موشکاف ۲۳ بهمن «اگر فقر و فساد را ریشه کن نکنیم، ریشه‌کن خواهیم شد!»

✳⭕?موشکاف ۲۳ بهمن – «اگر فقر و فساد را ریشه کن نکنیم، ریشه‌کن خواهیم شد!»
?موشکاف: سلام، همونطور که عظما گفته بود تظاهرات ۲۲ بهمن نظام تماشایی بود. هاهاها. شروعش با کیک و ساندیس، بعدش آش رشته و عدسی، نزدیکای میدون آزادی هم ۵ گیگا اینترنت مجانی! هاهاها. تازه انواع بازی و بالماسکه و بادکنک هم بود. هاهاهاها. چکاپ مجانی پزشکی و آزمایش قند خون هم رایگان شده بود. هاهاهاها. خیلی تماشایی بود. اما کادر دوربینو که باز می کردی تماشایی تر بود هاهاها.
?موشکاف: هاهاهاها. ملاحظه فرمودین؟ اما تمام اینا از هشدار و اعلام خطر مهره های نظام کم نمیکنه. هاهاها.
عباس عبدی از باند روحانی ۲۱ بهمن
همه مسئولیت ها با شماست، چرا شانه خالی می کنید؟
چرا باید بعد از ٤٠ سال در ایرانی که هزاران میلیارد دلار نفت مفت را فروخته کسی نان نداشته باشد بخورد که جناب جنتی ناراحت گرسنگی او باشند؟ اگر پیش از انقلاب برای گرسنه غصه می‌خوردند معقول بود ولی اکنون ٤٠ سال پس از انقلاب و همواره در بالاترین سطح قدرت بودن و همچنان غصه‌دار مردم گرسنه بودن چیزی جز فرار از مسوولیت نیست.
?موشکاف: هاهاهاها. یارو اشتباه گرفته. اینا غصه دار مردم گرسنه نیستن! اینا غصه دار اینن که لشکر گرسنگان کله پاشون کنن! دودمانشون رو به باد بدن!‌هاهاهاها. از این میترسن که ۴۰ سالگیشونو نبینن.
غلامرضا ظریفیان – سایت حکومتی فرارو ۲۱ بهمن
مسئولان باید واقعا ببینند که در جامعه ناامیدی و بی اعتمادی بسیار زیاد شده است و این نگران کننده است.»
اگر همه این مسائل را اولویت بندی نکنیم و یک اقدام اورژانسی و فوری انجام ندهیم، ناگهان متوجه می‌شویم که کار از کار گذشته و دیگر نمی‌توانیم این شکاف را رفع کنیم
اینکه برخی حتی نارضایتی و مشکل میان مردم و مسئولان را نمی‌بینند و گمان می‌کنند هراتفاقی که رخ می‌دهد، کار دشمن خارجی است بسیار غلط و غیرواقعی است. ما نمی‌توانیم با این مسائل شعارگونه و بدون در نظر گرفتن واقعیت‌های جامعه مواجه شویم.»
موشکاف:‌ هاهاهاها. نگران نباش. اون موقع که کار از کار بگذره دیگه نیستن که ببینن!‌ هاهاهاها. کسی هم گمان نمیکنه که کار دشمن خارجیه، دارن خودشونو میزنن به کوچة علی چپ! هاهاهاها. اینکارو نکنن چیکار کنن؟!هاهاهاها.
محسن هاشمی از باند روحانی ۲۱ بهمن
برای حفظ انقلاب و ایران باید در وضعیت فعلی تحول بوجود آوریم، فقر، فساد و تبعیض مشکلات جدی جامعه ما هستند ‏که اگر آنها را ریشه کن نکنیم، ریشه کن خواهیم شد.‏
?موشکاف: هاهاهاها. بعله! حالا دورانیه که نظام ولایت حتی با سیلی هم نمیتونه صورتشو سرخ نگه داره. بخواد و نخواد ریشه کنه. جوونای قیام آفرین میخوان ریش و ریشه اش رو بسوزونن. هاهاهاها. ایشالا به همین زودیا. فعلا خدانگهدار.✳⭕?