موشکاف 30 بهمن وحشت از «موج بدتری» که در راه است

✳⭕?موشکاف ۳۰ بهمن – وحشت از «موج بدتری» که در راه است

?موشکاف:‌ سلام! بعد قیام دی ماه، کارگزاران نظام فیگور گرفتن که تموم شد و مهار کردیم. هاهاهاها. چه غلطا! البته از شدت ضربه داشتن هذیون می گفتن. چون الان که یه مدت گذشته و هوش و حواسشون یه ریزه جمع شده، هشدار میدن که ای داد و ای بیداد که یه موج سنگین تر از قبلی داره میخوره تو ملاجمون. هاهاهاها.

روزنامه حکومتی جهان صنعت ۲۸ بهمن

درگیری‌ها نشان ‌داد که شعارهای مردم معترض‌، تنها مختص به دولت نبود و صرفا‌ با عنوان اعتراض به گرانی‌ها مطرح نشد‌. نارضایتی مردم ناشی از مشکلات دیگر هم بود‌؛ مشکلاتی که بوی بی‌اعتمادی مردم از نهادهای مختلف را می‌داد و مخالفت با آن، اصل نظام جمهوری اسلامی و فرمانروایی را نشانه رفته بود.

مردم فقط شعار علیه روحانی و دولت ندادند بلکه سراغ کانون‌های دیگر قدرت نیز رفتند

اینکه تظاهر‌کنندگان همه ایرانی بودند و فرزندان خود ما تردیدی نیست و پرت و پلاهایی از این قبیل که از خارج وارد شدند نزد عموم مردم پذیرفته نیست و یادآور اتهامات شاه است

تظاهرات اخیر معترضان پیامدهای گسترده‌ای در سپهر سیاست ایران خواهد داشت

?موشکاف:‌ هاهاهاها. حالا از اون پرت و پلا های اولیه کوتاه اومدن و به زبان اشهدشون مقر میان که چه بلایی در انتظارشونه. هاهاهاها. اما روش نمیشه از اون پیامد گسترده نام ببره. هاهاها چون یه مقدار واسه نظام خطری ! اسمش هست «سرنگونی» هاهاهاها.

میرزایی نیکو عضو مجلس ارتجاع ۲۸ بهمن

درست است که موج اعتراض الان فروکش کرده، ولی موج بدتری می‌آید، که به این سادگی قابل حل نیست.

من واقعا می‌خواهم بگویم علت فروپاشی اتحاد جماهیر شوروی همین شد. گورباچف آمد، یک پاک ‌کن آلمانی گرفت با یک پاک ‌کن روسی، بعد این را امتحان کرد و گفت ما یک پاک ‌کن هم نتوانستیم بسازیم، ولی همه بودجه‌هایمان را صرف مسائل نظامی و اطلاعاتی و امنیتی کردیم! نتیجه‌اش چه شد؟ درست شش ماه بعد فروپاشی شوری اتفاق افتاد.

این سیاسی‌بازی‌ها در بیشتر سطوح وجود داردکه به نظرم ضربه بزرگی را قطع به یقین برای کشور به دنبال خواهد داشت.

?موشکاف:‌ هاهاهاها. نگران نباش! اون موج بد تره که بیاد دیگه اصلا نیستی که بخوای حلش کنی. هاهاهاها. البته این نگرانی ها فقط مختص مهره های نظام نیست، خود عظما هم بدجور نگرانه. هاهاهاها.

خامنه ای – ۲۹ بهمن

مردم از برخی مسائل جاری کشور انتقاد دارند. ما کاملاً در جریان گله ها و شِکوه‌های مردم هستیم. به ما هم می‌گویند و [به ما هم] منتقل می‌شود،

انتقاد مردم، فقط از دولت و مجلس و قوه‌ی قضائیه نیست؛ نه، ممکن است از شخص حقیر هم انتقاد داشته باشند اما این انتقاد منافاتی ندارد با ایستادگی پای نظام اسلامی و نظام انقلابی که با فداکاری این ملت به وجود آمده است.

موشکاف: هاهاهاها. عظما! ۱۹ دی میگفتی امور دست نهادهاست و خود بی وجودت نقشی نداری. چی شد پس؟! هاهاهاها. بعله. عظما اون درد بی درمونی که افتاده به جون نظامو بیشتر از همه حس می کنه. به این میگن انعکاس شعار مرگ بر خامنه ای تو 142 شهر.

?موشکاف: تازه خود عظما گفته «خودمان اعتراف می‌کنیم که درباره‌ی عدالت ما عقب‌مانده هستیم/ باید از مردم و خدا عذرخواهی کنیم» هاهاهاها. عظمای طلسم شکسته یعنی این. هاهاهاها. عظما! دیر به فکر این حرفا افتادی. خیلی دیر….هاهاهاها فعلا خدانگهدار.✳⭕?