما هم سوخت!

خامنه‌ای:

دعوا بر سر از دنیا رفتن یک دختر جوان نیست. این اغتشاش، یک اغتشاش برنامه‌ریزی شده بود. اینها را باید به میزان مشارکت‌شان در تخریب و در ضربه به امنیت خیابان‌ها قوه قضاییه بایستی برای اینها مجازات معین کند، محاکمه کند اینها را.

تلویزیون رژیم آخوندی ـ ۱۱مهر۱۴۰۱

در مورد حوادث اخیر. من اولین چیزی که بخواهم بگم این است که در این حوادث چند روز اخیر بیش از همه به نیروی به سازمان انتظامی کشور ظلم شد! به بسیج ظلم شد!

این حادثه‌یی که پیش آمد دختر جوانی درگذشت خوب حادثه تلخی بود، دل ما هم سوخت! ولی واکنش به این حادثه بدون این‌که تحقیقی شده باشه بدون این‌که هیچگونه امر مسلمی وجود داشته باشد این نبود که یک عده‌یی بیایند خیابون رو ناامن کنند، نا امنی رو برای مردم به‌وجود بیارن، امنیت رو بهم بزنند، قرآن را آتش بزنند، حجاب از روی سر زن محجبه بکشند، مسجد و حسینه رو به آتش بکشند، بانک رو به آتش بکشند ماشینهای مردم رو آتش بزنند، واکنش به یک قضیه‌ای که حالا تأسف‌آور هم هست، این موجب نمیشه که یک چنین حرکاتی انجام بگیره این حرکات عادی نبود طبیعی نبود.

این اغتشاش برنامه‌ریزی داشت، این اغتشاش برنامه‌ریزی شده بود اگر این قضیه این دختر جوان هم نبود یک بهانه دیگری درست می‌کردند برای این‌که امسال در اول مهر به‌دلیلی که عرض خواهم کرد در کشور ناامنی درست کنند در کشور اغتشاش درست کنند، کی این برنامه‌ریزی روکرده بنده به صراحت می‌گم این برنامه‌ریزی کار آمریکا کار رژیم غاصب و جعلی صهیونیستی و دنباله روهای آنهاست. نشستند برنامه‌ریزی کردند، برنامه‌ریزی کردند، عمله و مزدوران و حقوق بگیران آنها بعضی از ایرانیان خائن هم که در بیرون از کشور هستند به اینها کمک کردند،

پشت صحنه این حوادث دستهای دیگری در کارند سیاستهای دیگری درکارند. البته آنها به دروغ اظهار تاثر می‌کنند برای این‌که یک نفری از دنیا رفته! دروغ می‌گن، به هیچوجه متأثر نیستند خوشحالند، شادمانند برای این‌که یک بهانه‌یی به‌دست آوردند که بتوانند حادثه آفرینی کنند دروغ می گن.

اینجا مسئولان سه قوه اظهار تأسف کردند همدردی کردند با اینها خوب بعد عناصر خاصی که خوب حالا من اشاره خواهم کرد اینها افراد دیگری را به‌قتل می‌رسونند. بدون جرم بدون جنایت قوه قضاییه قول داد کار را تا نهایت دنبال کند خیلی خب تحقیق یعنی همین یعنی دنبال کنند کار را دنبال کنند ببینند نتیجه معلوم بشه ببینیم مقصری وجود داره یا نداره و مقصر کیست؟ چطور شما یک سازمان را یک مجموعه عظیم خدمتگذار را مورد تهمت قرار می‌دهید مورد اهانت قرار می‌دهید برای احتمال این‌که یک خطایی از یکنفر یا دو نفر سر زده باشه که او نهم یقینی نیست تحقیق نشده است هیچ منطقی پشت سر این حرف نیست.

فرمان دست این‌هایی است که پشت صحنه هستند بحث بنابراین دعوا بر سر مسأله با حجاب و بدحجاب نیست دعوا بر سر از دنیا رفتن یک دختر جوان نیست دعوا اینها نیست.

این کسانی که در خیابان فساد و تخریب می‌کنند و کردند اینها همه یک حکم ندارند یک عده‌شان کسانی هستند که آنها را احساسات به میدان به هیجان به خیابان می‌کشاند اینها را باید با یک تنبیهی میشه اینها را مشکل شان را حل کرد یعنی هدایتشان کرد تفهیم بشن کرد که اشتباه می‌کنند لاکن بعضی از اینها اینجور نیستند بعضی از اینها بازمانده‌های عناصر ضربت خورده ۴۰سال گذشته هستند منافقین، تجزیه طلبها بقایای رژیم منحوس پهلوی خانواده‌های ساواکیهای مترود و منفور که بیانیه اخیر وزارت اطلاعات تا حدود زیادی برخی از این مطالب را روشن کرده البته مطالب بیشتری هم وجود دارد اینها را باید به میزان مشارکت‌شان در تخریب و در ضربه به امنیت خیابان‌ها به مقدار مشارکت‌شان قوه قضاییه بایستی اینها را برای آنها مجازات معین کند محاکمه کند اینها را.

یک نکته دیگر این است که در همان اول کار بعضی از خواص حالا ناشی از دلسوزی دلشان سوخت بدون تحقیق اطلاعیه دادند بیانیه دادند حرف زدند اظهاراتی کردند البته تحقیق نکرده بعضی از آنها نیروی انتظامی را متهم کردند بعضی‌شان مجموعه نظام را متهم کردند باید موضع بگیرند! باید صریحاً اعلام کنند که با آنچه که اتفاق افتاده مخالف هستند.

 

مطالب مرتبط

 

لطفا به اشتراک بگذارید: