مشاور سرکرده کل سپاه در وحشت از قیام: دشمنان مرتب در قلب مردم ایران نسبت به نظام نفرت تولید می کنند

پاسدار ابراهیم جباری مشاور سرکرده کل سپاه با وحشت از قیام مردم به‌ویژه جوانان گفت: دشمنان مرتب در قلب مردم ایران نسبت به نظام نفرت تولید می‌کنند تا نافرمانی ایجاد شود و به سمت تقابل بروند و در نهایت درگیری اجتماعی و سیاسی صورت گیرد از این‌رو در درگیریهای سال گذشته شاهد حضور جوانان بودیم.

نوری قزلچه عضو مجلس ارتجاع به مجازات کودکان و نوجوانان به بهانه آخوند‌ساخته بدحجابی اعتراف کرد و گفت: در لایحه حجاب و عفاف برای اطفال ۹ تا ۱۵ سال و ۱۵ تا ۱۸ سال مقررات وضع می‌کند که اگر مشمول تخلف از این قانون شدند، طبق بخش مربوط به اطفال قانون مجازات اسلامی باید با آنها برخورد شود.

محمد جواد مظفر از مهره‌های باند مغلوب رژیم به جنگ‌افروزی خمینی اعتراف کرد و گفت: امام می‌آید پیام می‌دهد ای عشایر عراق قیام کنید این آقا را سرنگون کنید «ای ارتش عراق بیایید کودتا کنید این آقا را سرنگون کنید» کی؟ ۲۸ فروردین۵۹ یعنی پنج ماه قبل از شروع جنگ

نان سنگک که نرخ آن با احتساب آرد یارانه‌یی ۳هزار تومان تعیین شده در اسنپ فود با قیمت حداقلی ۱۰هزار تومان به فروش می‌رسد.

سناتور مارشا بلکبرن عضو سنای آمریکا علیه پرداخت ۶میلیارد دلار به رژیم ایران در ازای آزادی گروگانهای آمریکایی موضع‌گیری کرد و گفت: «رژیم ایران جری‌تر شده است. ما می‌دانیم که این رژیم این پول را برای فقرا هزینه نخواهد کرد. آنرا صرف بهبود زندگی مردم نخواهد کرد. از آن برای گسترش غنی‌سازی اورانیوم و توسعه برنامه هسته‌یی استفاده خواهد کرد».

ام اس ان نیوز طی مقاله‌یی نوشت: روز سه‌شنبه، ابراهیم رئیسی ملقب به جلاد تهران به‌خاطر اعدام بیش از ۳۰ هزار زندانی سیاسی، اجازه سخنرانی در مجمع عمومی سازمان ملل متحد در نیویورک را گرفت. این نمایشی از رویکرد نرم و پوچ غرب نسبت به رژیم ایران است.

نویسنده مقاله افزود: رژیم ایران مهمترین تهدید برای امنیت در انگلستان است. سالهاست که اراذل و اوباش سپاه پاسداران در خاک ما مخالفان را مورد آزار و اذیت قرار داده و در برخی موارد با اسلحه تهدید می‌کنند.

لطفا به اشتراک بگذارید: