الاغ داخلی ـ قالب کردن به اهالی ـ انیمیشن فینیتو

انیمیشن فینیتو ـ الاغ داخلی ـ قالب کردن به اهالی
میرسلیم عضو مجلس ارتجاع با اذعان به کیفیت پایین خودروهای داخلی و پوشالی بود ادعای افزایش صادرات تولیدات داخلی توسط کارگزاران حکومتی گفت:

«نمی گوییم به ژاپن خودرو صادر کنیم اما به سنگال و عراق که می‌توانیم صادرات داشته باشیم، الآن وضعیت طوری شده که حتی آنها هم از ما ناراضی می‌شوند».
در حالی که خبر تصادفات خونین و جان باختن تعداد بسیاری از هموطنان در این سوانح جاده‌ای در صدر اخبار چند روز اخیر بوده است. وب سایت خبری «جامعه ۲۴» در گزارشی به نقل از سرهنگ سید هادی هاشمی، رئیس اسبق پلیس راه راهور رژیم نوشت: «موضوع مهم این است که با دست بردن در آمار تلفات رانندگی باز هم تلفات بالا است».
این کارگزار رژیم در مصاحبه خود با اعتراف به شرایط وخیم و غیر استاندارد جاده‌ها و خودروهای تولید داخلی و مافیای حاکم بر بازار خودرو گفت: «موضوع مهم در سال‌های اخیر این است که هیچ پیشرفتی در بهبود وضعیت جاده‌ها و صنعت خودرو نداشتیم. نگاه نکنید که توصیف می‌کنند خودرو‌های ما ایمنی لازم را دارند، این‌ها حقه بازی است و هیچ ایمنی در حوزه خودرو نداریم. مافیای خودرو آنقدر قوی هستند که برخورد با آن‌ها در ید قدرت هیچکس در کشور نیست».
هاشمی در ادامه مصاحبه خود با اعتراف به اینکه آمار علیرغم دستکاری نه تنها پایین نیامده بلکه بیشتر هم شده اضافه کرد: «موضوع مهم این است که با دست بردن در آمار تلفات رانندگی باز هم تلفات بالا است. در آمار‌های ترافیکی با تقسیم بندی تلفات رانندگی به حوادث ترافیکی نوع یک و دو و بند‌های جدید سعی کردند بسیاری از مرگ‌ها را جزو تلفات رانندگی حساب نکنند تا بلکه آمار پایین بیاید، ولی این اتفاق هم رخ نداد..
در برخی موارد مرگ بعد از ۳۰روز از حادثه، پرت شدن خودرو در داخل آب یا خروج از حریم ۲.۵متری جاده را هم جزو تلفات رانندگی محسوب نمی‌کنند. در واقع در آمار‌ها کلک می‌زنیم و صورت مسئله را به کلی پاک می‌کنیم.»
خاطرنشان میشود که ایران تحت حاکمیت پلید آخوندی جز کشورهای با آمار بسیار بالای تلفات جاده‌ای قرار دارد.
مطالب مرتبط
مجسمه قاس قاس ـ رو شدن دست کدخدا برای اهالی ـ انیمیشن فینیتو
میرسلیم: حتی سنگال و عراق هم خودروهای ما را نمی‌خرند

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here