رجانیوز ـ با ادامه رویکرد مماشات جویانه، مجاهدین همچنان در دانشگاه شریف جولان خواهند داد

سایت رجانیوز وابسته به پاسدار سعید جلیلی نماینده خامنه‌ای در شورای عالی امنیت، روز ۱۴آذر ۱۴۰۱ زیر عنوان جولان مجاهدین در شریف، وزیر علوم در خواب خوش نوشت:

دانشگاه شریف یکی از دانشگاه هایی ست که در طول سال های گذشته جریان ضدانقلاب به‌خصوص مجاهدین سرمایه گذاری ویژه روی آن کرده‌اند. به‌عنوان مثال علی یونسی و امیرحسین مرادی دو دانشجوی دانشگاه شریف بودند که بعد از وقایع آبان ۹۸ توسط

مأموران وزارت اطلاعات دستگیر شدند. این دو دانشجو با سازمان مجاهدین در ارتباطات بودند و قرار بود برای این سازمان شبکه سازی و برخی اقدامات تروریستی را انجام دهند. با شکل گیری اغتشاشات و شورش‌ها برخی از دانشگاه های کشور نیز شاهد اعتراضاتی مسالمت‌آمیز بودند. دانشگاه صنعتی شریف نیز یکی از دانشگاه هایی بود که ملتهب شد و تجمعاتی اعتراضی را تجربه کرد. اما برخی از دانشجویان معترض در این دانشگاه فضا را به‌شدت رادیکال کردند.

تخریب اموال دانشگاه، حمله وحشیانه به دانشجویان بسیجی و تهدید اساتید و دانشجویان برای تعطیلی کلاس‌ها از دیگر اقدامات این افراد به‌اصطلاح دانشجو بود. بدیهی ست با ادامه رویکرد مماشات جویانه هم‌چنان مجاهدین در دانشگاه شریف جولان خواهد داد و حیثیت دانشجو، دانشگاه و نهاد علم را به سخره می‌گیرد.

 

مطالب مرتبط

نامه علی یونسی و امیرحسین مرادی دو دانشجوی نخبه زندانی دانشگاه شریف به‌مناسبت ۱۶آذر

۱۶آذر - اعتصاب و اعتراض گسترده دانشجویان در سراسر کشور - هشتاد و سومین روز قیام

 

لطفا به اشتراک بگذارید: