موشکاف ۲۵ بهمن جام زهر موشکی و منطقه‌یی، روی میز!

✳⭕?موشکاف ۲۵ بهمن – جام زهر موشکی و منطقه‌یی، روی میز!

?موشکاف: سلام! روز ۲۲بهمن شیخ فری یه غلطی کرد و گفت رفراندوم. جونورای نظام تو باند عظما هم جوش آوردن و جوابشو دادن تا دیگه از این غلطا نکنه. هاهاهاها. موضوع چیه؟ موضوع همین داستان برجام موشکی و منطقه ای یه دیگه. هاهاهاها. شیخ فری میگه جام زهرو بریم بالا. اون باندیا میگن این تو بمیری از اون تو بمیریا نیست! اگه بریم بالا فاتحه. هاهاهاها.

تلویزیون رژیم ۲1 بهمن: آخوند روحانی

اگر برجام بطور كامل اجرایی و عملیاتی میشد, ایران برای آنكه در سایر مسائل پیچیده و مهم با دیگران وارد گفتگو شود آماده بود.

آنچه آمریكا نسبت به برجام انجام میدهد, اگر یك بازی سیاسی نباشد وتصمیم برای كنار كشیدن از این تعهد بین المللی داشته باشد, من به صراحت میگیم یك خطای بزرگ استراتژیك رو آمریكا مرتكب شده و تاریخ و جهان شاهد خواهد بود كه بزرگترین خطای آمریكا در روابط سیاسی اش با جهان و بویژه با منطقه ما خواهد بود.

ما امیدواریم نه تنها بر جام پایدار بماند بلكه مدل مناسبی برای حل معضلات و مشكلات در منطقه و جهان باشد.

?موشکاف: هاهاهاها. میگن طرف زمین خورد، تو رو دربایستی تا خونه اشون سینه خیز رفت. هاهاهاها. حالا هم شیخ فری همش نسخة برجام میپیچه. هاهاهاها. البته این جنگ باندی خیلی جدیه. هر کدومشون بود و نبود نظامو تو حرف خودشون و رد حرف رقیب می بینن. عظما هم که مونده چه غلطی بکنه زهرای تازه رو بره بالا یا نره بالا!

تلویزیون رژیم ۲۲ بهمن – پاسدار قاسم سلیمانی

یک برداشت غلطی می‌کنند, فکر می‌کنند و بعضی می‌گویند و بر زبان جاری می‌کنند و من شنیده‌ام, دلسوزانه هم ممکن است بگویند این حرف را که همان‌طوری که امام در قصه‌ها قطعنامه و آتش‌بس جام زهر را نوشید امام امروز هم باید در مقابل آمریکا هم این کار را انجام بدهد. این چه غفلت بزرگی است این چه سفسطه خطرناکی است… این چه قیاسی است. این جام زهر و این زهر جان اسلام را می‌گیرد. جان ایران را کامل می‌گیرد جان تشیع را می‌گیرد

?موشکاف: اسلام و ایران و تشیع که اسمهای مستعار نظامن. می گه این زهر جان نظامو می گیره. اما قبل از هر چیز یک بار دیگه امضای کنوانسیون پالرمو رو به این جنایتکار دجال که میخواد بگه اسلام و ایران و تشیع تو نظام ولایت خلاصه میشه تبریک میگم. هاهاهاها.! کنوانسیون پالرمو یا «معاهدة مقابله با جرائم سازمانیافته فراملی». خودمونیش میشه یه چیزی تو مایه های پاشو بیا سپاه قدسو بگیر! هاهاهاها. همین واسش کافیه. هاهاهاها.

پاسدار حسن عباسی از باند خامنه ای ۲۳ بهمن

از ما خواستند اورانیوم غنی‌شده را به کشورهای دیگر بفروشیم، اکنون نیز روی توان دفاعی و مذاکرات موشکی دست گذاشته‌اند،اگر همه اینها را بدهیم آیا مشکل ما حل می‌شود؟! چه چیز دیگری باید به آمریکا واگذار کنیم تا وارد جنبش جهانی شویم؟!تکلیف مسئولین ما چیست؟! حفظ جمهوری اسلامی یا رفتن به دامن غرب.

?موشکاف: هاهاهاها. نه! مشکل حل نمیشه. قبلا خود خامنه ای گفته بود که تنزل بی پایان در خط تغییر نظام. هاهاهاها. اما پله به پله! هاهاهاهاها. تکلیف مسئولین نظام ولایت رو هم مردم تو شعاراشون تو همین قیام مشخص کردن لازم نیست دنبالش بگردی؟!‌هاهاهاها.

?موشکاف: بعله. جنگ و دعوا از بگو مگوی ساده رسیده به جدل درست و حسابی. چرا؟ چون از ضرب الاجل۴ ماهه کمتر از سه ماه مونده هاهاهاها. حالا به نظرتون جام زهرو میرن بالا یا نه؟! از سکوت عظما چی می شه فهمید؟ هاهاهاها. فعلا خدانگهدار. ✳⭕?