کلان ضربه بر سایتها و سامانه‌های قضاییه، حوزه و سامانه‌های بیت خامنه‌ای

کانال قیام تا سرنگونی

تهران ـ ۱۱مهر ۱۴۰۱

نت بلاکس کنترل کننده اینترنت جهانی: قطع ارتباطات اینترنتی دانشگاه بین‌المللی اسلامی المصطفی در شهر قم از هدف‌های یک سلسله حملات به نهادهای رسمی و حکومتی در پی قتل مهسا امینی و قیام‌ها در ایران

خبرگزاری رسمی حوزه: سامانه‌های مرکز مدیریت حوزه‌های علمیه به‌خاطر اختلالات سیستمی تا اطلاع ثانوی قطع می باشند و در صورت وصل اطلاع‌رسانی خواهد شد.

خبرگزاری رسمی حوزه: مرکز امور طلاب و حوزه‌های علمیه اعلام کرد طلابی که از شهرستان جهت کارهای اداری (من جمله مشمولین) مراجعه میکنند فعلاً صبر کنند و از مراجعه به قم خودداری کنند تا در صورت وصل سامانه‌ها اطلاع‌رسانی شود و بعد مراجعه کنند.

خبرگزاری حوزوی رسا به سردبیری آخوند رسایی: سامانه‌های مرکز مدیریت حوزه‌های علمیه تا اطلاع ثانوی قطع می باشدو در صورت وصل اطلاع‌رسانی خواهد شد.

خبرگزاری رسمی رژیم-ایرنا: محدودیت‌های دسترسی ایرانیان به سامانه‌های بانکی در خارج از کشور به توصیه مراجع ذیصلاح و در راستای مقابله با تهدیدات سایبری و صرفاً در خصوص تعداد محدودی از بانکها است که بیشترین اتصال خارج از کشور به سامانه‌های بانکی اعم از اینترنت‌بانک و همراه‌بانک را دارند.

کانال تلگرامی «قیام تا سرنگونی» اعلام کرد برای پشتیبانی از قیام، در قضاییه جلادان در تهران، بیش از ۵۰۰ سرور و بانک اطلاعاتی و دهها سایت و سامانه از دسترس خارج و منهدم شده است.

 قوه قضاییه جلادان، مرکز صدور احکام اعدام و شکنجه و زندان و قطع عضو و سنگسار و سرکوب است.

قوه قضاییه ابزار ولی‌فقیه ارتجاع برای اعدام و شکنجه و مقابله با قیام‌ها و جوانان شورشی و مردم معترض است.

قوه قضائیه؛ مجری و مدافع قوانین ضدانسانی، ضداسلامی و ارتجاعی موسوم به «قصاص» است که بموجب آن برای ایجاد رعب و وحشت، اعدام‌ها، قطع اعضای بدن، کور کردن چشمان را توجیه می‌کند.

دادگاههای به‌اصطلاح انقلاب فقط برای دستگیری و محکومیت هر صدای مخالفی است که در برابر نظام آخوندی بلند می‌شود.

قوه قضاییه؛ محل تلاقی و تجمع جنایتکاری هم‌چون لاجوردی به‌عنوان دادستان ارتجاع در تهران، رئیسی، نیری، اژه‌ای، صادق لاریجانی و صدها دژخیم خون‌آشام دیگر است.

قوه قضاییه همه جنایت‌های نیروی انتظامی علیه مردم و جوانان شورشگر و سرکوب زنان به بهانهٔ «بدحجابی» را تحت عنوان «ضابطین قوه قضاییه» قانونی و غیرقابل پیگرد اعلام کرده است.

رؤسای قوه قضاییه مستقیماً توسط خامنه‌ای به این منصب گمارده شده، مجری اهداف خلیفة خونریز ارتجاع در سرکوب و کشتار و تضییع حقوق اقشار مختلف مردم هستند.

قضا‌ئیه جلادان با دادن اختیارات به دستگاههای سرکوبگری مثل سپاه، اطلاعات سپاه، حفاظت اطلاعات سپاه، نیروی انتظامی و وزارت اطلاعات؛ دست آنها را باز می‌گذارد که بدون هر گونه مجوز قضایی حتی در کادر قوانین همین رژیم؛ اقدام به تفتیش، دستگیری، شکنجه و بازداشت‌های طولانی‌مدت کنند.

......

مطالب مرتبط

پنجمین روز تجمع اعتراضی خانواده‌های زندانیان محکوم به اعدام در مقابل قوه قضاییه جلادان رژیم

پیام اتحاد مردم و دانشگاهها پس از شبیخون به دانشگاه شریف

 

لطفا به اشتراک بگذارید: