موشکاف ۱۲شهریور – صدای زنگ خطر که واسه نظام ولایت به صدا دراومده! خطرشم خطره ها!

موشکاف 12 شهریور

موشکاف:‌ دوستان عزیز، سلام! دیرییییینگ! دی ری ری رینگ! هاهاهاها. بله! صدایی که می شنوید صدای زنگ خطراست که واسه نظام ولایت به صدا دراومده! هاهاهاها. خطرشم خطره ها! طوری که شربتمداری رو کر کرده!‌هاهاها.

کیهان خامنه ای- 11 اردیبهشت

آمانو زنگ خطر را به صدا درآورد

پیروزی فردی با مختصات دونالد ترامپ در انتخابات ریاست جمهوری آمریکا اما شاید، اولین زنگ خطری بود که برجامیان آن را جدی گرفتند.

اظهارات تازه «یوکیا آمانو»، مدیرکل آژانس بین‌المللی انرژی اتمی اما، زنگ خطر را این بار نه فقط برای برجامیان که برای کل کشور به صدا درآورده است. مدير كل آژانس بين‌المللى انرژى اتمى در گفت‌وگو با آسوشيتدپرس گفته: «طبق برجام آژانس درصورت وجود اطلاعات معتبر و نگرانى از فعاليت اعلام نشده، مى‌تواند به هر سايتى، چه نظامى و چه غيرنظامى در کشورمان دسترسى داشته باشد.»(!)… هدف کلید زدن برجام 2 و 3 است. هدف گرفتن سایر مولفه‌های قدرتمان است. هدف در یک کلام، امنیتی است.

موشکاف:‌ در یک کلام امنیتی است، هاهاهاها… شربتمداری! عجب حرف مهمی زدی، چشم بسته غیب گفتیا هاهاهاها. یه خورده جلو لرزیدنتو بگیر دو کلمه حرف بزنیم. خب در مقابل این زنگ خطر آژانس، به قول تو برجامیان راه حلی دارن، میگن با اروپا می پیچیم جلو آمریکا. این طوری حله؟؟؟. چی، جوابو از رسالت بگیرم، حالا ما رو به مؤتلفه پاس می دی، باشه رسالت بنال ببینیم چی می گی؟

ارگان باند موتلفه(رسالت)- 11 اردیبهشت

فرانسه از احتمال رايزني با اعضاي 1+5 براي مذاکره درباره يک توافق مکمل «برجام» که برنامه موشکي ايران را هم شامل مي‌شود، خبر داده است… طرح مقامات فرانسوي در خصوص تکميل مذاکرات هسته اي ، مترادف با مذاکرات دوباره بر سر برجام است. اين همان هدفي است که دونالد ترامپ رئيس جمهور ايالات متحده آمريکا به دنبال آن بوده… سوال اصلي اينجاست که در نهايت تکليف توافق هسته اي ميان ايران و اعضاي 1+5 چه خواهد شد؟

موشکاف:‌ اوه اوه اوه، یعنی اروپام ممکنه خنجرو از پشت عبا و قبا وارد کنه، یعنی این اروپای نامرد میخواد موشکای عظما رم بیاره تو برجام! هاهاها. عظما! اگه کوتاه بیای چن وقت دیگه میان سراغ بساط منقل و وافورت!‌هاهاهاها. حالا بالاخره کار به کجا می کشه؟؟ چی؟؟ برم سراغ ورق پارة بسیج یعنی جوان، باشه تو هم بنال ببنیم چی می شه؟

جوان وابسته به سپاه پاسداران- 11 شهریور (مقاله راهکارهای پوشش حفره‌های حقوقی برجام)

همه آنچه به عنوان دستاورد مذاكرات هسته‌اي توسط دولت به جامعه ايراني معرفي مي‌شد به ضد خود تبديل (شده)؛  از جمله دستاوردهاي برجام كه قبل و بعد از توافق هسته‌اي توسط دولت عنوان مي‌شد: « بسته شدن هميشگي پروندهPMD»، «بهبود روابط ايران با كشورها و خاتمه پروژه ايران هراسي»، «لغو و دست‌ كم تعليق كامل تحريم ها»، «عادي‌سازي صادرات نفت»، «برداشته شدن سايه جنگ»، «احراز حقوق هسته‌اي ايران از جمله حق غني سازي»و«بازگشت پذيري اقدامات به نفع ايران»بود.

هر چه از روز اجراي برجام فاصله مي‌گيريم دستاوردهاي وعده داده شده يكي پس از ديگري به ضد خود تبديل مي‌شوند.

موشکاف:‌ یعنی همة پزایی که شیخ فری می داد که حتی اگه تحریما هم لغو نشده باشه اما برجام قطعنامه ها رو لغو کرده و پروندة پی ام دی رو بسته و این حرفا فقط باد هوا می شه، به ضد خودشم تبدیل می شه. واویلا… خب اون وقت قیافة شیخ فری و عظما چه جوری می شه؟ وقتی ریزشیا و دس به دهنای نظام تو لبنان و سوریه و جاهایی دیگه این قیافه ها رو ببینن چی می شه؟؟؟ هاهاها. خدانگهدار تا فردا