بزرگداشت وگلباران مزار شهیدان قیام محسن قیصری و محمد مهدی کرمی

طنین شعارهای شبانه مرگ بر خامنه‌ای مرگ بر دیکتاتور در تهران و شهرهای ایران

بزرگداشت شهیدان قیام وگلباران مزار شهید قیام محسن قیصری درایلام و حضور بر سر مزار محمد مهدی کرمی و ادای احترام به این شهید قیام در اشتهارد.

بنا‌به گزارشهای دریافتی از خوی مردم با کمبود شدید نان دست و پنجه نرم می‌کنند و هر بسته نان در خوی به قیمت ١٠٠هزار تومان به فروش می‌رسد. اکنون در نبود امکانات دولتی، مردم سایر مناطق، به جمع‌آوری کمک و رساندن آنها به زلزله‌زدگان پرداخته اند.

بحران وضعیت زلزله‌زدگان در خوی هم‌چنان ادامه دارد، نداشتن امکان گرمایش و استفاده از ذغال برای گرم کردن چادرها منجر به حوادث دردناک ومرگبار می‌شود به اعتراف خبرگزاری سپاه یک مادر و فرزند زلزله‌زده در چادر خود در خوی به‌علت گاز ذغال در درون چادر جان سپردند.

محمدرضا باهنر عضو مجمع تشخیص مصلحت نظام گفت: «اوایل انقلاب که تازه به تهران آمده و در دفتر حزب جمهوری اسلامی در سرچشمه مشغول بودیم، گاهی اوقات ۲۰ ـ ۳۰روز من از دفتر حزب نمی‌توانستم به خانه بروم. برای این‌که می‌گفتند بیرون بروی تو را می‌زنند! امنیت جانی نداشتیم. . که ۱۷ ـ ۱۸هزار شهید از ما گرفتند، قدرتمند بودند و همه جا نفوذ داشتند.

رویترز به‌نقل از روزنامه وال استریت ژورنال گزارش داد آمریکا در حال بررسی تحریم‌های جدید علیه شرکتهای جاسوسی چینی به‌علت فروش تجهیزات الکترونیکی شناسایی افراد به نیروهای امنیتی رژیم ایران است.

 

 

 

 

 

لطفا به اشتراک بگذارید: