موشکاف ۲۱ فروردین نظام ولایت مثل حمار تو بحران هسته ای گیر کرده

✳⭕?⁧موشکاف ۲۱ فروردین


?موشکاف:‌ سلام! رو که نیست سنگ پای قزوینه!‌هاهاهاها. نظام ولایت مثل حمار تو بحران هسته ای گیر کرده بعد شیخ فری و دار و دسته اش دورهمی سالروز ملی فناوری هسته ای برگزار می کنن. هاهاهاها. طرف نون نداشت بخوره پیاز میخورد اشتهاش وا شه. هاهاهاها.


آخوند روحانی – ۲۰ فروردین (از همین زیرنویس برای تمام افکت ها استفاده شود)


برخی فکر می کنند که در دولت یازدهم و دولت دوازدهم حرکت هسته ای ما کند شده سانتریفیوژهای ما کند شده یا نمی چرخه. من میخوام به ملت ایران با شفافیت عرض کنم که صنعت هسته ای ما با توان بیشتر با دقت بیشتر با محاسبة دقیق ترامروز نسبت به دیروز سرعت بیشتری داره.


?موشکاف:‌ هاهاهاهاها. اینو نگه چی بگه؟ جواب ریزشیا رو چی بده؟ دندون هسته یی شو کشیدن جاشم «تقریبا هیچ» بهش دادن حالا می گه کارهای تحقیقاتی هسته یی میکنیم، اونم با سرعت و دقت زیاد. تازه مدعیه که با شفافیت هم هست. هاهاهاهاها قلب رآکتور اراک چی شد؟‌ هنوز سیمانه یا آسفالتش کردین؟ هاهاها.


ما نیاز به قدرت و توان داریم البته از تعبیر قدرت بهتر همون اقتداره. اقتدار به معنای قدرت مشروع و مفید برای جامعه اس. قدرتی که مبناش تهدید نیست. مبناش زور گویی نیست. مبناش تجاوز نیست. قدرتی هست مشروع برای منافع ملی و برای ثبات منطقه و برای صلح جهانی.


?موشکاف: هاهاهاها. یکی به این شیخ فری بخت در رفته بگه همة برگای فریب و گفتاردرمانی رو نسوزون، بعد کم میاریا هاهاهاها. خجالت می کشه بگه دستمون از قدرت خالیه و اوضامون داغونه، می گه قدرت چیه، ما دنبال اقتداریم. خب حالا ببینیم اقتدارش چی چیه؟ هاهاهاها.


ما نیاز داریم به قدرت دیپلوماسی. قدرت دیپلوماسی همون قدرتی هست که حق ما را تثبیت می کند. دیپلوماسی نشون میده که ملت ایران


منطق کافی و استدلال کافی را برای حرف های زدن پای میز مذاکره دارد و می تواند با بزرگترین قدرت های از لحاظ فنی، حقوقی، سیاسی و با اونها حرف بزند، حق خود را تثبیت کند و به توافقی برسد که بتواند بار را بر دوش مردم کم و مسیر پیشرفت را فراهم کند.


?موشکاف: هاهاهاها بله، قدرت دیپلوماسی یعنی رفتن پشت میز مذاکره با زنوهای خونین برترین قدرته، خب پس اقتدار کدومه؟ هاهاهاها


چشمک و چراغ جام زهر. هاهاهاها. عظما هم که خفقان گرفته و سر همه چی فک میزنه الا این یکی. هاهاهاها. اما از بندة موشکاف بشنوین که اینا همش می تونه روپوش زهر خوری باشه. هاهاهاها. حالا ببینیم چی میشه. فعلا خدانگهدار.✳⭕?

لطفا به اشتراک بگذارید: