موشکاف ۱ اسفند – شرکت در کنفرانس مونیخ، بلاهت یا ناچاری؟!

✳⭕?موشکاف ۱ اسفند – شرکت در کنفرانس مونیخ، بلاهت یا ناچاری؟!

?موشکاف: سلام!‌ عظما که میدونست اگه نفر بفرسته کنفرانس داووس چه بلایی سرش میارن اونجا رو بی خیال شد. هاهاها. اما فک می کرد چون یه ریزه زمان گذشته میتونه از نمد کنفرانس امنیتی مونیخ یه عبایی واسه خودش بدوزه. هاهاهاها. نه تنها عبا گیرش نیومد، عمامه اشم کوبیدن زمین. هاهاهاها.

حمید ابوطالبی مشاور روحانی ۲۹ بهمن

کنفرانس امنیتی مونیخ نشان می‌دهد مسیر تعاملات درحال خصومت آمیزتر شدن از طریق افزایش تلاش‌های مغرضانه برای تصویرسازی فکچوال”ایران هراسی” در جهت بالا بردن فشارها در عرصه بین المللی UN است؛ موشکاف: هاهاهاها. عظما خبر داشت که داووس با مونیخ فرق داره. کنفرانس مونیخ به تصمیمات جهانی منجر میشه. اگه شرکت نکنه، غیابی هم که شده کارش رو میسازن. هاهاها. بخاطر همین ترجیح داد بره. اما چه رفتنی؟! هاهاهاها.

روز نامه حکومتی آرمان ۳۰ بهمن

نباید گمان برد که تنها پاسخ ایران به اظهارات سخیف و ادعاهای واهی این کشورها کافی است بلکه حضور در مجامع بین‌المللی نظیر اجلاس امنیتی مونیخ به ویژه در شرایط کنونی بسیار اهمیت دارد اما باز هم نباید به این حضور اکتفا کرد. ایران نباید از اهرم‌های لابی در اروپا و آمریکا غافل شود.

بنابراین در شرایط کنونی لازم است که ایران در جهت اقناع جامعه بین‌المللی دست به ابتکار بزند

قطعا دیپلماسی ایران به این حد از حضور قناعت نخواهد کرد و به حضور قوی‌تر خود در مجامع بین‌المللی و ارتباط با لابی‌های موثر ادامه خواهد داد.

?موشکاف: هاهاهاها. موشکافی این حضور احمقانه کار یه خورده مشکله. نکنه شیخ فری و این یارو ظریف با اون ریش نیم بندش فکر کردن برن اون جا کاسة گدایی نشون بدن بازم راه برجام باز می شه؟ اگرم خیال کرده بودن، حتما حالا خوب فهمیدن که سبوی اوباما بشکته و پیمانة جان کری ریخته. بعله. هاهاهاها. این بار خیطی بارآورده و سیلی پشت سیلی. هاهاهاها.

سایت حکومتی پویا نیوز – 30 بهمن

«عادل الجبیر» در مصاحبه با سی‌ان‌بی‌سی همین خواسته‌ها را مطرح کرد: «بندهای زوال‌پذیر باید اصلاح شوند، بازرسی‌ها باید به نحوی اصلاح شوند که سایت‌های غیرنظامی را هم شامل شوند.»

وزیر خارجه عربستان اضافه کرد: «ما همچنین معتقدیم که توافق هسته‌ای به تنهایی مسئله رفتار افراطی ایران در زمینه قطعنامه‌های موشکی سازمان ملل و صادرات موشک‌ برای هدف قرار دادن غیرنظامیان را حل نمی‌کند.»

?موشکاف:‌ هاهاهاها. عادل الجبیر به عنوان آخرین سخنران گذاشته تو کاسة نظام که «ایران امنیت منطقه رو تهدید کرده» هاهاهاها. بعله. کنفرانس مونیخ چندتا سیلی آبدار و یه آبروباختگی دیگه واسه نظام بود. بعله بذار همین جوری هی ضعیف و ضعیف تر شن تا وقتش برسه و با یه تیپای ملت و مقاومت راهی زباله دان بشن هاهاهاها. ایشالا به زودی. فعلا خدانگهدار. ✳⭕?