موشکاف ۲۵ دی – ! هنوز یه ماه مونده به کنفرانس ورشو ولی نظام ولایت از همین حالا افتاده به تب و لرز.

موشکاف ۲۵ دی
?موشکاف: سلام! هنوز یه ماه مونده به کنفرانس ورشو ولی نظام ولایت از همین حالا افتاده به تب و لرز. هاهاهاها. یه سری تو نظام خودشونو می زنن به بی خیالی که انگار چیزی نیست، اما خودمونیم اینا از همه بیشتر می ترسن. هاهاها. یه سری هم که کلا رو ویبره ان و نمی تونن لرزشونو بپوشونن. هاهاهاها.
قاسمی – سخنگوی وزارت خارجة رژیم – ۲۳ دی
قاسمی در مورد آنچه آن را میزبانی لهستان از مجاهدین می‌نامید، تهدید کرد «واکنش به این اقدام بسیار جدی و بدون هرگونه مماشات و ملاحظه ای خواهد بود و لهستان باید پاسخگوی عواقب این میزبانی باشد و مسئولیت تبعات و پیامدهای آتی مشارکت و میزبانی همایشی بر علیه یک کشور مستقل را بپذیرد مگر آنکه نهایتا دولت لهستان در یک حرکت خردمندانه سمت و سوی این نشست را به مسیری غیر از آن چه در دعوت نامه های خود بدان اشاره کرده است، تغییر دهد».
?موشکاف: هاهاهاها. واقعا عجب تهدیدی کردا! هاهاهاها. فقط یه اشکالی وجود داره اونم اینه که به قول این روزنامه هه، جهان صنعتو میگم، نظام ولایت نه رابطة اقتصادی با لهستان داره، نه سیاسی و نه فرهنگی. هاهاهاها. اگرم بخواد سفارت این کشورو تعطیل کنه و گردشگر راه نده به ضرر خودشه. هاهاهاها. قاسمی! حالا بیا واکنش نشون بده. هاهاهاها.
تلویزیون رژیم 22دی 97
چالش های سياست خارجي ايران با اروپا و آمريکا
حنیف غفاری كارشناس مسائل اروپا : شما اشاره فرمودید در اول بحث به تحركات امنیتی اروپا به تاخیر اروپا در راه اندازی ساز و كار مالی ویژه و تحركاتی مثل برگزاری اجلاس ورشو در ماه فوریه اینها همه قطعات یك پازل هستند یعنی هر یك از اینها را ما نمیتوانیم در یك پكیج و در یك بسته مستقل مورد تحلیل و واكاوی قرار بدهیم اینها مسائلی هستند كه كاملا بهم پیوسته اند.
من مثالی میزنم كشور دانمارك آمد ادعایی را علیه نهادهای امنیتی كشورمون مطرح كرد و متعاقبا ما شاهد بودیم كه؛ بله علیه وزارت اطلاعات و ما متعاقبا شاهد این بودیم كه كشورهای دیگر اروپایی هم در این معادله آمدند از دانمارك حمایت كردند بعدش بلافاصله آقای مایك پمپئو وزیر امور خارجه ایالات متحده امریكا خبر میده در خصوص اجلاس ورشو این كه ما فكر كنیم بین این دو تا پدیده ارتباطی وجود نداره كاملا اشتباه هست اولی مقدمه ای هستش كه یكی از نتایجش اجلاس ورشو هستش».
?موشکاف: هاهاهاها. بعله، نظام ولایتو انداختن گوشة رینگ و همینطور بوکس بارونش می کنن. هاهاهاها. حالا نخور کی بخور! هاهاهاها. آخه آخوندا میخواستن پاشونو از گلیم خودشون درازتر کنن و تو گردهمایی مجاهدین بمب بذارن. هاهاهاها. غافل که دوران مماشات تموم شده. هاهاها. البته اونا هم اینو میدونن اما خب! غریق به هر خس و خاشاکی چنگ می زنه. هاهاهاها.
روزنامة وطن امروز – 24دی
« اولین نکته جالب‌توجه که درباره این کنفرانس به نظر می‌رسد، میزان شباهت آن به گردهمایی‌های سالانه گروهک منافقین در پایتخت‌های اروپایی مانند پاریس است که هر سال برگزار شده… اگر همچنان این فرضیه را درست بدانیم که سیاست خارجی کاخ سفید را مثلث «ترامپ، بولتون و پمپئو» پیش می‌برند، براحتی می‌توانیم به این نتیجه برسیم بولتون که همه ساله دفتر حضور و غیاب در جلسات منافقین را علامت زده و به ایراد سخنرانی‌های رؤیایی درباره سقوط نظام جمهوری اسلامی می‌پردازد، باید ایده‌پرداز اصلی این کنفرانس باشد».
?موشکاف: هاهاهاها. اینجاست که اصل سوزش مشخص میشه. هاهاهاها. سوزش از مجاهدین و گردهمایی‌هاشون. سوزش از اینکه ۴۰ ساله دارن به طبل براندازی می کوبن و خسته نشدن. هاهاهاها. سوزش از اینکه حالا صدای طبل براندازی تو کل دنیا طنین انداز شده. هاهاهاها. دم مجاهدین و قیام آفرینا و کانونای شورشی گرم که حالا صداشون جهانی شده. هاهاهاها. فعلا خدانگهدار.