موشکاف ۲۷ بهمن – عظما و جام زهر های پی در پی!

✳⭕?موشکاف ۲۷ بهمن – عظما و جام زهر های پی در پی!

?موشکاف:‌ سلام. برنامة نظام این بود که تو سوریه و عراق و یمن بجنگه تا تو خیابونای تهران نجنگه. هاهاهاها. مثل اینکه برنامه شون باگ آورده. چون تو این چن مدت هم دارن شاخ منطقه ای شونو می برن هم قیام آفرینا تو خیابونای تهران ریش و سیبیل عظما رو دود دادن. هاهاهاهاها.

خبرگزاری پاسداران ( فارس) ۲۵ بهمن

پاریس روز سه‌شنبه (۲۴ بهمن‌ماه) ایران را به ارسال سلاح به یمن متهم کرد و آن را موضوعی خواند که بایستی به آن پرداخت.

«ماکرون» در جمع خبرنگاران گفت: «من خواستار دور جدیدی از مذاکرات با طرف‌های منطقه‌ای و اعضای دائم شورای امنیت هستم؛ همانند همان کاری که ما درباره مذاکرات هسته‌ای [با ایران] انجام دادیم، اما این بار می‌خواهیم گفت‌وگوها را به کشورهای منطقه گسترش بدهیم تا بتوانیم این ناامنی را کاهش داده و آن را ریشه‌کن کنیم.»

وی اضافه کرد: «لازم است که ما موشک‌های بالستیک، (رژیم) ایران را تحت نظارت قرار دهیم. این موضوع برای امنیت منطقه ضروری است و بنابراین لازم است ما ساز و کارهای تحریم و کنترلی متناسب با آن داشته باشیم.»

?موشکاف: هاهاهاها. میخوان دم موشکی و منطقه ای نظامو از بیخ قیچی کنن. هاهاهاهاها. شیخ فری که قرار از کف داده، بیخود نیست هر جا میشینه دم از راه حل برجامی به عنوان الگو برای باقی مسائل می زنه. هاهاهاها. اما سؤال اینه که نظر عظما چیه؟ هاهاهاها. راستی چرا عظما سر موشک و منطقه لالمونی گرفته؟!‌هاهاهاها.

سایت حکومتی دیپلماسی ایرانی ۲۵ بهمن

اتهامات تیلرسون علیه ایران درباره سوریه

نفوذ ایران در داخل سوریه یک امر مثبت نیست؛ چراکه نفوذ ایران همراه با بی ثباتی و خشونت است.

وزیر امور خارجه آمریکا ادعا کرد: این دیدگاه ماست و فکر می کنم که دیدگاه بخش اعظمی از جامعه بین المللی نیز هست که حضور ایران در این کشورها کمکی به آنها نمی کند و با خود ثباتی به همراه نمی آورد. حضور ایران باعث احساس امنیت شهروندان این کشورها نمی شود. ما از ایران می خواهیم تا نیروهای خود را از سوریه خارج کند و معتقدیم که این یک روش درست برای آینده است.

?موشکاف: هاهاهاها. قبلی فرانسوی بود، این یکی آمریکایی. کدوم یکیشو میل داری عظما. البته هر دو تاشون یه چیز واسه نظام سرو می کنن، جام زهر. هاهاهاهاها. این یارو سلامی و سلیمانی میگن مذاکره پذاکره نداریم. هاهاهاها. خودشونو مسخره کردن. چون وقت مذاکره که بشه کسی ازشون می پرسه یارو خرت به چند!‌هاهاهاها.

خبرگزاری پاسداران ( فارس) ۲۵ بهمن

رئیس اداره امنیت ملی آمریکا:ایران در پی نفوذ سیاسی و اقتصادی در منطقه است

خلاصه گزارش سالانه ارزیابی تهدیدات پیش‌روی آمریکا که توسط سازمان‌های اطلاعاتی و امنیتی این کشور تهیه شده، امروز در کمیته اطلاعاتی سنا قرائت شد.

دن کوتس معتقد بود که تهدید بعدی پیش‌ روی جامعه آمریکا، تروریسم است. کوتس در این بخش از «داعش، القاعده، حزب‌الله و ایران» نام برد؛ از ایران البته با عنوان بزرگ‌ترین حامی تروریسم دولتی یاد شد.

این مقام آمریکایی مدعی شد که ایران شبکه‌ای جهانی ایجاد کرده تا در صورت لزوم بتواند از آن‌ها برای حملات تروریستی استفاده کند.

?موشکاف: هاهاهاها. بعله. حالا عظما مونده و کمتر از سه ماه فرصت به ضرب الاجل برجام هاهاهاها. عظما! خوب سر دوراهی تو گل گیر کردیا. چون تو شمارش معکوسی زیاد دیگه وقت این دس اون دس کردن نداری. زهر تلخ خاله ته بخوری پاته نخوری پاته. هاهاهاها در هرحال جوونای قیام تو راهن. هاهاهاها. فعلا خدانگهدار. ✳⭕?