موشکاف ۲۷ دی – روحانی و گدایی آخوندی!

موشکاف ۲۷ دی – روحانی و گدایی آخوندی!

موشکاف: سلام! قبلنا این آخوندا از جمله همین خامنه ای یک روضه یی می خوندن و پولی می گرفتن در واقع گدایی می کردن. برا همین مردم بهش می گن علی گدا هاهاهاها. اما از وقتی نظام ولایت اومده سرکار ، گدایی شون یه مدل دیگه شده. مدل پیشرفته اش مال شیخ فریه که رفته تو کنفرانس مجالس کشورای عضو همکاری اسلامی گدایی می کنه. هاهاهاهاها.

حسن روحانی ـ کنفرانس کشورهای مجالس اسلامی ـ 26دی 96

«ما هیچ کشور اسلامی‌ را رقیب خود نمی‌دانیم و معتقدیم حتی با کشورهایی که با آنها اختلاف نظر داریم می‌توانیم بر مبنای احترام متقابل، گفتگو و همکاری بنماییم». 

«داشتن منطقه‌یی آرام و روابط خارجی صلح‌آمیز»

«باید باهم با صلح و مصالحه مشکلاتمان را حل کنیم».

موشکاف:‌هاهاهاها! یارو تو سوریه و عراق و یمن مزدور داره و همه دادشون به هواست بعد میگه بیاین صلح کنیم! هاهاهاها. نکنه منظورش صلح و دوستی با همون کشوریه که عظما میگفت «خرپول» منطقه! هاهاهاها. مگه اونا نیومدن کنفرانس؟!

خبرگزاری حکومتی ایسنا ۲۵دی

حسین امیرعبداللهیان صبح روز دوشنبه در حاشیه نشست کمیته عمومی مجمع مجالس کشورهای عضو سازمان همکاری‌های اسلامی … در پاسخ به سوالی در ارتباط با حضور نمایندگان کشورهای عربستان، بحرین و امارات در این کنفرانس، اعلام کرد:‌ علیرغم دعوت مستقیمی که از عربستان، بحرین و امارات برای شرکت در این اجلاس صورت گرفته ولی آنها تاکنون نماینده‌ای را برای حضور در این اجلاس اعزام نکردند.

موشکاف:‌ هاهاهاها! بعله! نظام ولایتو دوغ هم حساب نکردن! هاهاهاها. بخاطر همینه که شیخ فری اینطوری به ناله و زاری افتاده و منت کشی میکنه. هاهاهاها. تازه توصیه های اخلاقی هم داره! هاهاهاها.

«هیچ کشوری نمی‌تواند مشکلات درونی خود را از طریق لشگرکشی‌های خارجی حل کند و برنامه های توسعه اقتصادی و اجتماعی خود را همزمان با بمباران و کشتار ملت‌های همسایه، پیش ببرد. خشونت‌ورزی در بیرون از مرزها و فرافکنی مشکلات داخلی به بیرون نمی‌تواند ظرفیت‌های افراطی‌گری و خشونت را در داخل از میان بردارد. برعکس، مبارزه با فقر، تبعیض و ایجاد فرصت های برابر برای شهروندان فارغ از جنسیت، قومیت و مذهب در داخل کشورهاست، که می تواند ریشه‌های خشونت و افراطی‌گری را بخشکاند».11.57

موشکاف:  هاهاهاها! این یارو شیخ فری منظورش عربستانه یا داره به عظما سیخ و سمبه میزنه؟! هاهاهاها مبارزه با فقر اونم تو عربستان! هاهاهاها. این شیخ فری دجال تر از این حرفاس به در میگه که دیوار بشنوه! هاهاهاها. میگی نه؟! این یکیو داشته باش.

برای ما بهترین الگو در مردمی بودن حکومت شیوة حکومت داری پیامبر عظیم الشان اسلام است

او در موضع یک حاکم، هم با مردم مشورت می فرمود و هم سئوالات و حتی اعتراضات آنان را با روی خوش می شنید و پاسخ می داد».

موشکاف:‌ هاهاهاها. بعله. از فرصت بدبختی نظام و مقام عظمی استفاده کرده و داره این طوری زبون درازی می کنه. خب وقتی طلسم ولایت شکسته باشه همینه دیگه هاهاهاها. خود عظما هم گاف کرد و از ترس قیام تو سخنرانیش گفت اعتراضات صنفی حق مردمه. هاهاهاها. پس آماده باش که دارن میان واست! هاهاهاها. حالا از من گفتن!‌هاهاهاها آی جوونا! دور، دور شماست! درود و بدرود.