تلویزیون ار. ت. ب. اف. بلژیک: تبادل اسدالله اسدی، رژیم ایران را ترغیب خواهد کرد تا به‌گروگانگیری خارجیان در ایران ادامه دهد

تهاجم و انفجار در سپاه ضد ثارالله استان کرمان توسط قهرمانان کانونهای شورشی با درود به شهید ۱۶ساله قیام ابوالفضل امیر عطایی.

 

تظاهرات یاران شورشگر علیه معامله ننگین بلژیک و رژیم آخوندی و استرداد دیپلمات تروریست اسدالله اسدی در شهرهای مهم اروپایی و کانادا از جمله اتاوا، وین، ‌دوسلدورف، اشتوتگارت، یوتوبوری، آرهوس، برلین و ژنو برگزار شد .

 

دژخیمان خامنه‌ای یک نفر اهل مشگین شهر را در زندان مرکزی این شهر واقع در استان اردبیل اعدام کردند

 

تلویزیون ار. ت. ب. اف. بلژیک: تبادل اسدالله اسدی، رژیم ایران را ترغیب خواهد کرد تا به‌گروگانگیری خارجیان در ایران ادامه دهد

آر ت. ب. اف بلژیک افزود: شورای ملی مقاومت ایران اعلام کرد: آزادی تروریستی که بزرگترین جنایت اروپا را پس از جنگ جهانی دوم سازماندهی و هدایت کرد، امتیاز شرم‌آوری به باجگیری برای تروریسم و ​​گروگان گیری است و نقض آشکار حکم دادگاه است .

 

زمینه‌سازیهای رژیم برای گران‌کردن مجدد بنزین!

روز گذشته احمد مجرد مدیر شرکت پخش فرآورده‌های نفتی منطقه ارومیه از تغییر سهمیه و اعتبار کارت سوخت خبر داد و با اشاره به کارت‌های سوخت شخصی جدید رژیم گفت: این کارتها در ابتدای هر ماه به میزان ۲۱۰‌ لیتر برابر ۱۵۰ لیتر آزاد و ۶۰ لیتر سهمیه شارژ می‌شوند البته سهمیه آزاد آن در پایان ماه در صورت استفاده یا عدم استفاده، صفر می‌شود. وی درباره قیمت جدید سوخت سکوت کرد.

 

روزنامه حکومتی فراز در گزارشی از اقتصاد رو به فروپاشی رژیم تحت عنوان «غروب اقتصاد به افق ۱۴۰۴» از جمله نوشت: در شرایطی که تنها دو سال به پایان برنامه چشم‌انداز ۲۰ساله رژیم مانده است، آمار و ارقام نشان می‌دهند که نظام به تحقق اهداف اقتصادی آن برنامه حتی نزدیک هم نشده است.

همین رسانه رژیم در گزارش دیگری نوشته: داده‌های مرکز پژوهش‌های مجلس در مردادماه ۱۴۰۱، نشان می‌دهند نرخ تورم احســاس‌شده توسط مردم ۸۶درصد بوده است. این در حالی است که بانک مرکزی و مرکز آمار، نرخ تورم نقطه به نقطه این ماه را به ترتیب ۴۶ و ۵۱درصد اعلام نموده‌اند.

 

به‌نوشته کیف ایندیپندنت، بر اساس پیش‌نویس قطعنامه‌ای، ولودیمیر زلنسکی، رئیس‌جمهور اوکراین از پارلمان اوکراین خواست تا تحریمهای بیشتری علیه ایران به مدت ۵۰سال اعمال کند.

این پیش‌نویس شامل ممنوعیت کامل تجارت با ایران، سرمایه‌گذاری و انتقال فناوری و هم‌چنین توقف ترانزیت ایران در خاک اوکراین و جلوگیری از خروج دارایی‌های ایران از اوکراین است.

 

خبرگزاری رویترز به‌نقل از منابع دولتی سوریه گزارش داد موشکهای اسراییل سایتهایی را در نزدیکی دمشق هدف قرار دادند. این اولین حمله در نزدیک به یک ماه گذشته است.

دیده‌بان حقوق‌بشر سوریه، هدف موشکهای اسراییلی را مکانهایی متعلق به حزب‌الشیطان لبنان تحت حمایت رژیم ایران اعلام کرد و نوشت: آمبولانس‌ها افراد مجروح در این حملات را منتقل کرده‌اند.

این دیده‌بان حقوق‌بشر سوریه افزود: این حمله هفدهمین حمله اسراییل به خاک سوریه از ابتدای سال جاری تاکنون بوده است.

لطفا به اشتراک بگذارید: