موشکاف ۱۶ مرداد این روزا نعش گردونی تو نظام رایج شده خصوصا تو باند اصلاحات

موشکاف ۱۶ مرداد
?موشکاف: سلام و صد سلام خدمت دوستان گرام! هاهاهاها. این روزا نعش گردونی تو نظام رایج شده خصوصا تو باند اصلاحات. هاهاهاه. دارن جنازة اصلاحاتو میگردونن بلکه یه جادوگری، چیزی پیدا شه و زنده اش کنه. هاهاهاها. حتی از دونه درشتاشون هم که بگذریم از یارو ممد خاتمی که ۸ سال ريیس جمهور نظام بوده نمیشه گذشت. هاهاها. ببینین چی گفته.
آخوند محمد خاتمی – ۱۵ مرداد
عده‌اي با استفاده از شبكه‌هاي اجتماعي و فضاي مجازي با ايجاد جنگ رواني، سعي دارند به ايرانيان، به‌ويژه نسل جوان ايراني القا كنند كه كار تمام است و شاهديم كه بيشترين تلاش آنها هم تخريب اصلاح‌طلبان است، چرا كه مي‌دانند تا اصلاحات زنده است جايي براي براندازي نيست. در داخل هم افراد و جرياناتي كه مترصد گرفتن انتقام و حذف اصلاح‌طلبان هستند لبه ديگر قيچي حذف را روي جريان اصلاحات قرار داده‌اند.
?موشکاف: هاهاهاها. دجال مشنگو باش! سرشو از غار درآورده میگه میخوان به نسل جوون القا کنن که کار تمومه. هاهاهاها. به نظرتون یارو چند گرفته که شعار «اصلاح طلب، اصول گرا، دیگه تمومه ماجرا» رو نشنوه. ، یا خودشو به کری بزنه. هاهاهاها. ببینین چه راه کارهایی هم میده. هاهاهاها.
آخوند محمد خاتمی – ۱۵ مرداد
با همه وجود از رهبري معظم درخواست مي‌كنم كه با فرمان و دستورات خود مسائل و مشكلاتي كه امروز كشور را دچار چالش كرده حل فرمايند و معتقدم با وجود همه تحريم‌ها و مشكلات موجود اين كشور مي‌تواند به مراتب بهتر از اين اداره شود.
?موشکاف: هاهاهاها. عظما هم پشت این مونده بود که یارو خاتمی بیاد و درخواست کنه. هاهاهاها. الان که اون درخواست کرد همه چی حل شد. هاهاهاها. جالب اینه که عذرخواهی هم میکنه، بعدش این درخواستو میگه. هاهاهاها. حرفاش اونقدر مضحکه که صدای هر دو باندو درآورده. هاهاها.
سعید احدیان رئیس روزنامة حکومتی خراسان
«آقای خاتمی! اکنون عذرخواهی شما چه دردی از مردم دوا می کند… اگر با این دست فرمان ادامه دهید دیگر چیزی برایتان باقی نمی ماند! براندازان که دیگر شما را قبول ندارند، مردم نیز که نتیجه «تَکرار_می‌کنم»را دیده اند».
عباس عبدی از باند اصلاح طلب
‌ «(اصلاح طلبان) حتي اگر اعتقاد راسخ به اين ايده و عناوين تحليلي آن هم داشته باشند، توان اجرايي آن را ندارند. مثل آن است كه بخواهند موتور يك خودروي شخصي را روي يك تريلي ١٨ چرخ نصب كنند».
?موشکاف: هاهاهاها. بعله، ماشین نظام هم موتور سوزونده، هم گیربکس پیاده کرده، هم پنچره، هم اتاقش تصادفیه، هم شاسیش کجه، دیگه چی بگم؟ خلاصه اینکه دم دمای آخره. هاهاهاهاها. حالا اینا میخوان با گفتار درمانی این ماشین درب و داغونو تعمیرش کنن. هاهاهاها. بذار خوش باشن. هاهاها.آقایون شیاد مشنگ بجای این وراجیا جک و بزنین زیر ماشین عضی لاستیک خودشو و نظامش پنچر شده هاهاهاها..