بر اثر جاری شدن سیل در شهرستان فاروج و شیروان در استان خراسان شمالی ۴تن جان باختند

خانم مریم رجوی: سلام بر ابوالفضل امیرعطایی نوجوان شورشگر و قهرمانی که در آخر شهریور با شلیک پاسداران خامنه‌ای مجروح شد و پس از ۸ماه درد و رنج به‌شهادت رسید.

شهادت جگرسوزی که عزم عمومی، به‌ویژه عزم جوانان شورشی و قیام‌آفرین را برای سرنگونی نظام منحوس ولایت فقیه و ضحاک ماردوش ولایت ده چندان می‌کند. شهادت ابوالفضل، سند دیگری از جنایات این رژیم و شخص خامنه‌ای و دیگر سران نظام آخوندیست که از عدالت گریزی نخواهند داشت

تهاجم و انفجار در سپاه ناحیه بسیج خمینی شهر (اصفهان)، همایون شهر توسط قهرمانان کانونهای شورشی نخستین اخطار به بازگشت دیپلمات تروریست بمب‌گذار

روز شنبه یاران شورشگر برای دومین روز در برابر سفارتخانه‌های بلژیک در کشورهای مختلف پس از عملی شدن بندوبست ننگین دولت بلژیک و رژیم در آزاد کردن دیپلمات تروریست محکوم به‌۲۰سال زندان رژیم آخوندی تظاهرات کردند توجهتون را به صحنه‌هایی از تظاهرات هموطنان جلب می‌کنیم

سناتور جولیو ترتزی رئیس کمیسیون سیاستهای اروپا در سنا و وزیر خارجه پیشین ایتالیا نوشت:‌تروریست محکوم شده رژیم ایران که به‌خاطر توطئه بمب‌گذاری در گردهمایی ۲۰۱۸ پاریس به ۲۰ سال زندان محکوم شده بود از طرف اربابان باند جنایتکارش به‌عنوان یک قهرمان مورد استقبال قرار گرفت شرم بر همه کسانی که او را برگرداندند.

سردبیر روزنامه اکسپرس لندن، نوشت: لیز تراس نخست‌وزیر سابق بریتانیا به رهبران سابق جهان می‌پیوندد و از بریتانیا، آمریکا و اروپا می‌خواهد در بحبوحه افشاگریهای تأمین مالی تروریسم و ​​درخواست پاسخگویی، موضع سخت‌تری در قبال ایران اتخاذ کنند.

نخست‌وزیر سابق به همراه مایک پنس، معاون رئیس‌جمهور سابق آمریکا نامه‌یی را امضا کردند که در آن خواستار حسابرسی از سپاه پاسداران در قبال سوءقصدها و توطئه‌های تروریستی در خارج از کشور شده است.

الشرق‌الأوسط نوشت: اپوزیسیون ایران آزادی دیپلمات رژیم ایران اسدالله اسدی را که در بروکسل زندانی بود، محکوم و در بیانیه‌ٔ اعلام کرد: آزادی این تروریست باج شرم‌آوری به‌تروریسم و گروگان‌گیری است و با نقض حکم دادگاه قانون اساسی، تروریسم را تشویق و به‌حقوق بشر خیانت می‌کند

بر اثر جاری شدن سیل در شهرستان فاروج و شیروان در استان خراسان شمالی ۴تن جان باختند

خبرگزاری حکومتی ایسنا گزارش داد: دو سرنشین یک خودرو در روستای گلیان در سیلاب غرق شدند و ۱۸ خودرو زیر شن و گل و لای گیر افتادند

بر اثر سیل در روستای سالارآباد زنجان یک‌نفر از هموطنان جان باخت

بارش رگباری باران باعث آبگرفتگی گسترده در معابر اردبیل شد و خساراتی به‌خانه‌های مردم وارد آورد

خبرگزاری رویترز درباره درگیری مرزی نیروهای رژیم و طالبان نوشت: سخنگوی طالبان و رسانه دولتی ایران روز شنبه اعلام کردند که در پی تیراندازی در نزدیکی یک پاسگاه مرزی بین ایران و افغانستان، دو مرزبان ایرانی و یک جنگجوی طالبان کشته شدند.

روزنامه حکومتی ستاره صبح روز ۶ خرداد ۱۴۰۲ در گزارشی پیرامون بحرانهای همه‌جانبه از جمله بحران محیط‌زیست در ایران نوشت:

رئیس پیشین سازمان محیط‌زیست گفته اگر دریاچه «ارومیه» بخشکد تبریز باید تخلیه شود. کارشناسان بر این عقیده‌اند که حدود ۹۰درصد از منابع آبی کشور که متعلق به نسل‌های آینده است پیش‌خور شده است!

علیرضا پاک فطرت عضو کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس ارتجاع اعتراف کرد که خاک زراعی ایران به کشورهای عربی قاچاق می‌شود و سنگ آن به چین می‌رود. وی افزود: به‌عنوان نمونه سنگ های ساختمانی که به‌صورت خام صادر می‌کنیم، کشوری مثل چین این سنگها را از ما می‌خرند و روی کشتی، آنها را فراوری می‌کنند و دوباره به ما و کشورهای همسایه به قیمت دهها برابرمی‌فروشند.

القاصی مهر سرکرده جنایتکار دادگستری رژیم در استان تهران فاش کرد ساختمان کلینیک‌ هزار تخت‌خوابی «مهدی» در تهران در شرایط و وضعیت ناایمن قرار دارد. این ساختمان در شمار بناهایی است که اخیراً اعلام شد ایمنی نداشته و هرآن احتمال فروریزی آنها مانند ساختمان متروپل آبادان وجود دارد.

لطفا به اشتراک بگذارید: