موشکاف ۱۵ فروردین گیرم که تلگرامو فیلتر کنین با دهه شصتیا و دهه هفتادیا و دهه هشتادیا که همه براند

✳⭕?موشکاف ۱۵ فروردین

?موشکاف: سلام! نظام ولایت پا پیش گذاشت که تلگرامو فیلتر کنه اما جانب احتیاطو نگه داشت؛ اول خبرشو درز داد و مزه مزه کرد که ببینه میتونه یا نمیتونه. هاهاهاها. ظاهرا مزه اش خوب نبود، حالا یه علائمی از دنده معکوس نشون می ده. هاهاهاها.

سایت حکومتی الف – ۱۳ فروردین

«اگر حاکمیت بتواند همه راههای عبور از فیلترینگ را مسدود کند … و همزمان یارانه سنگینی به پیام رسانهای داخلی بدهد تا آنها بتوانند … بصورت رایگان خدمات رسانه ای به مخاطبان بدهند …می توان امیدوار بود بخشی از مردم که دغدغه سیاسی و یا امنیتی ندارند به این پیام رسانها اقبال نشان دهند»

«(اما این کارها)‌ … به همان اندازه که ایران خودرو و سایپا با زور و ضرب محدود کردن رقبای خارجی و سوبسیدهای کلان دولتی در خلق یک برند ملی موفق بوده اند می توان به موفقیت پیام رسانهای داخلی که با وام بدون بهره 5 میلیاردی و سوبسیدهای کلان دولتی آغاز بکار کرده اند امیدوار بود»

?موشکاف: هاهاهاها. یه ضرب المثل چینی هست که میگه تو رینگی که برنده نیستی وارد نشو. هاهاهاها. من نمیدونم این آخوندا که اینقدر جنس از چین وارد میکنن چرا این ضرب المثلش رو به گوش نمی گیرن. هاهاهاها. تو رینگ پیام رسانا که رژیم نفله اس. هاهاهاهاها.

آخوند روحانی – ۱۴ فروردین

«کام مردم را با اینگونه حرفها تلخ نکنید، در فضای بحران “بیکاری” تیشه به ریشه اشتغال نزنید!

?موشکاف: هاهاهاها. این مارمولک شیاد میخواد مسئولیت فیلترینگ تلگرامو بندازه گردن عظما. خودش هم نون فیلترینگو بخوره هم نون پز ضد فیلترینگو، اما مگه میتونه؟ هاهاهاهاها.

صادق زیبا کلام ۱۴ فروردین

« اگر فرض بگیریم که آقای روحانی مخالف فیلترینگ تلگرام باشد اما همه … می‌دانند که رئیس جمهور … توانایی کافی را ندارند که …جلوی فیلترینگ تلگرام را بگیرد. نه ایشان، نه مجلس شورای اسلامی نه مجمع تشخیص مصلحت نظام و نه هیچ نهاد دیگری در ساختار قدرت در جایگاهی نیست که بتواند مانع از بسته شدن و فیلترینگ تلگرام شود. …اما مساله اساسی‌تر و بنیادی‌تر آن است که آیا بستن تلگرام در عرصه‌های مختلف اثری دارد؟…(چراکه) مانند زمان حوادث دی ماه با فیلترشکن می‌توان از تلگرام استفاده کرد.»

?موشکاف:‌ هاهاهاهاها. اولا مقر میاد که این شیخ فری هیچ کاره اس و اصلا زورش به این چیزا نمیرسه. بیخود نبود اون یارو حجاریان می گفت رئیس جمهور خود عظماس! هاهاهاها. بعد هم میگه مگه تو عصر ارتباطات میتونی فیلتر کنی. با فیلتر شکن میان. هاهاهاها. تازه یه چیز مهم تر هم گفته.

صادق زیبا کلام ۱۴ فروردین

«(درصورت مسدودکردن تلگرام) . با میلیون‌ها متولد دهه 60، 70 و حتی دهه هشتادی‌ها چه می‌خواهند بکنند؟ … اصولگرایان همواره عادت دارند که به جای حل مساله … مانند همیشه صورت مساله را پاک کنند. به راستی آنها چرا نمی‌اندیشند که اگر این فضا را در فرض محال از جوانان بگیرند آثار اجتماعی و سیاسی آن در آینده نه‌چندان دور چه خواهد شد؟»

?موشکاف: هاهاهاها. بعله. اصل دعوا ایجاست. گیرم که تلگرامو فیلتر کنین با دهه شصتیا و دهه هفتادیا و دهه هشتادیا که همه براندازن چه می کنید؟ قبلش هم که قیام دی ماهو گفته بود. هاهاهاها. حالا خود دانید. اگه میخواین برین تو کار فیلترینگ ، بر و بچه های قیام زودتر میان خدمتتون. هاهاهاها. هر چند که با فیلترینگ یا بی فیلترینگ نظام در شیب تنده. هاهاهاها. فعلا خدانگهدار. ✳⭕?