کنفرانس بین‌المللی در بروکسل در سالگرد قیام سراسری ـ قسمت پایانی

دکتر آلخو ویدال کوادراس – رئیس کمیتهٴ بین‌المللی در جستجوی عدالت

من با شادی‌ها و غم‌ها، امیدها و سرخوردگی‌ها، ناکامی‌ها و دست‌آوردها را با مجاهدین و شورای ملی مقاومت ایران تجربه کرده‌ام حال بعد از این همه تجربهٔ فوق‌العاده، می‌توانم با افتخار بگویم که من به‌خانوادهٔ بزرگ مقاومت ایران تعلق دارم.

من سازمان مجاهدین را خیلی بهتر از تمام وزارتخانه‌های خارجهٔ اتحادیه اروپا و همهٔ سرویس‌های اطلاعاتی و به‌اصطلاح کارشناسان ایران می‌شناسم به‌دلیل همین شناخت طولانی‌مدت و عینی و کامل به‌شما می‌گویم، تمام پروپاگاند، جعل و تهمت‌های آخوندهای (حاکم بر) ایران علیه سازمان مجاهدین خلق ایران، فقط دروغ، اکاذیب شرورانه و مزخرف محض است.

متأسفانه بسیاری از دولتهای اروپایی که از تهدید آخوندها، از برنامهٔ اتمی‌شان از گروگان‌گیری و ظرفیت آنها برای سازماندهی حملات تروریستی سیاست مماشات را در پیش‌گرفته‌اند و برای خوشایند دیکتاتوری دینی در ایران آنها سازمان مجاهدین را مورد آزار و اذیت قرار داده‌اند این‌یک سیاست غلط، بزدلانه، شرم‌آور، بی‌فایده و زیان‌بخش است اگر باج‌گیری را بپذیرید تا ابد مورد باج‌گیری قرار خواهید گرفت.

تنها سیاست درست برای متوقف کردن رژیم ایران قاطعیت، شجاعت، فشار دیپلماتیک، تحریم‌های اقتصادی و حمایت کامل از سازمان مجاهدین خلق ایران و شورای ملی مقاومت و مریم رجوی برای تغییر رژیم است.

سخنرانی‌های نمایندگان انجمنهای جوانان ایرانی در اروپا

اعلام تشکیل فروم جوانان برای برپایی یک جمهوری دموکراتیک در ایران

امینه قرایی

سلام عرض می‌کنم خدمت شما خواهر مریم عزیزم. سلام عرض می‌کنم خدمت شما حضار محترم و یاران همیشگی مقاومت و سلامی دارم حضور تک‌تک مجاهدین سرافراز در اشرف۳ و سلامی ویژه به کانون‌های‌شورشی قهرمان در سراسر ایران که هر روز و هر لحظه شعله‌های قیام را در سراسر ایران روشن نگه می‌دارند

من امینه هستم. فرزند یکی از شهدای سربدار قتل‌عام شصت‌و هفت. اجازه می‌خواهم در اولین سالگرد قیام هزار و چهارصد و یک درود بفرستم به پدران مادران و خانواده‌های شهدای قیام اخیر و بگم که ما با قطره‌قطره اشکهای شما گریستیم. ما با فریادهای شما فریاد شدیم  و ما با داغ شما سوختیم . اما هزاران بار مصمم‌تر شدیم در مسیری که آغاز کردیم. و نخواهیم گذاشت که قطره‌ای قطره‌ای از خون جوانان این سرزمین پایمال بشه.

 حنیف ماهوتچیان

سلام و درود به کانونهای شورشی. به زندانیان سیاسی و به مجاهدین قهرمان در اشرف۳ و سلام به خواهر مریم رئیس‌جمهور عزیز مان و هزاران دورود به شیر همیشه بیدار برادر مسعود رهبر مقاومت ایران.

در سالگرد قیام یادی کنیم از شهدای ایران‌زمین از بنیانگذاران کبیر مجاهدین از مهدی رضایی گل سرخ انقلاب که در سن نوزده سالگی به دستور شاه سه بار به اعدام محکوم و بعد اعدام شد. و با یاد صد و بیست هزار شهید راه آزادی در دوران آخوندها به‌ویژه شهیدان قیام. یاد جواد روحی را گرامی می‌داریم که او هم توسط شیخ سه بار به اعدام محکوم شد و در زندان این رژیم جان باخت. بله شاه و شیخ همیشه دو روی سکه بوده‌اند و خواهند بود.

شعار مرگ بر ستمگر چه شاه باشه چه رهبر

لطفا به اشتراک بگذارید: