موشکاف ۱۱مرداد۱۴۰۰ ـ دولت شیخ فری داره چونه‌های آخر رو میندازه

دولت شیخ فری داره چونه‌های آخر رو میندازه ـ موشکاف ۱۱مرداد۱۴۰۰

موشکاف: سلام و صد سلام خدمت همة دوستان با مرام. ایشالا که حال و احوالتون خوب باشه.هاهاهاها. عارضم به حضورتون که دولت شیخ فری داره چونه‌های آخر رو میندازه، ایشالا نوبت کل نظام هم به زودی می‌رسه، اما یارو چاخان الممالک تو آخرین دورهمی دولتش رفت تو خط سفیدسازی.هاهاهاها. اما یارو اونقده چش سفیده که همون اولش مقر اومد که چاخان تحویل خلایق داده. عنایت بفرمایین هاهاهاها.

هر آنچه در سال‌های گذشته با مردم صحبت کردیم و گفتیم و اعلام کردیم چیزی بر خلاف واقعیت نبود آن چه واقعیت بود ما به مردم گفتیم! البته بخشی از واقعیت را نگفتیم به مردم

موشکاف: هاهاهاها. ا…….. فقط بخشی از واقعیت رو نگفتی؟! بر خودت و عظمای دروغگوت لعنت که یه رودة راست تو شیکمتون نیست.هاهاهاها. اگه می‌تونی یه حرف راست که تو این سالا زده باشی رو بیار. آخه غیر از چاخان مگه چیز دیگه‌یی گفتین؟!. شماها همتون غیر از دروغ و دوز و کلک مگه چیز دیگه‌یی تو چنته‌تون دارین؟! هاهاهاها. حالا برین تو بحر چاخان بعدی.هاهاهاها.

پس ما توسعه را رها نکردیم پنجشنبه‌ها را که کسی نمی‌تواند انکار کند حالا شنبه و یکشنبه را انکار کنند حالا دیگه پنجشنبه را کسی نمی‌تواند انکار کند! پنجشنبه‌های افتتاح در تاریخ ما ماندگار خواهد بود !!

موشکاف: هاهاهاهاها. بعله، اونقده توسعه رو رها نکردن که الان ایران شده کشور توسعه یافته اما نه تو صنعتا! تو هپلی هپو و چپو کردن و رانت‌خواری و کوه‌ و جنگل و دریاخواری و خلاصه مال مردم خوری.هاهاهاها. البته این توسعه فقط به پنج‌شنبه‌ها محدود نمی‌شدا. هر روز و ساعت و دییقه تو کار توسعة هپلی هپو بودن و هستن. هاهاها. حالا بریم سراغ چاخان بعدی.هاهاها.

مطالب مرتبط

موشکاف ۱۰مرداد۱۴۰۰ ـ شیخ فری، چاخان الممالک تو آخرین جلسه ستاد گسترش کرونا

روحانی: مهمترین پرونده در دست دولت بعدی باز هم مذاکره است

1 COMMENT

  1. با سلام و دورود خدمت شما اكنون فرصتي طلايي براي حمله نظامي اسرائيل به تاسيسات اتمي ايران فراهم شده و اسرائيل بايد ازاين فرصت استفاده كند با توجه به اينكه رژيم ايران به كشتي اسرائيلي مرسر استريت در درياي عمان حمله كرده است و 2 تبعه انگليسي و رومانيايي ان كشته شده اند اسرائيل بايد انتقام اين كار زشت و گستاخانه جمهوري اسلامي را با نابود كردن تاسيسات هسته اي و موشكي ايران بگيرد و ديگر صبر نكند رژيم جمهوري اسلامي درجهان گستاخ و قلدر شده و بايد پاسخي مناسب و دندان شكن از سوي اسرائيل دريافت كند اگر اسرائيل تاسيسات اتمي و موشكي ايران را نابود كند و اثري از انها باقي نگذارد كمكي بسيار بزرگ به مردم ايران كرده است و پول مردم ايران بجاي هزينه شدن براي ساخت موشك و بمب اتمي صرف مردم ايران خواهد شد و با نابودي تاسيسات هسته اي خامنه اي كه خيلي خيلي عاشق اتم و موشك است تا حكومتش بقا داشته باشد و سرنگون نشود سكته قلبي مي كند و مرگش حتمي است همچنين بايد در داخل ايران اعتراضات ادامه پيدا كند و قيام خوزستان به سراسر ايران كشيده شود و اتش قيام خاموش نشود و همچنين بايد به دست جوانان ايران اسلحه برسد تا وقتي كه ماموران نيروي انتظامي 5 جوان را بيگناه در خوزستان و ساير شهرهاي ايران كشتند به همان ميزان مامور سركوبگر كشته شود و مبارزه مسلحانه با رژيم جمهوري اسلامي بهترين گزينه براي سرنگوني اين رژيم خواهد بود

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here