موشکاف ۱۱خرداد۱۴۰۰ ـ عظما با شوربای نگهبانش همه رسواییها رو به جون خرید

عظما با شوربای نگهبانش همه رسواییها رو به جون خرید ـ موشکاف ۱۱خرداد۱۴۰۰

موشکاف:‌ سلام رفقا! سلام دوستان! حال و احوالتون چطوره؟ خوب و خوشین؟‌ عرض کنم که عظما با شوربای نگهبانش همه رسواییها رو به جون خرید که یه وقت دو قطبی نشه و داستان بالا نگیره، غافل که تناقض اصلی وجود انتخابات تو نظامه. هاهاهاها. حالا سگ و سیله‌های تایید شده و تأیید نشده، افتادن به جون شوربای نگهبان و به جون رئیسی خبیثی. هاهاهاها.

چگونه به خود اجازه می‌دهند برای نامزدهای ریاست‌جمهوری خط و نشان کشیده و ‎خط قرمز تعریف کنند؟!جناب ‎قاضی‌القضات اگر نگرانند در این ‎رقابت نابرابر، نقد ایشان تعرض به قوه قضاییه تعبیر شود، بهتر است یا از ریاست قوه ‎استعفا دهند یا از نامزدی ریاست جمهوری.
موشکاف: هاهاهاها. اما ملاحظه می فرمایین؟ اینجور مواقعه که عظی میزنه پشت دستش و میگه عه عه عه! من اینارو آوردم قاتق نون نمایش انتخاباتم باشن، حالا شدن بلای جونم.هاهاهاها. حالا ملاحظه بفرمایین یارو رئیسی چه فیگوری گرفته بود. هاهاهاها.

مسأله آزادی کسی بخواهد آزادی را به‌خاطر این‌که باید امنیت وجود داشته باشد به‌نحوی مورد آسیب قرار بدهد نه قانون اساسی این رامجاز می‌داند نه قوانین موضوعه مجاز می‌داند نه خواست مردم است! آزادی در جای خود اصلاً آزادی در پرتو امنیت اتفاق می‌افتد من عمیقا به آزادی فکر و اندیشه آزادی قلم آزادی بیان معتقد هستم

موشکاف: هاهاهاها. بعله، آزادی با امنیت به دست میاد، امنیتم با اعدام و قتل‌عام! البته غیر از یارو مهرعلیزاده که اینطوری بز میرقصونه، یارو همتی هم بندو آب داده که بابا! اینایی که وعدة اقتصادی میدن حرف مفت می‌زنن، ما حقوق کارمندا رم نداریم بدیم،حقوق بازنشسته‌ها رم از صندوق خودشون میدیم. یعنی نامزدا رفتن تو خط لو دادن چاخانا و خالی‌بندیای همدیگه! هاهاهاها. حالا استبل نظامو داشته باشین. هاهاهاها.

مطالب مرتبط

موشکاف ۱۰خرداد۱۴۰۰ ـ وزیر نیروی شیخ فریو بردن به استبل نظام و کشیدن زیر اخیه که توضیح بده

خودزنی خامنه‌ای در نمایش انتخابات و عدم تحمل خودیها

1 COMMENT

  1. با سلام و دورود خدمت خواهران و برادران مجاهد خلق ايران از انجايي كه خانم مريم رجوي با مقامات بلند پايه امريكا و اسرائيل در ارتباط هستند من به عنوان يك ايراني ازايشان مي خواهم تا مقامات نظامي اسرائيل را متقاعد كنند كه به ايران حمله نظامي بكنند خامنه اي نمي خواهد از صندلي قدرت خود كناره گيري كند و بايد او را با زور و خفت به پايين كشيد همانطوري كه امريكا با يك نقشه حساب شده ودقيق قاسم سليماني تروريست را كتلت و نابود كرد حالا اسرائيل بايد خامنه اي كه يك سگ پير است را به هلاكت برساند چون او يك حيوان است و صفات انساني در او وجود ندارد خانم مريم رجوي بايد از قدرت خودشان استفاده كنند و انتقام ملت ايران را از اين ملاهاي جنايتكار بگيرند خامنه اي رهبر ملت ايران نيست او رهبر فلسطين لبنان يمن سوريه حماس و جهاد اسلامي است و بايد هرچه زودتراو كشته شود سال 1400 بايد سال اخر حكومت ملايان ايران باشد ديگر ادامه حكومت خامنه اي بس است و بايد اين رژيم فاسد سرنگون شود دورود به تك تك خواهران و برادران مجاهد خلق ايران بويژه برادر مسعود و خواهر مريم رجوي مرگ بر خامنه اي و جمهوري اسلامي هزاران لعنت به روح خميني ملعون برادر مسعود اسم من را در موسسان پنجم بنويس حاضر حاضر حاضر

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here