موشکاف ۲۶اسفند۹۹ ـ با خالیبافیای خالیباف و واقعیت بازار مرغ و تخم مرغ شروع کنیم

امروزو با خالیبافیای یارو خالیباف و واقعیت بازار مرغ و تخم مرغ شروع کنیم ـ موشکاف ۲۶اسفند۹۹

موشکاف:‌ سلام و صد سلام به دوستای خودم بخصوص جوونای شیر که این روزا با صدای ترقه هاشون خوابو از چشم عظما و این سگ و سیله‌های انتظامیش ربودن. هاهاهاها. دم همتون گرم. اما اجازه بدین موشکافی امروزو با خالیبافیای یارو خالیباف و واقعیت بازار مرغ و تخم مرغ شروع کنیم.هاهاهاها.

قالیباف: من مطمئنم شمایی که دور میز نشسته اید می تونید این بحث تنظیم بازار رو در مرغ و تخم مرغ انجام بدید.
صف مرغه.

گوینده: مرغ و تخم مرغی که تا همین امروز شاهد چنین صف هایی بود

رهگذر: گاه گاهی میارن ولی خیلی شلوغه.

رهگذر: یه ساعته اینجا وایستادیم اما خبری از مرغ نیست.

گوینده: مرغ هست اما ثبات قیمت نه.
رهگذر: نوسان قیمت داریم. الان مرغ هست ولی قیمت بالاست.
موشکاف: دددی دی دی! خالیباف تو که مطمئنی شماها می‌تونین این افتضاحو جمع و جور کنین، چرا از اول این کارو نکردین؟
رفقا، یادتونه یه روزی بود که تو نظام ولایت میلیون میلیون جوجة یه روزه رو چال می کردن؟ سگ و سیله‌های نظام از همون روز واسه بالا بردن قیمت مرغ و تخم مرغ برنامه داشتن. اما ملاحظه بفرمایین که چرا یارو قالیباف به این حول و ولا افتاده. هاهاهاها.

دعواهای مقررات چی میگه، ساختار چی میگه، اینا رو بذاریم کنار. مردم به اینا کاری ندارن و حق هم با مردمه. مردم میگن آقا این مرغ کیلو ۲۳ هزار تومن ۲۴ هزار تومن رو اجازه بدین ما تکمیل بشیم بخریم، پول رو که داریم می دیم حداقل نریم تو صف از صبح ساعت ۶ تا ساعت ۹، کرونا و مرونا رو همه رو گذاشتیم کنار اقلا ساعت ۹ مرغ گیرمون نمیاد. باید بریم فردا صبح بیایم.

مطالب مرتبط

موشکاف ۲۳اسفند۹۹ ـ رکورد جدید شیخ فری در رشد نقدینگی و چاپ اسکناس

پاسدار قالیباف: دولت صدای مردم را بشنود، گوش مردم از توضیحات پر شده است

1 COMMENT

  1. با عرض سلام و ادب و دورود خدمت شما اقای جو بایدن باید به وزارت خزانه داری امریکا دستور دهد سرتیپ کیومرث حیدری فرمانده کل نیروی زمینی ارتش جمهوری اسلامی ایران را به خاطر اعتراف او به مشارکت و همکاری با نیروهای سرکوبگر سپاه پاسداران و نیروی انتظامی در کشتار جوانان در ابان 98 و افتخار کردن او به این کار را در فهرست تحریمهای ایالات متحده امریکا قرار دهد لعنت و ننگ بر ارتش ایران که بجای کشتن نیروهای سرکوبگر بسیج سپاه و نیروی انتظامی به جوانان مظلوم ایران حمله و انهارا با گلوله می کشند ارتش ایران غیرت ندارد اگر غیرت در وجود انها بود کودتا می کردند و سپاه و کل رژیم جمهوری اسلامی را نابود می کردند تا مردم ایران دیگر درد و رنج نداشته باشند و در رفاه و ازادی زندگی کنند با تحریم این شخص جنایتکار خانواده های جوانان کشته شده در ابان 98 شاد و خوشحال خواهند شد به امید انقلاب بزرگ مردم ایران علیه دیکتاتور و سرنگونی جمهوری اسلامی و جشن ملی در سال 1400 مرگ بر خامنه ای و مرگ بر جمهوری اسلامی

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here