برنامه آفساید ـ  ماله کشی دستورات خامنه‌ای سر ممنوعیت ورود واکسن های معتبر خارجی

ماله کشی دستورات خامنه‌ای سر ممنوعیت ورود واکسن های معتبر خارجی در برنامه آفساید

شبکه خبر ۲شهریور ۱۴۰۰: درگذشت ۷۰۹ ایرانی به‌علت کرونا خبر دردناکی بود که امروز بسیاری را داغدار کر

خامنه‌ای ۱۳اسفند۹۸: این بلا به‌نظر ما بلای آن‌چنان بزرگی نیست.

یک هموطن: در تاریخ این سرزمین پاک از تو به‌عنوان کسی که مردمان این سرزمین را کشت نام می برد.

یک هموطن: خامنه‌ای در جهنم بسوزی می‌گوید بلای بزرگی نیست و کشتار کرد. حالا نه تنها پاسخگو نیست بلکه اکنون که سیبل خشم و تنفر مردم قرار گرفته، به دست و پا افتاده‌اند.

محسن زنگنه نماینده مجلس: افزایش آمار فوتیها علت این امر را وارد نکردن واکسن در زمان خودش ..بطوری به نظام حاکمیت و رهبر معظم انقلاب منسوب می‌کنند رهبر انقلاب نه تنها هیچگاه بر عدم واردات و تأمین واکسن تأکیدی نداشتند.

خامنه‌ای۱۹دی۹۹: ورود واکسن آمریکایی و انگلیسی به کشور ممنوع است.

آخوند مرتضی مطیعی امام جمعه سمنان: پس مقام معظم رهبری این‌طور نبود که یک عده‌یی شایعه کنند و بیاورند در فضای مجازی که بله ایشان باعث شدند که تأخیر بیفتد.

کیهان خامنه‌ای بیش از دیگران وحشتش را بارز کرد و نوشت: رسانه‌های معاند و دشمنان مدعی هستند خامنه‌ای مانع از ورود واکسن شدند.

خامنه‌ای ۱۹دی۹۹: اینها می‌خواهند واکسن را روی ملت‌های دیگر آزمایش کنند.

یک هموطن: خامنه‌ای الدنگ تو باعث آن هستی تو تو الدنگ که باعث شدی که نگذاشتی واکسن وارد شود و این همه مردم را به کشتن دادی همین تو الدنگ چه میزان کشتار؟

روزنامه جوان ۲مرداد: هلاکویی استاد آمار و اپیدمولوژی می‌گوید: آمار فوتی‌ها را تا هفت برابر کنید! در شهریور سال گذشته برآورد ۳۵۰هزار مرگ را داشتیم.

مطالب مرتبط

برنامه آفساید ـ  طرح صیانت خامنه‌ای

نمای روز – ممنوعیت واکسن و تطهیر جنایت بزرگ خامنه‌ای

1 COMMENT

  1. با عرض سلام و دورود خدمت شما با منتشر شدن فيلم هاي زندان اوين همه كشورهاي جهان ديدند كه شكنجه هاي زندانيان سياسي در حكومت خامنه اي بدتر از شكنجه هاي ماموران ساواك در حكومت پهلوي است مردم ايران 43 سال است كه در زنداني بزرگتر از اوين و در يك محيط خفقان زندگي مي كنند مردم ايران هم هر روز همانند زندانيان داخل زندان اوين هم شكنجه جسمي مي شوند و هم روحي مردم ايران با گران شدن هر روزه مواد غذايي و نبودن دارو شكنجه روحي مي شوند و هر كس هم اعتراض كند او را شكنجه جسمي مي كنند رئيس اين زندان بزرگ هم خامنه اي است كه يك بيمار رواني است زندان بزرگ ايران از زندان اوين هم بدتر است به اميد ازادي 80 ميليون نفر از مردم ايران از زندان تحت حاكميت خامنه اي و به اميد زندگي بهتر مردم ايران با سرنگوني رژيم جمهوري اسلامي مرگ بر خامنه اي زنده باد ازادي

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here