انفجارهای شب گذشته در خرم‌آباد

در مورد انفجارهای شب گذشته در خرم‌آباد رسانه‌های حکومتی به ضدونقیض‌گویی افتاده‌اند.

خبرگزاری نیروی تروریستی قدس خبر داد: تکانه‌های شدید باعث ایجاد لرزش در بخشهایی از شهر خرم‌آباد شد که این موضوع همراه با صدای مهیب باعث بر هم ریختن استراحت و آرامش شبانگاهی مردم شد کارشناسان ژئوفیزیک دانشگاه تهران خبری از زلزله در خروجی درگاه اینترنتی خود اعلام نکرده و همین امر باعث شده تا پرسش انفجار یا زلزله در اذهان مردم پررنگ‌تر شود.

در عین‌حال خبرگزاری سپاه پاسداران از زلزله ۳ و ۶دهم ریشتری در خرم‌آباد خبر داد.

حالا خبرهایی از اعتراضات اقشار مختلف مردم علیه غارت و چپاول حکومت آخوندی:

نفتگران در سکوهای بهرگانسر ،رسالت، ابوذر و جزیرهٔ خارک دست به اعتراض زدند.

کارکنان پالایشگاه خلیج‌فارس در هویزه تجمع کرده و خواستار مطالبات برحق خود شدند.

بازنشستگان صنعت نفت در تهران تجمع اعتراضی برگزار کردند.

کارگران راه‌آهن ناحیه کرمان در برابر ساختمان استانداری کرمان تجمع کردند.

جمعی از مردم در اعتراض به واگذاری مدرسه فارابی برای ایجاد کمپ ترک اعتیاد در اشتفتک شهرکرد تجمع کردند.

سخنگوی وزارت‌خارجه آمریکا در کنفرانس مطبوعاتی روز ۳ مهر خود اعلام کرد آمریکا اجازه ورود به امیرعبداللهیان وزیر خارجه رژیم برای سفر به واشنگتن نداده است.

متیو میلر گفت: وزیر خارجه رژیم ایران از ما درخواست کرد که به‌واشنگتن بیاید. اما ما به‌آنها پاسخ منفی دادیم. با توجه به این‌که رژیم ایران به‌ناحق خارجیان را زندانی می‌کند و یک حکومت حامی تروریسم است، صدور اجازه برای آمدن آنها به‌واشنگتن به‌هیچ‌وجه کار درستی نیست.

اتحادیه اروپا در شصت و هفتمین کنفرانس عمومی آژانس بین‌المللی انرژی اتمی طی بیانیه‌یی، ممنوع الورود کردن بازرسان مجرب آژانس توسط رژیم آخوندی را محکوم کرد.

نماینده اسپانیا که ریاست دوره‌ای اتحادیه اروپا را برعهده دارد طی سخنانی در این اجلاس بیانیه اتحادیه اروپا را قرائت کرد و گفت: ما متأسفیم که رژیم ایران اقدامات لازم را برای بازگشت به تعهدات هسته‌یی خود در چارچوب برجام انجام نداده است. خطر یک بحران گسترش سلاحهای هسته‌یی در منطقه در نتیجه تشدید تنش هسته‌یی رژیم ایران بیشتر شده است. ما اقدام یکجانبه و نامتناسب رژیم ایران برای لغو مجوز بازرسان با تجربه آژانس را به‌شدت محکوم می‌کنیم.

نیوزمکس طی مقاله‌یی نوشت: رژیم ایران یک "تبهکار سالاری" است است. این رژیم، مردم بزرگ ایران، را به اسارت گرفته و تروریسم را در سراسر جهان دامن می‌زند.

 

 

لطفا به اشتراک بگذارید: