موشکاف ۱۴ اسفند «مراقب باشیم به موضوع بن‌بست رسیدن نظام را دامن نزنیم!»

0
47

✳⭕?موشکاف ۱۴ اسفند – «مراقب باشیم به موضوع بن‌بست رسیدن نظام را دامن نزنیم!»

?موشکاف: سلام! یه چن وقتیه نظام ولایت ته کوچه بن بست گیر کرده و همینطوری هاج و واج مونده که چیکار کنه. هاهاهاها. اینو دیگه همه فهمیدن. کارگزاران نظام هم میخوان از تاکتیک کوچة علی چپ استفاده کنن و به روی خودشون نیارن. هاهاهاها.

علی مطهری نایب رئیس مجلس ارتجاع ۱۲ اسفند

آنچه در رسانه های بیگانه تاکید می‌شود، به بن بست رسیدن جمهوری اسلامی است اما باید مراقب باشیم که به این موضوع دامن نزنیم بلکه باید در پی اصلاح امور باشیم ما به اصلاحات مختلفی نیاز داریم و در حوزه اقتصادی، نیازمند اصلاح ساختار اقتصاد هستیم باید حق اعتراض مردم را به رسمیت شناخت.

?موشکاف: هاهاهاها. پ نه پ! بعد از رسیدن به ته خط و گیر کردن تو بن بست میخواستی حق اعتراضو به رسمیت نشناسی؟! تا اون جایی که زور داشتین جواب اعتراضو با زندان و شکنجه دادین. حالا دیگه تو کشتی کم آوردین و خاک شدین. هاهاهاها اصلا مگه میتونین جلو اعتراضا رو بگیرین؟! هاهاهاها. یه سوتی! تازه این اعتراضا دس گرمیه! حالا اصلش مونده! هاهاهاها.

سایت حکومتی فرارو ۱۲ اسفند : فیاض زاهد، تحلیلگر سیاسی

اعتراضات دی ماه که در شکل مطالبات رادیکال در بسیاری از شهر‌های کوچک و متوسط ایران رخ داد در ابتدا هدایت شده بودند، اما سپس از کنترل خارج شدند. این اعتراضات جریانات سیاسی را با این مساله رو به رو کرد که نیازمند بازنگری جدی هستند. باید اعتراف کنیم که به خوبی متوجه فرآیند تحول نشدیم ما به نهاد‌های واسط میان مطالبات رادیکال و مقامات حکومت نیاز داریم. این چیزی است که هزینه‌های سیاسی را به شدت کنترل می‌کند.

?موشکاف: هاهاهاها. بعله. هنوز نفهمیدن چی شد! وای به روزی که بفهمن چی شد! چون اگه بفهمن که دق می کنن. هاهاهاها. آخه اونی که بهش میگن مطالبات رادیکال، خودمونیش میشه سرنگونی نظام. هاهاهاهاها.

روزنامه حکومتی شرق ۱۲ اسفند

آنچه امروزه بیش از هر چیز از تحلیل‌ها برمی‌آید این است که دولت روحانی، اصولگرایان و اصلاح‌طلبان به بن‌بست رسیده‌اند و دیگر قادر نیستند مفهومِ سیاسی تازه‌ای خلق کنند.دولت روحانی و اصلاح‌طلبان در تکاپو هستند تا وقایع دی‌ماه را تحلیل کنند و برای مواجهه منطقی با آن در آینده راهکارهای اساسی بیابند. اگرچه این تحلیل‌ها با نگاهی خوش‌بینانه صورت می‌گیرد، در پس پشت همه آنها نگرانی عمیقی نیز وجود دارد.

?موشکاف: اینم مجبور شده به زبون خودش حرف مردمو تکرار کنه که : اصلاح طلب اصولگرا دیگه تموم ماجرا. میگه نمی تونن مفهوم سیاسی تازه خلق کنن! هاهاهاها. یعنی دکون دستگاه اصلاحات و اعتدال و کلید و خلاصه عرض کنم اپوزیسیون نمایی تخته شد. هاهاهاها. تازه نگرانم هستن.

?موشکاف: بعله. نظام ولایت تو بن بست گیر کرده. الان قابلمة چه کنم چه کنم دست عظماس! هاهاهاها. هرکاری که بکنه و از هر راهی که بره با یکی دو پیچ میفته تا سراشیب سرنگونی. بعله این آخر و عاقبت 39سال جنایت و چپاوله. حالا وقتشه که دیکتاتور به پایان سلام کنه. فعلا خدانگهدار. ⭕?✳