آغاز عملیات ساخت یک میلیون مسکن در کشور

رئیسی و آغاز عملیات ساخت یک میلیون مسکن در کشور

به یقین این تابع مستقیمی از شکست سیاست‌های کلان حکومت به‌ویژه در زمینه تأمین مسکن و سرپناه برای میلیون‌ها هموطن امان هست.

درحالیکه خمینی دجال تا قبل از بروی کار آمدن بارها تأکید کرده بود، «آب و برق را مجانی می‌کنیم» و یا «خانه برای همه می‌سازیم» اکنون پس از گذشت بیش از سه دهه از حاکمیت نکبت‌بار ولی‌فقیه، متولیان حکومت از وجود «۱۹ میلیون بد مسکن «سخن به میان» آورند.

به‌کارگیری واژه‌های جدید و ورود عامدانه آن از سوی کارگزاران و فرهنگ‌سازان حکومتی برای متعادل جلوه دادن بحران‌ها و آسیب‌های اجتماعی به یقین شیوه‌ای آشنا و شکست خورده هست. زیرا همگان اکنون در ایران آخوند زده به‌خوبی می‌دانند که «بد مسکن مطلق» به معنای همان حاشیه‌نشین، کارتن‌خواب، آلونک‌نشین، غارنشین، لوله خواب‌ها، گور خواب‌ها و به‌طور عام قشر گسترده فقرا در ایران می‌باشند.

در این رابطه وزیر پیشنهادی دولت آخوند روحانی در بخش راه و شهرسازی ضمن اعتراف به وجود «۱۹ میلیون بد مسکن مطلق» می‌گوید: «معتقدم اصلی‌ترین مخاطبان مسکن خانه اولی‌ها، حاشیه‌نشین‌ها با جمعیت ۱۱ میلیون نفر، بافت فرسوده با جمعیت ۸ میلیون نفر و گروه‌های کم‌درآمد هستند».

مطالب مرتبط

طنز معرفی فیلم آسمان من و یه عالمه صحنه های خنده دار از الهام چرخنده ولایی

وجود ۱۹ میلیون بدمسکن مطلق در حاکمیت آخوندی

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here