بحران گاز هم‌چنان در شهرهای مختلف ادامه دارد

با تسلیت به هموطنان زلزله‌زده‌ مان در خوی

شب گذشته زمین‌لرزه شدیدی به قدرت ۵ و نه دهم درجه به مقیاس ریشتر شهر خوی را لرزاند که بر

اثر آن سه تن از هموطنان متأسفانه جان خود را از دست دادند و ۸۱۶نفر مصدوم شدند.

گزارشها حاکیست بسیاری از خانه‌ها در ۷۰ روستای زلزله‌زده آذربایجان تا ۶۰درصد آسیب دیدند. به‌رغم سرمای شدید هوا، مردم به‌خاطر پس‌لرزه‌ها شب را خارج از خانه‌ها سپری کردند.

خانم مریم رجوی بلافاصله پس از دریافت خبر، از هموطنان در مناطق و شهرهای مجاور خوی خواستار کمک به آسیب‌دیدگان و خانواده‌های دردمند و زلزله‌زده در زمین‌لرزه خوی به‌خصوص در طول شب در سرما و برف، شدند. 

شب گذشته جوانان شورشگر در مناطق مختلف تهران از جمله شهرک باقری، شهرک اکباتان با شعارهای مرگ بر خامنه‌ای مرگ بر حکومت اعدامی، بر عزم خود برای سرنگون کردن حاکمیت ننگین خامنه‌ای پای فشردند .

توجه شما را به مجموعه تصاویری از فعالیت‌های جوانان قیام جلب می‌کنم.

تظاهرات یاران شورشگر در بزرگداشت شهیدان قیام در وین پایتخت اتریش.

در اولین ساعات بامداد امروز در کارخانه مهمات سازی وزارت دفاع رژیم در اصفهان انفجار مهیبی رخ‌داد، وزارت دفاع آخوندها اعلام کرد دست‌کم سه «ریز پرنده» در حمله به این مقر نظامی رژیم شرکت داشته‌اند. وزارت دفاع خامنه‌ای هیچ توضیحی در مورد مبدأ حمله و عاملان آن نداد.

خبرگزاریهای حکومتی رژیم گزارش دادند: کارخانه روغن سلیمی در تبریز دچار حریق شد و یکی از

خودروهای آتش‌نشانی نیز در این حادثه در آتش سوخت.

بحران گاز هم‌چنان در شهرهای مختلف ادامه دارد، توجهتون را به نمونه‌یی از آن در چاه‌بهار

و اعتراض هموطنان جلب می‌کنیم.

سایت حکومتی رویداد۲۴ نوشت: شورای همآهنگی اقتصادی سران قوا مصوبه‌یی را ابلاغ کرده است که بر اساس آن هیاتی ۷ نفره جهت واگذاری اموال دولت تشکیل می‌شود از نکات عجیب این مصوبه این‌که ریاست آن برعهده محمد مخبر است، مصونیت قضایی اعضای این هیأت مجری چپاول را تضمین کرده و افزوده هیچ نهادی حق پیگرد آنها را ندارد!

بر اساس این طرح غارتگرانه، تعداد ۹۹۰ ملک و دارایی از ثروتهای ملی مردم ایران تحت عنوان «دارایی دولت» در مسیر چپاول به اسم فروش قرار گرفت. سبحانی کارشناس اقتصادی رژیم گفت: این مصوبه در صدر وحشت‌هایم قرار دارد. از این مصوبه به خود لرزیدم.

لطفا به اشتراک بگذارید: