موشکاف ۲۰ تیر – گردباد و طوفان و جامعه در حال انفجار!

موشکاف ۲۰ تیر – گردباد و طوفان و جامعة در حال انفجار!
?موشکاف: سلام! به به! دوستان گلم! هاهاهاها. چه خبرا؟‌خوبین! خوش میگذره. هاهاهاها. عرض کنم خدمتتون که آب و هوای نظام ولایت طوفانیه، خودشون میگنا! هاهاهاها. اونقده طوفانیه که میگن برای هر اقدامی، فردا خیلی دیره! هاهاهاها. اونقدر از اینجور حرفا میزنن که بیا و ببین. هاهاها.
حسن عابدی جعفری وزیر سابق بازرگانی ¬ـ ۱۹ تیر
در شرایطی که امروز در پیش داریم, باید فکر دیگری کرد. تصور کنید وقتی در منطقه ای گردباد بسیار شدیدی می آید, ساکنان منطقه پنجره ی خانه های خود را تخته کوبی می کنند چراکه گردباد همه چیز را به هم می ریزد.پیش بینی می شود که تحریم هایی که در پیش داریم, بسیار شدید باشد در نتیجه باید متناسب با آن مقاوم سازی صورت گیرد.
۱۵ مرداد اولین موج تحریم آغاز می شود و حدود ۹۰ روز بعد موج دوم آغاز خواهد شد. نمی توانیم و نباید بنشینیم که تحریم اتفاق بیفتد و بعد بگوییم که چه باید کرد؟ مجموعه اداری و بوروکراتیک کشور جواب این تحریم را نمی دهد,… امروز هم ترورهای روانی و اغتشاشات در حال صورت گیری است تا وقتی تحریم ها آمد,وقتی که تحریم ها آمد دیگر فرصت تخته کوبی نیست. امروز باید شاهد باشیم که دولت چگونه مردم را برای رفتن داخل این طوفان آماده می کند؟
?موشکاف: هاهاهاها. به چه کنم چه کنم افتادن. هاهاهاها بعله، باید در نظامو تخته کرد، اونم چار میخه. هاهاهاها. چون تو ماههای آینده فقط تحریما نیست که سر نظام آوار میشه، بر و بچه های قیام هم هستن. هاهاهاها.
آخوند مسیح مهاجری از باند اصلاح طلب ۱۹ تیر
وجود دانه درشت‌ها در عرصه اقتصادی و مکیده شدن خون مردم توسط آنها اکنون برای همه مشهود و ملموس است
. این وضعیت اگر ادامه پیدا کند، جامعه ما با یک انفجار بزرگ مواجه خواهد شد که هیچکس قدرت مهار کردن آن را نخواهد داشت.
باید با صراحت و بدون تعارف اعلام کنیم که رانت خواری و دانه درشت پروری اختصاص به گروه و جناح خاصی ندارد بلکه در میان تمام گروه‌ها و جناح‌ها این عناصر فرصت طلب و زیاده خواه وجود دارند
. دولت‌ها و مسئولان نظام نیز از صدر تا ذیل به دلیل کوتاهی در برخورد با این پدیده شوم زیر سوال قرار دارند. علت اینکه شعارهای زیبا و نشست و برخاست‌های متعدد حضرات مسئولین تاکنون نتوانسته مشکل را حل کند نیز همین است.
?موشکاف: هاهاهاها. بعله هم اصول گرا و هم اصلاح طلب در حال سبقت گرفتن از همدیگه سر رانتخواری هستن. هاهاها. بخاطر همین بود که مردم شعار دادن اصلاح طلب، اصول گرا، دیگه تمومه ماجرا. انفجاری بشه که همه شون از صدر تا ذیل دود هوا بشن. هاهاهاها.
سایت حکومتی راه دانا ۱۸ تیر
سه قوه تدبیر نکنند، فشار اقتصادی بیشتر می شود/ حضور سازماندهی شده مجاهدین در بازار تهران
متاسفانه اگر کوچکترین اعتراضی در کشور شکل بگیرد، بلافاصله جریان اعتراضات در دست مجاهدین قرار می گیرد
اگر کل حاکمیت، دولت، مجلس و قوه قضاییه شرایط را مدیریت نکنند، قطعا در آینده مشکلاتی مانند کمبود مواد اولیه و کالا، عدم فروش اجناس توسط شرکت های بزرگ، افزایش نقدینگی، ضربه به تولید داخلی، خروج سرمایه و ارز کشور و رونق دلالی های کاذب و نجومی، فشار اقتصادی را تشدید خواهد کرد
دولت در شرایط فعلی دچار سردرگمی است و نمی داند چه تصمیمی بگیرد چراکه کارشناسان نظرات و طرح های متفاوت و مختلف را ارائه می کنند که وجه اشتراک آن دور بودن از واقعیت های کف بازار و مشکلات اصلی بخش خصوصی است
?موشکاف: هاهاها. بنازم به بچه های قیام که حسابی پشت دست نظامو داغ کردن. هاهاهاها. اینا هم سردر گمن و نشستن به امید امداد غیبی. هاهاهاها. غافل که دوران امداد غیبی امثال اوباما گذشته، هاهاهاها. محاصره کامله، یه طرف مردم، یه طرف دینا. هاهاهاها فعلا خدانگهدار.