شرکت اطلاعاتی «ژئولکت» اطلاعات جعلی دستکم ۶۰ فروند کشتی مرتبط با رژیم ایران را کشف کرده است که سیستم هایشان را دستکاری کرده بودند تا مسیرشان شناخته نشود

 

عملیات کانونهای شورشی در ارومیه انفجار در قضاییه جلادان و تهاجم و انفجار در مقر یگان ویژه جنایتکار انتظامی در قزوین شروع می‌کنیم

روز جمعه ۱۹خرداد، هموطنان بلوچ در زاهدان به‌رغم استقرار نیروهای سرکوبگر و تدابیر امنیتی شدید، بار دیگر علیه اعدام، سرکوب و غارتگری پاسداران و مافیای وابسته به خامنه‌ای، در خیابانهای این شهر دست به تظاهرات زدند.

«نت بلاکس» روز گذشته در جریان تظاهرات هموطنان در زاهدان اعلام کرد معیارها نشان می‌دهد که ارتباط اینترنت در زاهدان ایران قطع شده است. این حادثه مطابق با الگوی قطع اینترنت است که اعتراضات هفتگی ضددولتی در نماز جمعه را هدف قرار می‌دهد.

مأموران جنایتکار نیروی انتظامی در شوشتر با شلیک به یک خودرو یک کودک ۹ ساله را به‌قتل رساندند.

سلطانی کارشناس رژیم، با اذعان به سیر سعودی تورم و تبعات آن بر جامعه گفت: وقتی تورم نقطه به‌نقطه واقعی بیش از ۷۰ درصد و تورم نرخ دلار ۱۰۰ درصد است، خانواده‌های کارگری در بهار امسال بین ۷۰ تا ۱۰۰ درصد بیشتر از سال قبل برای یکسری کالاها و خدمات ثابت و مشخص، هزینه پرداخته‌اند

وی افزود: تورم ملموس و واقعی زندگی کارگران در کمترین حالت، بین ۷۰ تا ۱۰۰ درصد است اما افزایش دستمزد فقط ۲۷ درصد!

رئیس حکومتی انجمن حمایت از بیماران کلیوی کرمانشاه، قیمت‌های جدید فروش کلیه در شهرستانها را اعلام کرد. حسین بیگلری گفت: «یک تعداد از افراد که به ما مراجعه می‌کنند اهدا کننده کلیه هستند، این افراد به‌علت مشکلات مالی می‌خواهند کلیه خود را اهدا کنند. وی افزود: فروش کلیه از ۱۲۰میلیون تا ۲۵۰میلیون تومان است.

به گزارش وال استریت ژورنال، دولت آمریکا روز جمعه اطلاعاتی را از طبقه‌بندی محرمانه خارج و اعلام کرد: رژیم ایران از طریق دریای خزر پهپادها را به روسیه ارسال می‌کند تا در جنگ اوکراین مورد استفاده قرار بگیرد .

یک شرکت اطلاعاتی انگلیسی به اسم «ژئولکت» Geollect اطلاعات جعلی دست‌کم ۶۰ فروند کشتی مرتبط با رژیم را که سیستم‌های شناسایی خودکارشان را دستکاری کرده بودند تا مسیرشان شناخته نشود، کشف کرده است. این کشتی‌ها تماماً در خلیج‌فارس و بندرعباس شناسایی شده‌اند. کشتی‌هایی که فرستنده‌های شناسایی خودکارشان، اطلاعات جعلی می‌داده‌اند.

سایت تلگراف انگلستان افشا کرد که ۱۱ دانشگاه انگلیسی متهم به کمک به ساخت «پهپادهای انتحاری» رژیم ایران شده‌اند.

تلگراف لندن نوشت: اکنون روشن شده که شماری از دانشگاهها در انگلستان در پروژه‌های تحقیقاتی مشترک با برنامه‌های نظامی و غیرنظامی همکاری می‌کنند. دانشگاه کمبریج در میان این دانشگاهها است که متهم به کمک به توسعه تسلیحات ایران از جمله «پهپادهای انتحاری» شده است. انگلستان صادرات فناوری نظامی به ایران آخوندزده و هم‌چنین فناوری «دو منظوره» را که هم برای کاربردهای غیرنظامی و هم برای کاربردهای نظامی قابل استفاده است، ممنوع کرده است.

المانیتور نوشت: اردن، اسراییل و عربستان به بمب‌افکنهای آمریکا برای نمایش قدرت علیه ایران می‌پیوندند

دو بمب‌افکن نیروی هوایی آمریکا قبل از بازگشت به اروپا در آخرین تمرین منطقه‌یی پنتاگون با هدف بازدارندگی علیه رژیم ایران، مهمات خود را در محدوده هدف‌های مشخص شده در اردن و عربستان سعودی پرتاب کردند. المانتیور افزوده است: هواپیماهای جنگی، اردن، اسراییل و عربستان روز پنجشنبه در کنار بمب‌افکنهای آمریکا در آخرین نمایش قدرت پنتاگون به سمت ایران پرواز کردند. مقامات نظامی آمریکا گفتند هواپیماهای پنج ارتش خاورمیانه هنگام عبور یک اسکادران نیروی هوایی آمریکا از منطقه خلیج‌فارس، به هواپیماهای آمریکایی پیوستند.

لطفا به اشتراک بگذارید: