مراسم سالگرد شهید قیام محسن قیصری در ایلام با شعار قسم به خون یاران ایستاده‌ایم تا پایان

روز پنجشنبه ۳۰شهریور مأموران جنایتکار انتظامی به خانه شهید قیام جواد حیدری در روستای رحمت آباد قزوین در سالگرد شهادت وی وحشیانه یورش برده و با شلیک گلوله فرزندان او را مجروح و مورد ضرب و شتم قرار دادند و به‌گروگان گرفتند.

مراسم سالگرد شهید قیام محسن قیصری در آرامستان ایلام با شعار قسم به خون یاران ایستاده‌ایم تا پایان برگزار شد. مأموران جنایتکار خامنه‌ای به مردم یورش برده و دهها تن را دستگیر کردند.

مأموران جنایتکار نیروی انتظامی در وحشت از برگزاری مراسم سالگرد شهید قیام عرفان خزایی در مزار این شهید در شهریار مستقر شدند تا مانع هر گونه مراسمی به یاد این شهید قیام شوند.

مزدوران خامنه‌ای مزار شهید قیام مجید کاظمی را شبانه در اصفهان به آتش کشیدند و گریختند. متقابلا هموطنان مزار این شهید را گلباران کردند.

سایت حکومتی بهار نیوز در وحشت از پیامدهای موج اخیر دستگیریها فاش کرد: روز پنجشنبه ۳۰ شهریور ۱۴۰۲، دست‌کم ۶۰۰ زن در سالروز کشته شدن مهسا امینی در تهران بازداشت شدند. بر مبنای این خبر، هم‌اکنون ۱۳۰ نفر از این زنان بازداشت شده، در بند قرنطینه زندان زنان قرچک هستند و پرونده‌شان به دادسرای رژیم ارسال شده است.

اوجگیری جنگ گرگها بر سر غارت خودروهای شاسی بلندی که اعضای مجلس رژیم دریافت کردند.  

لطفا به اشتراک بگذارید: