هموطنان در خوی هم‌چنان در سرمای جانکاه بدون کمترین امکانات وارد چهارمین روز پس از زمین‌لرزه شدند.

شب گذشته هموطنان در مناطق مختلف تهران از جمله در شهرک اکباتان، پونک، ستارخان، کوهسار عباس‌آباد و شهرک باقری با آتش روشن کردن در خیابان‌ها و هم‌چنین با شعارهای شبانه مرگ بر خامنه‌ای، مرگ بر دیکتاتور، آتش قیام را شعله‌ور نگاه‌داشتند.

جوانان دلاور در سنندج، با روشن کردن آتش در خیابا‌ن‌ها، و با شعار مرگ بر خامنه‌ای و «همه ایران برادرند تشنه به خون رهبرند»، به قیام ادامه دادند.

جوانان شورشگر در بندرعباس با شعار مرگ بر خامنه‌ای و با روشن کردن آتش در خیابان‌ها مسیر تردد پاسداران بستند.

تصاویری نیز از حضور جوانان شورشگر در خیابان‌ها و شعارهای شبانه در شهرهای یزد و مشهد و کرمان دریافت کرده‌ایم .

هموطنان در خوی هم‌چنان در سرمای جانکاه بدون کمترین امکانات استقراری یا گرمایشی و بدون مواد غذایی وارد چهارمین روز پس از زمین‌لرزه شدند. روز گذشته هموطنان در برابر هلال‌احمر رژیم تجمع اعتراضی برپا کردند.

از سوی دیگر هواشناسی رژیم از بارش برف و باران همراه با کولاک در ۱۹استان کشور خبر داد و اعلام کرد احتمال اختلال در انتقال منابع انرژی از جمله برق و گاز وجود دارد.

روز گذشته پرستاران در شیراز تجمع اعتراضی برپا کردند و همزمان کارکنان شهرداری قشم نیز اعتصاب کردند.

بازنشستگان مخابرات نیز در دست‌کم ۱۱شهر تجمع اعتراضی برگزار کردند و خواهان دریافت دستمزدهای پرداخت نشده خود شدند. برخی از این شهرها عبارتند از؛ تهران، اهواز، ارومیه، سنندج، خرم‌آباد، اصفهان، یزد، مشهد، ایلام، کرمانشاه و رشت.

طرح جدید اینترنت برای مزدوران رژیم در حال راه‌اندازی است. روزنامه حکومتی دنیای اقتصاد اعلام کرد ۱۰۰روز پس از فیلترینگ اینترنت، ظاهراً طرح اینترنت طبقاتی برای اقشار خاص در حال اجراست و نهادی که اینترنت بین‌المللی را به روی مردم بسته، این امکان را برای عده خاصی بدون فیلتر، باز کرده است.

لطفا به اشتراک بگذارید: