سوزانا چیکاردی نماینده پارلمان اروپا- من در کنار همه مردان و زنان آزاده ایران ایستاده ام

کنفرانس در پارلمان اروپا و حضور خانم مریم رجوی در این کنفرانس مورد توجه رسانه‌های بین‌المللی قرار گرفت از جمله؛ رویترز، ئی‌یو ریپورتر، آژانس خبری عکس اروپا، گزارشهایی در این باره منتشر کردند. خبرگزاری رویترز گزارشی از دیدار خانم مریم رجوی با نمایندگان پارلمان اروپا و تظاهرات هموطنان آزاده در برابر پارلمان اروپا منتشر کرد.

 

سوزانا چیکاردی نماینده پارلمان اروپا- در کنار همه مردان و زنان آزاده ایران ایستاده ام

سوزانا چیکاردی، نماینده پارلمان اروپا از ایتالیا نوشت: من در کنار همه مردان و زنان آزاده ایران ایستاده‌ام که هر روز علیه رژیم مبارزه می‌کنند. این را به مریم رجوی، که خوشحالم شخصاً در پارلمان اروپا با او ملاقات کردم، گفتم.

سوزانا چیکاردی افزود: من به‌عنوان یک زن از مریم رجوی و همه مبارزان ایرانی سپاسگزارم: آنها هر روز جان خود را برای کشوری آزادتر و دمکراتیک تر به خطر می‌اندازند، شجاعت آنها برای همه ما الهامبخش است!

 

نیک پاول سردبیر سیاسی یی یو ریپورتر درباره کنفرانس در پارلمان اروپا و حضور خانم رجوی نوشت: «رهبر اپوزیسیون ایران به نمایندگان پارلمان اروپا گفت: مردم ایران آماده سرنگونی رژیم هستند». رئیس‌جمهور منتخب شورای ملی مقاومت ایران، مریم رجوی، از نمایندگان پارلمان اروپا خواسته است که از موضع بسیار سخت‌تری اتحادیه اروپا و کشورهای عضو آن، علیه رژیم مذهبی تهران اقدام کنند. سردبیر سیاسی ئی‌یوریپورت هم‌چنین افزود: مریم رجوی گفت که مردم کشورش علیه فاشیسم مذهبی قیام کرده‌اند و از بی‌عملی اروپا در واکنش به اعدام معترضان انتقاد کرد.

طنین شعارهای شبانه مرگ بر دیکتاتور، مرگ بر جمهوری اعدامی در تهران و اراک

پاسدار قالیباف سرکرده مجلس ارتجاع در یک گفتگوی تلویزیونی به انزجار مردم نسبت به رژیم و جنگ ضدمیهنی اعتراف کرد و گفت:

معلومه تو این بخش جنگ روانی و جنگ ترکیبی و جنگ اقتصادی ما ضعف داریم اونها اومدن از اینجا دارن فشار میارن و این فشار نتیجه‌اش چی می‌شه نتیجه این می‌شه که مردم به این باورها و ارزش‌هایی که دارن با شک و تردید نگاه کنن با سؤال نگاه کنن امروز ممکنه ممکن که حتماً هست من خودم روبه‌رو هستم با این سؤالات ممکن برادر و پدر این‌که در جبهه بود جنگیده امروز فرزندش و نوه‌اش حتی بهش بگه تو چرا رفتی جبهه خوب حق داره این سؤال رو بکنه به‌خاطر که ما پاسخ درست در عمل نتونستیم بهش بدیم

در شرایطی که رژیم در حال صدور بنزین به ونزوئلاست، یک کارشناس حکومتی به اسم علی مروی مدیر اندیشکده کسب و کار رژیم گفت: سال گذشته دولت ۲ و نیم میلیارد دلار واردات بنزین داشته، اگر همین روند ادامه پیدا کند باید دو برابر شود یعنی ۴ میلیارد دلار، ۵ میلیارد دلار. در شرایط تورمی این دلارها را از کجا می‌خواهید بیاورید؟

لطفا به اشتراک بگذارید: