پاسدار علایی ـ الان زندان اوین مظهر ضدیت با حقوق بشر در ایران است

هموطنان در خوی در اعتراض به نبود هر گونه خدمات و امدادرسانی جدی از سوی دولت جلادان، اقدام به اعتراض کردند و نیروهای زبون سرکوبگر رژیم وحشیانه، با ماشین آب‌پاش به مقابله با مردم زلزله‌زده پرداختند.

طنین شعار شبانه در نقاط مختلف تهران و کرج – مرگ بر خامنه ا ی – قسم به خون یاران ایستاده‌ایم تا پایان

بزرگداشت شهدای قیام در شهرهای میهن هم‌چنان ادامه دارد

سایت «یی یو تودی» در گزارش مصوری اعلام کرد: نمایندگان پارلمان اروپا از قیام و مقاومت ایران حمایت می‌کنند و از اتحادیه اروپا می‌خواهند که سیاست قاطعانه‌ای اتخاذ کند. این سایت افزود: کوتاهی اروپا در مورد حسابرسی قرار دادن رژیم به آن، مجوزی برای معافیت از مجازات جنایاتش علیه ایرانیان و معافیت از مجازات تروریسم در اروپا داده است.

پاسدار علایی سرکردهٔ سابق نیروی دریایی سپاه در یک تصفیه حساب باندی اذعان کرد: الآن زندان اوین مظهر ضدیت با حقوق‌بشر در ایران است؛ در زمان شاه بوده الآن هم وجهه خوبی ندارد. پاسدار علایی افزود: این چه مدیریت اعتراضاتی است که خودتان می‌گویید بالای ۲۰۰نفر کشته شدند این چه مدیریت بحرانی است که هم تمام نشده، هر روز نگران هستید، هم این‌که آدم کشته شده.

نت بلاکس اعلام کرد داده‌های ترافیک شبکه نشان‌دهنده قطعی در ارتباطات اینترنت در ایران با تأثیر زیاد بر استان مازندران است؛ مسئولان این حادثه را به قطع فیبر نوری در مسیر بین بابل و ساری نسبت می‌دهند.

در جریان کشمکش‌های دستجات درونی باند خامنه‌ای، روز گذشته خبرگزاری قضاییه جلادان اعلام کرد؛ دیوان عدالت اداری آخوندها، رأی انفصال از خدمت وزیر آموزش و پرورش رئیسی در تاریخ ۱۰دی امسال صادر شده است!

عباس عبدی از مهره‌های باند مغلوب با اشاره به تصمیم سران قوا به اسم «مولدسازی منابع دولتی» گفت: مجلس در برابر تعرض به‌قانون سکوت می‌کند. آقایان سران قوا! این مصوبه‌تان با ۱۰ اصل قانون اساسی مغایر است عباس عبدی: هیأت مولدسازی، موضوع بسیار عجیبی است و به‌کلی فاقد اعتبار حقوقی است، هر چند آیین‌نامه آن منتشر شده است، ولی اصل چنین مصوبه‌یی هنوز در روزنامهٔ رسمی دیده نمی‌شود و چیزی که در این روزنامه نیاید، فاقد وجاهت قانونی است، اگر هم بیاید، باید مستندات قانونی آن روشن باشد

لطفا به اشتراک بگذارید: