موشکاف ۷اردیبهشت شیر بدون یال و دم و اشکم

✳️⭕️?موشکاف ۷ اردیبهشت – شیر بدون یال و دم و اشکم

?موشکاف: این روزا حال زار شیخ فری و هم باندیاش دیدنیه. هاهاهاها. بیچاره ها رو شکاف بین اروپا و آمریکا سر برجام سرمایه گذاری کرده بودن اما ورشکست شدن. هاهاهاها.

تلویزیون رژیم ۵ اردیبهشت

رئیس جمهور آمریكا همچنین بار دیگر با بیان اتهامات واهی درباره ایران برجام را احمقانه, مضحك و فاجعه بار خواند و گفت چنین توافقی هرگز نباید امضا میشد .

رئیس جمهور فرانسه هم كه از حفظ برجام سخن میگفت در كاخ سفید از به اصطلاح اصلاح برجام حرف زد.

امانوئل مكرون گفت بدنبال توافقی درباره همه موضوعات همچون فعالیت های بلند مدت هسته ای, موشك های بالستیك و نفوذ منطقه ای ایران هستیم …

?موشکاف: هاهاهاها. بعله ماکرون هم با اصلاح برجام میخواد دم موشکای نظامو قیچی کنه، بال و پر منطقه ایش رو هم بچینه. اگه عظما پاش بیاد که دیگه باید عمامة ولایت رو هم بذاره کنار. هاهاهاها.

خبرگزاری سپاه پاسداران ۵ اردیبهشت:

ماکرون: در سخنرانی کنگره؛

خواستار توافقی جامع‌تر درباره ایران هستیم

کاری که من می خواهم انجام بدهم و کاری که با رئیس جمهورتان تصمیم گرفتیم انجام بدهیم این است که می توانیم روی توافقی جامع تر کار کنیم که به تمامی این نگرانی ها می پردازد. به همین دلیل است که باید روی این توافق جامع تر بر اساس چهار ستون کار کنیم: اصل توافق موجود؛ دوران پس از سال ۲۰۲۵- تا مطمئن شویم که هیچ فعالیت هسته ای از سوی ایران وجود نخواهد داشت- مهار نفوذ نظامی رژیم ایران در منطقه و نظارت بر فعالیت های موشکی ایران.

وی اضافه کرد: «به نظر من این چهار محور، محورهایی هستند که ترس‌های مشروع ایالات متحده و متحدان ما در منطقه را پوشش می‌دهند.

?موشکاف: هاهاهاها. این چهار تا که گفت، که محور ترس و لرزای نظامه. هاهاهاها. اگه اینو ازش بگیرن پس با چی به نیروهای وارفته اش روحیه بده؟!‌هاهاهاها. یه لحظه تصور کنین نظام ولایت بدون موشکی و اتمی که از منطقه هم بیرونش کرده باشن. میشه کفتار بدون یال و دم و اشکم. هاهاهاها.

آخوند روحانی ۵ اردیبهشت

اگر اروپا می خواهد ترامپ را راضی کند، از جیب خود او را راضی کند نه از جیب ملت ایران و ما نیز اجازه چنین کاری را نخواهیم داد. تا جایی که منافع ما در برجام تضمین شود، در برجام خواهیم ماند و اگر این منافع تضمین نشود در آن نخواهیم ماند.

تلویزیون رژیم ۵ اردیبهشت

ش خ-ظریف-اگر امریکا ازبرجام خارج شود ایران نیزخارج میشود

گوینده: وزیر امور خارجه در پایان سفر به نیویورك در گفتگو با آسوشیتدپرس گفت اگر آمریكا از برجام خارج شود ایران هم به احتمال زیاد از این توافق خارج میشود .

?موشکاف:‌ هاهاهاهاها. اینم از توافق برد برد شیخ فری، با دلالی ظریف. هاهاهاهاها. بعله! عظمای فلک زده بین بد و بد تر گیر کرده و نمیدونه چه غلطی بکنه. هاهاهاها. البته خیلی هم فرصت نداره! به پایان ضرب الاجل ترامپ چیزی نمونده. البته به پایان عمر خودش و نظامش هم همینطور. هاهاهاها. فعلا خدانگهدار. ✳⭕?