موشکاف ۴بهمن۹۹ ـ عظما یه غلطی کرد و گفت ورود واکسنهای معتبر دنیا ممنوع

عظما یه غلطی کرد و گفت ورود واکسنهای معتبر دنیا ممنوع ـ موشکاف ۴بهمن۹۹

موشکاف: : یه سلام گرم و صمیمی خدمت دوستان با مرام موشکاف و موشکافی. هاهاهاها.

عرضم به حضور انور عالی که این عظمای فلک زده یه غلطی کرد و گفت ورود واکسنای معتبر دنیا ممنوع.

هاهاهاها. حالا هم سگ وسیله هاش آسمون و ریسمونو به هم می بافن که بگن عظی درست گفته.

هاهاها. نمونه اش شیخ پشمک نظام. هاهاها.

زاویه داشتن با رهبری و به‌خاطر بیماری سیاسی که پیدا کردند همزبان و هم سخن با رسانه‌های آمریکایی و

انگلیسی آمدند اعتراض کردند به فرمایش مقام معظم رهبری که فرمودند واکسن انگلیسی و اروپایی نخرید و

وارد این مملکت نکنید اینها واقعاً این واقعیت را نادیده گرفتند آخه شما واکسنی که خود آمریکایی

جرأت نمی‌کند بزند خود انگلیسی جرأت نمی‌کند آزمایش انسانی‌اش هم کشتار داده شما می‌آیید می‌گویید که

چرا رهبری گفت واکسن نیاورید؟

موشکاف: هاهاها. یارو چنان وقیحانه میگه واکسن کشتار کرده که اگه یکی ندونه فک میکنه

واکسن یه چیزی خطرناکتر از کروناس. هاهاهاها. در صورتی که سازمان بهداشت جهانی اعلام کرده که هیچ کدوم از واکسنای تایید شده، تا حالا فوتی نداشته. هاهاهاها. هاهاها. ملاحظه بفرمایین که یارو نمکی چطوری بهانه میاره که واکسن نخرن. هاهاها.

تا زمانی که مطمئن ترین و بی خطرترین واکسن را نتوانیم به کشور وارد کنیم، وارداتی نخواهیم داشت و چانه زنی های ما به دلیل این است که موثرترین واکسن را وارد کشور کنیم و درباره واکسن کوواکس سازمان جهانی بهداشت نیز قرار بر این بوده از فوریه توزیع واکسن در کشورهای هدف از جمله کشور ما شروع شود.
موشکاف: هاهاها. هلیکوپتر نجات واسه ۳ نفر جا داشت اما ۴ نفر گیر کرده بودن. خلبانه گفت سوال می کنم هر کی درست جواب داد سوار شه.

مطالب مرتبط

موشکاف ۳بهمن۹۹ – شیخ فری دنبال یه دریا دوغه

توجیه تصمیم جنایتکارانه خامنه‌ای در ممنوع کردن واکسن در نمایشهای جمعه

1 COMMENT

  1. سلام و دورود خدمت شما امیدوارم پیام من را بخوانید و به ان توجه کنید د در طول 42 سال حکومت جمهوری اسلامی امریکا فقط ایران را تحریم کرده است ولی ضربه ای اساسی و نظامی به ان نزده است ولی اسرائیل باید با حمله نظامی به ایران سپاه پاسداران را در هم بکوبد و انها را له کند مذاکره و سازش با این رژیم فاسد هیچ فایده ای ندارد و وقت تلف کردن است در ایران همه دستورات توسط رهبر صادر می شود و رئیس جمهور و وزیر امور خارجه در ایران پشیزی ارزش ندارند باید تمام اخوندها زیر چکمه های ارتش اسرائیل له بشوند بیانیه و شعار دادن های بی خودی برای مردم ایران ارزشی ندارد و مهم اینست که اقدامی عملی و قاطع برای سرنگونی جمهوری اسلامی تا قبل از انتخابات 1400 انجام شود باید همه گروههای مخالف این رژیم باید با نخست وزیر اسرائیل و وزیر دفاع این کشور گفتگو کنند و از انها بخواهند که با موشکهای نقطه زنی که دارند تمام پایگاه های نظامی استراتژیک سپاه پاسداران اعم از موشکی و اتمی را هدف قرار دهند و وقتی که این کار انجام شود مردم عادی هیچ اسیبی نخواهند دید ولی سپاه پاسداران با نابود شدن پایگاه هایی که دارد ضعیف می شود و این رژیم سقوط خواهد کرد من همیشه صبح های روز جمعه وقتی که شبکه خبر ایران را می بینم زیر نویس انرا می خوانم بلکه با خبر هلاکت خامنه ای خوشحال شوم و امیدوارم مردم ایران هم با مرگ خامنه ای شاد شوند همانطور که هلاکت قاسم سلیمانی ملت ایران را خوشحال کرد محمود احمدی نژاد و حسن روحانی دو رئیس جمهوری بودند که به مردم ایران بیشترین خیانت را کردند لعنت به هر دو انها

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here