موشکاف ۲۳اسفند۹۹ ـ رکورد جدید شیخ فری در رشد نقدینگی و چاپ اسکناس

رکورد جدید شیخ فری در رشد نقدینگی و چاپ اسکناس ـ موشکاف ۲۳اسفند۹۹

موشکاف: سلام به همة دوستان و رفقای با صفا و با مرام. صفای وجودتون!

هر چی خوبیه واسه شما باشه و هر چی بلا بدتریه بخوره تو ملاج عظما! هاهاهاها.

عرض کنم خدمت انور عالی که تو نظام ولایت هیچ صنعتی که رشد نکرده باشه،

صنعت چاپ اسکناس رونق داشته چه جور. تو دورة شیخ فری که اصلا رکورد زدن. هاهاهاها.

شانزدهمین سال است که ما با دولتی مواجه هستیم که بر اساس رشد نقدینگی و چاپ پول می‌خواهد

ایجاد ثروت کند و خدمت ارائه کند مسیر نادرستی را انتخاب کرده هشت سال

دوره دولت آقای احمدی‌نژاد هشت سال هم دولت آقای روحانی

ما صبح به صبح هزار میلیارد تومان نقدینگی‌مان دارد اضافه میشه و امسال متأسفانه نه تنها کم نشد بلکه بیشتر هم شد…

موشکاف: دددی‌دی‌دی! رفقا! شما بهتر از بنده می‌دونین چاپ اسکناس یعنی چی! یعنی تولید نقدینگی. یعنی ریختن پول تو بازار بدون پشتوانه. یعنی دست کردن هر روزه تو جیب ملت و تو سفرة ملت! نتیجه ش میشه گرونی، فقر، تورم. نتیجه اینه که امروز میری بازار، میبینی قیمتا رفته بالا، همینطوری هی میره بالا، ترمز هم نداره. اما رفقا این یارو که خودش از کله گنده‌های نظامه با گفتن این که روزی هزار میلیارد تومن اسکناس چاپ می‌شه، که مال پارسال پیرار ساله خواست واقعیت فعلی رو بپوشونه ملاحظه بفرمایین.

مجری: رشد نقدینگی در کشور ما رکورد جدیدی را ثبت کرده و رکورد را شکانده در واقع بر اساس آنچه که داده‌های بانک مرکزی اعلام کرده از ابتدای امسال هر روز حدود ۲۳۲۸میلیارد تومان بر نقدینگی اضافه شده و تا پایان یازدهمین ماه سال یعنی بهمن‌ماه رقم آن از ۳۳۰۰هزار میلیارد تومان عبور کرده.

مطالب مرتبط

موشکاف ۲۲اسفند۹۹ ـ علی گدا شب جمعه رو یادش نرفته و بساط گداییش رو پهن کرده

جنایت ادامه‌دار چاپ اسکناس ، افزایش نقدینگی و تورم

1 COMMENT

  1. با عرض سلام و دورود و خسته نباشید خدمت شما وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات و شرکت مخابرات ایران و همچنین دو اپراتور موبایل همراه اول و ایرانسل محلهای کسب در امد سپاه هستند و سپاه روی انها نظارت شدید دارد و انها را کنترل می کند جمهوری اسلامی به دلیل تحریمها نمی تواند نفت بفروشد و سعی می کند از راههای دیگر همچون بخش مخابرات کسب درامد کند انها قصد دارند اینترنت را برای سال جدید 1400 گران کنند و کیفیت اینترنت را بیشتر از سالهای قبل کاهش دهند و پولهای بدست امده از فروش اینترنت به مردم ایران را برای کشورهای لبنان سوریه و یمن و ونزوئلا خرج کنند سرعت اینترنت در ایران خیلی کم است بطوری که برای دانلود یک فایل ویدیویی 1 گیگابایتی از سایت یوتیوب باید 2 ساعت منتظر بود در حالیکه در کشورهای پیشرفته اروپایی برای دانلود همین حجم باید 3 ثانیه زمان صرف کرد همچنین در ایران قیمت مودم و سرویسهای اینترنتی فیبر نوری و اینترنت فایو جی خیلی بالاست و اکثر مردم نمی توانند از این سرویسها استفاده کنند بنابراین لازم است امریکا تحریمهایی شدید علیه بخش مخابرات و فناوری اطلاعات و ارتباطات رژیم اعمال کند تا سپاه بی پول و بدبخت شود همچنین باید فرمانده کل نیروی زمینی ارتش پاسدار سرتیپ کیومرث حیدری به خاطر سرکوب و کشتار جوانان در ابان 98 تحت پیگرد و تحریم شود و همچنین سایر امیران و فرماندهان ارتش ایران که در کشتار جوانان نقش داشته اند تحریم شوند تا برای انها درس عبرت شود که دیگر با سپاه پاسداران و نیروی سرکوبگر انتظامی در کشتار جوانان ایران همکاری نکنند

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here