در گردهمایی سالانه مجاهدین رخ داد: وصل ۵۰هزار نقطه در ۱۰۵ کشور

وصل ۵۰هزار نقطه در ۱۰۵ کشور جهان برای اتحاد برای سرنگونی خامنه‌ای ـ در گردهمایی سالانه مجاهدین رخ داد!!

خبرگزاری آسوشیتدپرس روز ۲۰تیرماه با انتشار تصویری از تظاهرات ایرانیان آزاده که در جریان گردهمایی جهانی ایران آزاد در برلین جریان داشت نوشت: «رژیم ایران از ظهور سیاستمداران ارشد اروپایی و آمریکایی در گردهمایی در حمایت از یک گروه مخالف که مدتهاست درصدد سرنگونی حاکمان ایران می‌باشد و زمانی برای غرب یک سازمان تروریستی محسوب می‌شد به خشم آمده است. ایرنا گزارش داد که وزارت‌خارجه این کشور روز یکشنبه نماینده اسلوونی در تهران را به‌دلیل دادن پیام ویدیویی نخست‌وزیر این کشور اتحادیه اروپا به مراسمی به میزبانی شورای مقاومت ملی ایران، احضار کرد».

آسوشیتدپرس افزود: «صدها نفر روز شنبه مقابل دروازه سمبلیک براندنبورگ برلین تظاهرات کردند، در این گردهمایی سخنرانان از جمله مایک پمپئو وزیر خارجه سابق آمریکا، دونا برازیل استراتژیست دمکرات و سناتورهای متعدد از هر دو حزب، شورای ملی مقاومت ایران و اهداف آن را ستودند.

پمپئو، که از موضع تند دولت ترامپ علیه ایران در مورد برنامه هسته‌یی دفاع می‌کرد، در سخنرانی ویدئویی خود ادعا کرد که دولت ایران “از غیرقابل اتکا ترین وضعیت خود”از انقلاب اسلامی ۱۹۷۹ قرار دارد و خواستار فشار مداوم بر تهران است. دیپلمات ارشد سابق آمریکا هم‌چنین ابراهیم رئیسی، رئیس‌جمهور تازه رژیم ایران، را به‌دلیل نقش او در اعدام هزاران زندانی سیاسی ایرانی در سال۱۹۸۸ با”قاتل دسته‌جمعی” مقایسه کرد

مطالب مرتبط

سفیر اسلوونی: می‌تونی بیشتر منتظر بمونی

گردهمایی جهانی ایران آزاد -فراخوان به محاکمه بین‌المللی خامنه‌ای، رئیسی و اژه‌ای – ۲۱ تیرماه – گزارش تصویری

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here