وزارت خزانه داری آمریکا - دو شرکت صرافی سوریه را که به‌ نیروی قدس سپاه پاسداران کمک می‌کردند، در لیست تحریمها قرار داد

یاران شورشگر روز سه‌شنبه در بروکسل و لاهه علیه معامله شرم‌آور بلژیک و فاشیسم مذهبی و برگرداندن دیپلمات تروریست اسدالله اسدی به تهران تظاهرات برگزار کردند

فاکس نیوز در رابطه با تسخیر و از دسترس خارج کردن کل شبکه داخلی شدیداً حفاظت‌شده نهاد ریاست‌جمهوری رئیسی جلاد در تهران نوشت: کانال فارسی قیام تا سرنگونی اعلام کرد: که به بیش از ۱۳۰۰ کامپیوتر شبکه داخلی نهاد ریاست‌جمهوری دسترسی پیدا کرده است.

فاکس نیوز اضافه کرد: این کانال فارسی که به «قیام تا سرنگونی» ترجمه شده است، اعلام کرد: عکس‌هایی از علی خامنه‌ای، رهبر رژیم ایران و رئیسی را با ضربدرهای قرمز روی آنها در وب‌سایت‌های مرتبط با دفتر رئیسی منتشر کرده است... . شعارهای "مرگ بر خامنه‌ای و"درود بر رجوی" نیز در وب سایتهای مرتبط با رئیس‌جمهور در ایمیلها آمده است.

دانشجویان دانشکده برق خواجه نصیرطوسی در تهران در اعتراض به‌اقدامات سرکوبگرانه سرپرست این دانشگاه روز گذشته یک تجمع اعتراضی برپا کردند.

بازنشستگان مس روز گذشته در برابر مقر رئیسی جلاد در تهران تجمع کرده و در اعتراض به‌غارت صندوق بازنشستگان توسط کارگزاران رژیم، شعار دادند.

روز گذشته مأموران سرکوبگر شهرداری تبریز به دستفروشان زحمتکش میدان امامیه این شهر با شوکر یورش بردند. هم‌چنین اعتراض کارکنان پست تبریز ادامه یافت.

دژخیمان خامنه‌ای سحرگاه روز سه‌شنبه دو زندانی را در زندان مرکزی کرج اعدام کردند

بارش باران و جاری شدن سیل محور گرمی بیله سوار در استان اردبیل را مسدود کرد و به ۱۵روستا خسارت وارد آورد

سیل در گرمی به شهرک صنعتی این شهر آسیب جدی وارد ساخت و گاز این شهرک نیز قطع کرد

بر اثر سیل در گرمی خط انتقال آب شرب مرکز شهرستان و ۶۰روستا قطع شد و خطوط تلفن همراه و ثابت نیز دچار اخلال شد

شهریاری، رئیس کمیسیون بهداشت و درمان مجلس ارتجاع گفت: در دو سال اخیر نزدیک به ۱۰هزار پزشک متخصص و فوق متخصص از کشور مهاجرت کرده‌اند

در ادامه سیاستهای ویرانگر رژیم، شرکت معروف داروگر پس از ۹۵سال فعالیت روز گذشته پس از عبور از روند خصوصی‌سازی آخوندهای حاکم، ورشکست و تعطیل شد.

سایت حکومتی بهار نیوز نوشت کارگری که با کل دریافتی ماهانه ۹میلیون تومان هنگامی که ناگزیر باشد هر ماه ۶میلیون تومان هزینه غذای بی‌کیفیت خود و خانواده‌اش بکند با ۳میلیون تومان باقی مانده چگونه هر ماه ۶میلیون تومان اجاره‌خانه بدهد و دیگر هزینه‌های ضروری زندگی‌اش را تأمین کند؟

روزنامه حکومتی جهان صنعت نوشت مشاهده شده است که در طول یک دهه سطح ایستایی آب‌های زیرزمینی از میزانی که سال‌های گذشته داشت حداقل ۱۰ متر کاهش یافته است. وحید جعفریان کارشناس حکومتی محیط‌زیست علت این کاهش آب را توسعه سدهای بزرگ‌، بهره‌برداری نامتوازن از آب‌های زیرزمینی، پایین بودن بهره‌وری آب و فقدان برنامه توسعه محلی را از جمله علل اصلی کاهش سریع حجم آب‌های زیرزمینی ایران اعلام کرد.

سناتور تد کروز، عضو کمیته روابط خارجی سنا گفت تمایل دولت بایدن برای ورود مجدد به توافق هسته‌یی با رژیم ایران پیامدهای فاجعه باری برای بقیه جهان داشته است.

آژانس آب و هوای ملل‌متحد روز سه‌شنبه اعلام کرد یخ‌های دائمی زمین را یک اولویت بالای خود قرار می‌دهد و این‌که آب شدن یخ‌های دریاها، یخچال‌های طبیعی و یخ‌های دائمی روی زمین یک تهدید جهانی است. دولتهای عضو سازمان هواشناسی جهانی ملل‌متحد اکنون نگران تأثیرات آب شدن یخ‌ها روی افزایش ارتفاع سطح آب دریاها و پیامدهای فاجعه‌بار آن از قبیل فجایع طبیعی، اقتصادی و غرق شدن بسیاری از شهرهای ساحلی و جزیره‌ای هستند.

وزارت خزانه‌داری آمریکا دو شرکت خدمات پولی صرافی الفاضل و شرکت صرافی الادهم سوریه را که مخفیانه به‌رژیم اسد و متحدانش حزب‌الله لبنان و نیروی قدس سپاه پاسداران کمک می‌کردند، در لیست تحریم‌ها قرار داد

سایت خزانه‌داری آمریکا: سازمان تروریستی حزب‌الله که توسط آمریکا لیست‌گذاری شده است و متحد کلیدی رژیم سوریه و سپاه پاسداران است - از صرافی الفاضل برای انتقال پول از سایر کشورهای منطقه به سوریه استفاده کرده است

لطفا به اشتراک بگذارید: