روزنامه النهار العربی لبنان ـ تظاهرات ایرانیان همزمان با حضور ابراهیم رئیسی در مجمع عمومی سازمان ملل متحد در نیویورک

روزنامه النهار العربی لبنان گزارش داد: همزمان با حضور ابراهیم رئیسی در مجمع عمومی سازمان ملل متحد تعداد زیادی از ایرانیان در مقابل ساختمان سازمان ملل در نیویورک تظاهرات کردند. در این تظاهرات تعدادی از چهره‌های سرشناس آمریکایی نیز شرکت داشتند.

مریم رجوی رئیس‌جمهور منتخب ”مقاومت ایران“ در پیامیبه تظاهر کنندگان نیویورک گفت: ”تظاهرات امروز شما در نیویورک گدازه‌یی از همان آتشفشان خاموش نشدنی است که در دل جامعه ایران بی‌تابی می‌کند.

در جلسه مجلس اعیان انگلستان شماری از اعضای این مجلس ضمن اشاره به تروریسم و گروگانگیری رژیم آخوندی هر گونه معامله و باج دادن به آن را رد کردند.

لرد والنی گفت: آیا دادن ۶میلیارد دلار پاداش به رژیم ایران برای گروگان‌گیری احتمال تکرار جنایات آن را افزایش نمی‌دهد؟

لرد هانان نیز گفت: رژیم ایران به حمایت از شبه‌نظامیان تروریستی در آسیای مرکزی، لبنان، غزه و بالکان ادامه می‌دهد. این رژیم حتی تا بوئنوس‌آیرس به حملات خود ادامه داده است: آیا سیاست بهتری پیدا نمی‌کنیم که بگوییم هرگز به هیچ کسی پول نمی‌دهیم؟ وارد شدن به چنین بازی ننگ است

رشیدی کوچی عضو مجلس ارتجاع با نگرانی از خشم مردم گفت: «می‌گویند تورم را کنترل کرده‌ایم ولی سفره‌های مردم چیز دیگری می‌گویند. قیمت اقلام مصرفی مردم بسیار بالا رفته است».

وی هم‌چنین گفت: «فیلترینگ با روح و روان مردم دارد بازی می‌کند. قرار بر این بود که پس از آرام شدن فضا فیلترینگ برداشته شود ولی روزبه‌روز دارد تقویت می‌شود یا ممنوعیت آیفون از جمله تصمیماتی است که متأسفانه اصل دولت آقای رئیسی را تحت‌الشعاع قرار می‌دهد».

معین الدین سعیدی عضو مجلس ارتجاع اعتراف کرد: به‌شدت دچار کمبود پزشک و پرستار شده‌ایم. در صورت تداوم مهاجرتها مجبور می‌شویم از بنگلادش و هند پزشک وارد کنیم. بسیاری از ارکان تصمیم‌گیر، متوجه حساسیت موضوع نیستند.

ساعت ۷ و ۳۲دقیقه سه زمین‌لرزه به قدرت ۴ و ۲دهم، ۳ و۹دهم و۳ و ۴دهم ریشتر دوگنبدان، باشت و چرام در استان کهگیلویه و بویراحمد را لرزاند. این زمین‌لرزه‌ها در عمق۱۶کیلومتری زمین به‌وقوع پیوست

لطفا به اشتراک بگذارید: