صحبت‌های خامنه‌ای در وحشت از استمرار انقلاب و پیام خانم مریم رجوی

خانم مریم رجوی:

خامنه‌ای گفت ”اغتشاشات“ و ”بساط شرارت“ جمع خواهد شد.

آری با پیروزی انقلاب دموکراتیک و جارو شدن بساط حاکمیت آخوندها و استقرار دمکراسی و حاکمیت مردم، بساط ۴دهه شرارت و جنایت فاشیسم دینی برای همیشه جمع خواهد شد.

شبکه خبر رژیم ۱۴۰۱۰۸۲۸ ـ  خامنه‌ای:  صحنه‌گردانان اصلی که پشت صحنه هستند غیر از این عده که حالا توی خیابان‌ها می آیند اون‌هایی که پشت صحنه مسایل را اون‌ها دارند می چرخانند حالا که نتوانستند می‌خواستند مردم را بیاورند توی صحنه دیگه حالا که نتوانستند می‌خواهند شرارت کنند بلکه بتوانند مسئولان کشور را و دستگاه را خسته کنند اشتباه می‌کنند.

این شرارتها موجب می‌شه مردم خسته بشوند از اون‌ها بیزارتر بشوند از اون‌ها متنفرتر بشوند حالا که مردم از اینها متنفرند از اشرار ادامه این کار موجب می‌شه تنفر مردم بیشتر بشه حالا اولاً مطلب اول این‌که حوادثی از این قبیل خب بله برای مردم مشکل درست می‌کنه توی خیابا‌ن‌ها دکان‌ات را باید ببندی ماشین ات را باید نگهداری چه کنی مشکلاتی درست می‌کنه جنایتهایی هم خب انجام می‌دهند تخریب می‌کنند چه می‌کنند لاکن اینهایی که توی صحنه هستند و اونهایی که پشت صحنه هستند بسیار حقیرتر از اون هستند که بتوانند به نظام آسیب بزنند این بساط شرارت جمع خواهد شد بدون شک.

خانم مریم رجوی:

خامنه‌ای که تا این‌جا از قیام و انقلاب دموکراتیک و با سراسری شدن شعار مرگ بر خامنه‌ای دردناک‌ترین شکست را خورده، امروز برای روحیه دادن به نیروهای وارفته‌اش گفت: ”دشمن شکست‌خورده است اما هر روز کید و مکری دارد“.

به او باید گفت در انتظار شکست‌های سخت‌تر از سوی جوانان شورشگر باش.

شبکه خبر رژیم: ایشان، استفاده به‌جا از مجازات و نصیحت را مورد تأکید قرار دادند و افزودند:

 تا این ساعت! بحمدالله دشمن شکست‌خورده است اما دشمن هر روز کید و مکری دارد و با شکست امروز، ممکن است سراغ اقشار مختلف هم‌چون کارگران و زنان برود

رهبر انقلاب با اشاره به بکارگیری ترفند «لشکرسازی کاذب» و «انبوه‌سازی دروغ» در رسانه‌های ضدایران با هدف تأثیرگذاری بر افراد غافل و بی‌خبر، گفتند: آنچه واقعیت دارد، حضور انبوه مردم در میدانهای مختلف دفاع از انقلاب، و تودهنی آنها به بدخواهان است. رهبر انقلاب با اشاره به تلاش جدی و در برخی موارد مؤثر مسئولان برای حل مشکلات اقتصادی گفتند: تلاش بیشتر دستگاهها و همکاری و همدلی و هم‌افزایی مردم و مسئولان، زمینه‌ساز حل مشکلات موجود خواهد بود و انشاءالله در این زمینه نیز مشت محکمی بر دهان دشمن زده خواهد شد

 

مطالب مرتبط

ابراز وحشت خامنه‌ای از استمرار قیام سراسری مردم ایران

دیدار خامنه‌ای در وحشت از استمرار قیام تحت عنوان دیدار با مردم اصفهان

لطفا به اشتراک بگذارید: