ماموریت جاوید رحمان گزارشگر ویژه در مورد وضعیت حقوق‌بشر در ایران برای یک سال دیگر تمدید شد

سیلی آتشین بر بناگوش خامنه‌ای از سوی جبهه خلق، با درود به شهید قیام حسین آل علی که در بندرعباس توسط مأموران جنایتکار از طبقه چهارم ساختمان به پایین پرتاب شد و روز اول فروردین به‌شهادت رسید

ارتش آتش و آزادی - فراگیر شدن عملیات جوانان شورشگر در میهن اشغال شده.

رویترز - جوانان معترض یک بنر خامنه‌ای را به آتش می‌کشند.

به گزارش سایت سازمان ملل مأموریت جاوید رحمان گزارشگر ویژه در مورد وضعیت حقوق‌بشر در ایران برای یک سال دیگر تمدید شد

دربند اول پیش‌نویس قطعنامه‌یی که توسط ۴۴ کشور برای تمدید مأموریت گزارشگر ویژه در مورد وضعیت حقوق‌بشر در ایران تنظیم شده بود. از جمله آمده است که این نهاد «به‌شدت از نقض گسترده، مکرر و مداوم حقوق‌بشر در جمهوری اسلامی ایران ابراز انزجار می‌کند».

در ادامه کشمکشهای بر سر نحوه سرکوب زنان میان باندهای آخوندی، آخوند فاضل میبدی از حوزه قم با هشدار به آخوند علم‌الهدی پدرزن رئیسی جلاد و نماینده خامنه‌ای در مشهد گفت: چرا مسئولان نمازجمعه به علم‌الهدی تذکر نمی‌دهند؟ بر چه اساسی بدحجابان را لامذهب می‌گوید.

علم‌الهدی در خطبه‌های جمعه‌بازارهای خامنه‌ای در مشهد همانند بسیاری دیگر از آخوندها حاکم دستور آتش‌به‌اختیار به نیروهای چماقدار و لباس‌شخصی رژیم صادر کرده است.

سایت حکومتی انتخاب با انتشار یک گزارش مقایسه‌ای نوشت: در حالی‌که در آمد ایران از فروش نفت در یازده ماه گذشته فقط ۱۴ میلیارد دلار بوده، فروش تقریباً تمام نفت صادراتی ایران به چین به ضرر تهران تمام شد، در حالی‌که فرضا در آمد نفتی عربستان در سال ۲۰۲۲ ۶۰۰ میلیارد دلار شد.

رشنتالر، عضو کمیته تخصیص بودجه کنگره آمریکا گفت: حمله پهپادی رژیم ایران به آمریکایی‌ها در سوریه را باید با قویترین عبارات محکوم کرد و سپاه پاسداران و نیروهای نیابتی رژیم ایران را باید با نیروی مرگبار مورد حسابرسی قرار داد.

معمر الاریانی وزیر تبلیغات یمن اعلام کرد: یمن تلاش شبه‌نظامیان تروریست حوثی وابسته به رژیم ایران برای ترور نبیل شمسان فرماندار تعز را به‌شدت محکوم می‌کند.

وی افزود: آنها ستون خودروها را با یک پهپاد ساخت رژیم ایران هدف قرار دادند

لطفا به اشتراک بگذارید: