موشکاف ۱۲ آبان اگه دم خروس از دانمارک بیرون زده پس اون دمی که از زیر عبا بیرون افتاده چیه؟

موشکاف ۱۲ آبان
?موشکاف: سلام بر دوستان خودم! نظام ولایت ۲ اهرم پیش برد کاراش در صحنة بین المللی داره. یا با تروریسمش که الی ماشالا ترور کرده و بمب گذاری، یا با حراج سرمایه های ملی ایران. اما یه مدتیه که این دو اهرم هم دیگر اثر ندارد هاهاهاهاها. حالا همش صدای ناله میاد
تلاش صهيونيست ها براي پرونده سازی عليه ايران (1)
تلویزیون رژیم ۱۰ آبان
«دم خروس صهیونیستها از دانمارک بیرون زد. در پی ادعای دولت دانمارک و متهم کردن کشورمان به تلاش برای ترور در خاک دانمارک، وزیر خارجه کشورمان گفت این ادعا ناشی از عملیات انحرافی سازمان موساد برای فریب دانمارک بوده، اما این اقدام رژیم صهیونیستی تنها باعث تقویت عزم ایران برای تعامل با جهان می‌شه».
?موشکاف: هاهاهاها. اگه دم خروس از دانمارک بیرون زده پس اون دمی که از زیر عبا بیرون افتاده چیه؟ هاهاهاهاها. جالب اینه که وزارت خارجه در یک اقدام خیلی جسورانه، سفیر دانمارک رو احضار کرد، هاهاهاها البته سفیری رو که در حال ترک ایران بود چون دولت دانمارک فرا خونده بودش هاهاهاها. روغن ریخته رو نذر امامزاده میکنن. هاهاهاها.

کیهان خامنه ای – ۱۰آبان
توطئه جديد كشورهاي اروپايي در اتهام زني و پرونده سازي هاي عجيب و غريب عليه ايران نشان مي دهد كه اروپايي ها همان گونه كه انتظار مي رفت، به دنبال راه فراري هستند كه با دستاويز و بهانه اي از اجراي تعهدات برجامي خود شانه خالي كنند، چرا كه عملا حاضر به تقابل با آمريكا بر سر ايران نيستند.
?موشکاف:‌ هاهاها. پ نه پ! بیان اقتصاد چند میلیارد دلاری آمریکا رو ول کنن بچسبن به چندرغاز پول نظام ولایت؟! هاهاهاها. اما از اون جالب تر بازم اقدامات مقتدرانة نظامه. اقتدار که میگم در حد آش رشته. هاهاهاها.
کیهان خامنه ای – ۱۰آبان
اما انفعال عجيب و حيرت آور وزارت خارجه كشورمان كه اقدامات آن در قبال اين اتهام زني هاي سنگين، تنها محكوميت هاي فرماليته و نه چندان موثر ظريف، عراقچي و بهرام قاسمي بود، منجر به آن شده كه دولت فرانسه به جاي پاسخگويي درباره ميزباني چند دهه اي خود از يك تشكيلات تروريستي و جنايتكار به نام سازمان منافقين، در جايگاه طلبكار بنشيند
به نظر مي رسد كه خوش باوري دولتمردان كشورمان به پروژه موهومي به نام «كانال تجاري با اروپا» يا همان «برجام اروپايي» باعث شده كه دستگاه ديپلماسي ما آشكارا چشم بر شرارت ها و خباثت هاي اروپايي ها عليه كشور ببندند و موجب تحريص و تحريك بيشتر آنها به سناريوسازي عليه منافع ملي ايران شوند.
?موشکاف: هاهاهاها. میگه دستگاه دیپلماسی نظام چشم بسته، اما واقعیت اینه که اروپا و آمریکا دارن چشماشونو به شرارتهای نظام ولایت باز می کنن. هاهاهاها. دوران تک زنگ شیخ فری و هواپیمای پر از دلار واسه خوش آمد عظما گذشته. هاهاهاه. حالا دوران یقه گیری از نظام ولایته. هاهاهاها. دیگه نه تروریسم نظام جواب داره، نه چوب حراجش به ثروت ملت هاهاهاا. فعلا خدانگهدار