موشکاف ۱۴آذر۱۴۰۰ ـ عظمای هراسون امام جمعه های ریز و درشتشو فرستاد به صحنه

عظمای هراسون امام جمعه های ریز و درشتشو فرستاد به صحنه ـ موشکاف ۱۴آذر۱۴۰۰

موشکاف:‌ دوستان سلام! رفقای همیشگی موشکاف سلام. عظمای هراسون همزمان با بگیر و ببندی که تو اصفهان راه انداخت، امام جمعه های ریز و درشتشو همینجوری گله ای فرستاد به صحنه تا اراجیف ببافن و ترس عظما رو ماستمالی کنن. یه نمونه اش روضه های این بوفالوی ولایته:

مردم اصفهان مردمی نیستند که برای نان و آب شان بیایند مقابل نظام بایستند! مقابل انقلاب بایستند به مسئولان اهانت کنند این مردم اصفهان نیستند !

اگر آب جاری نشه
اصفهان قیامت میشه

قیامت در مقابل کی؟ در مقابل نظام؟ در مقابل انقلاب؟ همان انقلابی که اینها حججی دادند همان انقلاب که اینها این‌قدر خون دادند می‌خواهند بیایندقیامت مقابل این نظام و انقلاب بکنند؟

موشکاف: بله که قیامت میشه. دمار از روزگارتون هم در میارن. قیامت اصفهانو دیدی؟‌ باقی قیامتها هم تو راهه. داماد که خبیثی باشه پدر زنش هم این میشه دیگه! آب و نون ملتو دزدیدن. روزگار ملتو سیاه کردن بعد تازه طلبکار هم هستن. حالا ببینید همریش این بوفالوی عظما تو اصفهان چی میگه:‌

استاندار اصفهان مسئولین اصفهان همه آرزویشان این است که این مشکل حل بشود ولی خوب آب نیست!! هم چهارمحال دچار مشکل هست هم خوزستان دچار مشکل هست و هم اصفهان و به نظر می رسد که حل این مشکل به دست خداست!

موشکاف:‌ اینجاس که سنگ پای قزوین هم جلو این دزدای عمامه دار کم میاره. آب نیست؟ پس آبها کجا رفته؟ عظمای زهوار دررفته فکر کردی اگه سگ و سیله هاتو بریزی تو خیابونای اصفهان و قلاده امام جمعه هاتو باز کنی تا هر وق و ووقی بکنن بحران آب تموم میشه؟
معاونت پیشگیری از وقوع جرم اصفهان اعلام کرد: شهروندان با هشیاری کامل از شرکت در تجمع‌های غیرقانونی تحت هر عنوان جداً خودداری کنند.

اما آیا با این محدودیتها، می‌توان حساسیت مردم به بحران را کاهش داد؟ همانگونه که مشکل آب با دستور حل نمی‌شود، دستور به جلوگیری از بروز تجمعات نیز نمی‌تواند مشکل را رفع کند.

موشکاف:‌ هرچی عظما میاد ژست اقتدار بگیره، روزنامه ها و مهره های نظامش بند رو آب میدن و پته اش رو می ریزن رو آب هاهاها آخه یکی نیست به این عظمای تاریخ دررفته بگه تو دهن مهره های خودت رو هم نمی تونی ببندی بعد میخوای حریف میلیونها ایرانی گرسنه و تشنه بشی؟ ول معطلی حاجی. ول معطلی هاهاها. دوستان مرحمت زیاد.

مطالب مرتبط

موشکاف ۱۳آذر۱۴۰۰ ـ من نمی دونم زلزله ای که مردم اصفهان به جون عظما انداختن چند ریشتر بود

کابوس قیام اصفهان و حمله به مجاهدین در جمعه بازار ولایت

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here